Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 2821 - 2840 Napsat příspěvek
reaguje na: Hitman_47
Hrůza, no. Ta západní dekadence. 
A co víc, škoda, že celá tahle kauza s milionovým vydíráním je výmysl nějakého trolla z Weibo (nebo přímo čínský PR stunt/klasická propaganda, jak jde západ do háje, zatímco jejich krásná, dokonalá země je bašta svobody a pokroku... jaká to ironie), kterému si naletěl. Pěkná facka, vskutku. :D
UPDATE: Jediný zdroj pro celou tuhle novou "kauzu" je doopravdy jeden jediný náhodný uživatel Weibo, který např. předtím sdílel příspěvky o tom, jak jsou všichni Američané pedofilové a každodenně tam brečí o americké wokeness. 
914415
Hrůza, no. [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Human_rights_in_China]T[/url][url=https://en.wikipedia.org/wiki/Human_rights_in_China]a západní dekadence.[/url][url=https://en.wikipedia.org/wiki/Human_rights_in_China]  [/url]A co víc, škoda, že celá tahle kauza s milionovým vydíráním je výmysl nějakého trolla z Weibo (nebo přímo čínský PR stunt/klasická propaganda, jak jde západ do háje, zatímco jejich krásná, dokonalá země je bašta svobody a pokroku... jaká to ironie), kterému si naletěl. Pěkná facka, vskutku. *:D* UPDATE: Jediný zdroj pro celou tuhle novou "kauzu" je doopravdy jeden jediný náhodný uživatel Weibo, který např. předtím sdílel příspěvky o tom, jak jsou všichni Američané pedofilové a každodenně tam brečí o americké wokeness. 
914411
5 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Wukong je nejnádhernější facka všem woke-nazi idiotům. Když je nějaký Sweet Baby inc. nebo podobné zbytečné existence vydírali o milionové částky, bo jim chtěli do hry nacpat co nejvíc woke a lgbtqhiv+ nesmyslů ... asiati je poslali do háje s tím, že dělají hru pro hráče, nikoliv pro hrstku psychicky nemocných/narušených jedinců. A ejhle, ono to funguje ... who knew? 
914411
Wukong je nejnádhernější facka všem woke-nazi idiotům. Když je nějaký Sweet Baby inc. nebo podobné zbytečné existence vydírali o milionové částky, bo jim chtěli do hry nacpat co nejvíc woke a lgbtqhiv+ nesmyslů ... asiati je poslali do háje s tím, že dělají hru pro hráče, nikoliv pro hrstku psychicky nemocných/narušených jedinců. A ejhle, ono to funguje ... who knew? 
914335
3 -10
reagují: AndyKaufman, connor
reagovat

The War Within

rychlý spoiler free dojmy link
914336
rychlý spoiler free dojmy https://refresher.cz/165817-Prvni-dojmy-z-hrani-World-of-Warcraft-The-War-Within-Po-delsi-dobe-je-hlavnim-tahakem-zase-pribeh
The War Within
1 0
reagovat
Wukong za 3 dny 10 milionů prodaných kusů 
914335
Wukong za 3 dny 10 milionů prodaných kusů 
1 0
reagují: Hitman_47
reagovat
Alvarez o TLOU a Alienovi
link
914332
Alvarez o TLOU a Alienovi [url=https://x.com/fedalvar/status/1827177761599058315?s=46]https://x.com/fedalvar/status/1827177761599058315?s=46[/url]
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Příští týden komplet 2D Fallouty.
914273
Příští týden komplet 2D Fallouty.
914162
1 0
reagovat
Calisto Protocol na Epicu free :+
914162
[b]Calisto Protocol[/b] na Epicu free *:+*
8 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja som hral Shadow Tactics na PC i na PS a počítač v tomto súboji vyhráva. Na PS som to asi po hodine vymazal.
914155
Ja som hral Shadow Tactics na PC i na PS a počítač v tomto súboji vyhráva. Na PS som to asi po hodine vymazal.
914131
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já mám tohle docela nahraný (Desperados III, Blades of Shogun i s datadiskem i boží Shadow Gambit) a jedině PC. Obecně se mi jakékoliv strategie hrají na joysticku dost blbě, ty první dvě jsem tam zkoušel a rychle utekl k PC. 
914139
Já mám tohle docela nahraný (Desperados III, Blades of Shogun i s datadiskem i boží Shadow Gambit) a jedině PC. Obecně se mi jakékoliv strategie hrají na joysticku dost blbě, ty první dvě jsem tam zkoušel a rychle utekl k PC. 
914131
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já jich hrál několik a s ovládáním nebyl problém.
914137
Já jich hrál několik a s ovládáním nebyl problém.
914131
1 0
reagovat
Otázka do pranice.
Miluju původní Commandos.
Dvojku jsem dohrál spolu s Max Payne 2 na všechny obtížnosti a několikrát po sobě. 
Commandos Origins vypadá luxusně a navíc i dojmy z hraní jsou nadšené.
Jenže jsem to vždy hrál na počítači, ale teď jsem konzolista a na notebooku to rozhodně nerozjedu.
Hrál někdo tento styl strategií na konzoli? Jde to? Protože si nedovedu představit, jak nahradí ovladač myš.
U takového Dooma to fakt nešlo. 
914131
Otázka do pranice. Miluju původní Commandos. Dvojku jsem dohrál spolu s Max Payne 2 na všechny obtížnosti a několikrát po sobě.  [url=https://youtu.be/Mh6l0MhETgo?si=1ml1KFoAJUYnCAmZ]Commandos Origins [/url]vypadá luxusně a navíc i dojmy z hraní jsou nadšené. Jenže jsem to vždy hrál na počítači, ale teď jsem konzolista a na notebooku to rozhodně nerozjedu. Hrál někdo tento styl strategií na konzoli? Jde to? Protože si nedovedu představit, jak nahradí ovladač myš. U takového Dooma to fakt nešlo. 
0 0
reagovat
Tohle by si měl do_Od zahrát 8)
913937
[url=https://youtu.be/Jvwe5vGOfnc?si=l0bBentV-zXv0G91]Tohle[/url] by si měl do_Od zahrát *8)*
3 0
reagovat
Kingdom Come: Deliverance II Official Gameplay Showcase

Něco mi říká, že ten Polák na konci bude fan favorite.

"Kurwa!"
913859
[url=https://www.youtube.com/watch?v=5VP6bjlger8]Kingdom Come: Deliverance II Official Gameplay Showcase [/url] Něco mi říká, že ten Polák na konci bude fan favorite. "Kurwa!"
2 0
reagovat
reaguje na: esmo
žejo!
913858
žejo!
913849
0 0
reagovat
Pánové, ale trailer na Goat Simulator Remastered je totálně boží, ten si dejte :+
link
913851
Pánové, ale trailer na Goat Simulator Remastered je totálně boží, ten si dejte *:+* https://www.youtube.com/watch?v=prk2nk8DRu0
4 0
reagovat
reaguje na: HAL
Co bylo s dvojkou, vždyť ta byla supr ...
913849
Co bylo s dvojkou, vždyť ta byla supr ...
913842
6 0
reagují: verbst
reagovat
Po tom, co jsem četl od Puzza, ty jemný nuance herně prostě nedaj.
913843
Po tom, co jsem četl od Puzza, ty jemný nuance herně prostě nedaj.
0 0
reagovat
Na Mafiu bych se rád těšil, ale když vím jak dopadly dvojka a trojka...
913842
Na Mafiu bych se rád těšil, ale když vím jak dopadly dvojka a trojka...
0 0
reagují: esmo
reagovat
Mafia: The Old Country, GTA 6, Doom: The Dark Ages na cestě ... pořád je se na co těšit! 8)

Dokonce i ten Indy nakonec vyjde na PS5, z toho mám taky velkou radost.
913839
Mafia: The Old Country, GTA 6, Doom: The Dark Ages na cestě ... pořád je se na co těšit! *8)* Dokonce i ten Indy nakonec vyjde na PS5, z toho mám taky velkou radost.
4 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Dokonce i tohle vyjde dřív než GTA 6. :D
913830
Dokonce i tohle vyjde dřív než GTA 6. *:D*
913828
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se