A co víc, škoda, že celá tahle kauza s milionovým vydíráním je výmysl nějakého trolla z Weibo (nebo přímo čínský PR stunt/klasická propaganda, jak jde západ do háje, zatímco jejich krásná, dokonalá země je bašta svobody a pokroku... jaká to ironie), kterému si naletěl. Pěkná facka, vskutku.

UPDATE: Jediný zdroj pro celou tuhle novou "kauzu" je doopravdy jeden jediný náhodný uživatel Weibo, který např. předtím sdílel příspěvky o tom, jak jsou všichni Američané pedofilové a každodenně tam brečí o americké wokeness.

