|
reagovat
|
Diskuzní fórum HRY
příspěvky 2841 - 2860
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 142
- 143
- 144
- .
- 511
- 512
reaguje na:
Ex-SOLDIER
Ó ale to mě vělmi těší, po dlouhé době pořádná kvalitní over the top fantasy 

|
reagovat
|
reaguje na:
Ex-SOLDIER
No to konečně vypadá dobře! Ty předchozí trailery byly všelijaký, ale tady se moje víra v tento projekt vrací 

|
reagovat
|
Alleria: Light and Shadow
První plně animovaný příběhový filmeček o ikonické postavě Warcraft univerza Allerii Windrunner, která bude hrát v novém datadisku důležitou roli. 

|
reagovat
|
reaguje na:
fabec
Jojo, Vávra to hraje 12 hodin denně, ani nejel na dovolenou … možná kdyby chodil míň do VOX tv plácat sračky, tak má čas i na tu dovolenou 

|
reagovat
|
Zdar blastí tady někdo D4 ? Hledám někoho na ubers farmy a novou hell council farmu, ozvěte se :-) zahron#2939
|
reagovat
|
reaguje na:
HAL
Pokud vím, tak ne. A i kdyby ano, moc bych tomu nevěřil. Ono to tu hru může víc pokazit než zlepšit. Pořád platí, že čím méně módů, tím lépe.
|
reagovat
|
reaguje na:
Cinefil
jj, vím že to existuje a kdyžtak bych touto cestou šel. Ale právě píšu, že mi jde spíš o "přežité mechaniky". Ono řídit a střílet v GTA IV a pak se vracet do GTA III-SA je pro mě osobně neschůdné.
Paradoxně takové GTA 2 je dnes mnohem hratelnější, IMHO.
Paradoxně takové GTA 2 je dnes mnohem hratelnější, IMHO.
|
reagovat
|
reaguje na:
Gonzi
Já SA hraju s neoficiálním remasterem, který vylepšuje rozlišení textur, písmo, skladby, dohlednost, lod, nasvícení atd. Je to takový enhanced, funguje to stabilně, hra nepadá a vypadá o trochu lépe než org. při zachování původního vzhledu.
To, jak vypadá DE je hnus fialový. Nikdy to ani zadarmo hrát nechcu.

To, jak vypadá DE je hnus fialový. Nikdy to ani zadarmo hrát nechcu.


|
reagovat
|
reaguje na:
Ash_Black
V klasické 3 letadlo "lítalo" napitchu, ale dal se stáhnout script pro Dodo, se kterým to šlo. Pokud vím, tak balíčky byly vždy tam, kam se dalo dostat pěšky. Až ve VC byly i na střechách. V DE to musí být stejně.
|
reagovat
|
reaguje na:
departed
JJ, některé hry stárnou opravdu špatně. Já vždycky vnímal ten neuvěřitelný technologický skok mezi GTA:SA a GTA:IV a zároveň mi "vadí", protože bych si strašně rád znovu zahrál SA, což ale s tehdejší technologií prostě odmítám (a tím nemyslím počet polygonů, ale třeba míření, cover mechaniky apod.).
Zároveň je to škoda, protože některé hry jsou naopak skvělé i dnes (nabízí se původní Doom, nebo třeba Half Life 2, které vyšlo ve stejném roce jako SA)
Zároveň je to škoda, protože některé hry jsou naopak skvělé i dnes (nabízí se původní Doom, nebo třeba Half Life 2, které vyšlo ve stejném roce jako SA)
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
Vzlítli jste ve trojce s tím letadýlkem bez problémů? V nějaký tehdejší nutnosti posbírat úplně vše napříč GTA hrami, tady jestli hádám správně - některý balíčky byly i na střechách? Každopádně, s letadýlkem jsem vždy doletěl leda k začátku druhýho města, takže jsem jich nikdy neměl sto.
Definitive jsem tehdy vyhlížel, že to budou nostalgický svátky (vycházelo to myslim listopad/prosinec) a ta mrzká armáda chyb mě přimněla tehdy zkusit poo letech ty původní
Definitive jsem tehdy vyhlížel, že to budou nostalgický svátky (vycházelo to myslim listopad/prosinec) a ta mrzká armáda chyb mě přimněla tehdy zkusit poo letech ty původní

|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
reaguje na:
departed
VC bohužel není zmáknuté o moc lépe, protože sdílí většinu těch debilních mechanizmů ze 3, jak v org. tak i v DE.
A písničky asi taky nic moc, protože podobně jako u Steam verze k mnohým z nich už něměli licence.
A písničky asi taky nic moc, protože podobně jako u Steam verze k mnohým z nich už něměli licence.

|
reagovat
|
reaguje na:
departed
Občasně hraju SA a ty bugy tam jsou obdobný. Zejména bug, kdy nemůžeš vyskočit z auta, ale musíš úplně zastavit a pak až postava vylézt. Takže v kombinaci s rychle hořícím autem je to naprosto pekelný
….
…. |
reagovat
|
reaguje na:
(=LIFTY=)
Dobrý, tak mise odehrána hned napoprvý. 🫠 Čekal jsem, že to bude mnohem víc frustrující, ale hádám, že museli něco poupravit v ovládání, aby to hráče tolik nenervovalo. 🤔
|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje