Nevytáhl, zábavné mi to rovněž nepřišlo. Hlavně z hlediska Miquelly, který mě celý fight pouze oslepoval tou bílou září. To mi přišlo skutečně debilně udělané, protože jsem půlku času nevěděl, co se stane. Jinak bych si na tu rychlost možná i zvykl, ale když jsem nic neviděl, tak jsem měl jenom nervy.
Byly tam mnohem lepší fighty. Jinak je to ale ofc pořád 10/10. Nechápu, jak tohle může být "jen DLC".
reaguje na:
esmo
|
reagovat
|

