reaguje na:
do_Od
Ta srovnání jsou naprosto fér, pokud tu hru oznacujes jako rekordní a jinak bombasticky.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
fér, špatně napsáno, pointu toho sdělení ale určitě chápeš. Nejúspěšnější hra toho studia dosáhla cca pětiny toho, co udělal CD Projekt Red se třetím Zaklínačem, který vyšel o rok později. A zbytek BioWare her udělal cca půlku toho co Inquisition, mnohdy ani to ne. Jakože očekávání a nároky co na to tady někteří kladou prostě nejsou založený na realitě.|
reagovat
|
?|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Opět opakuji, co jsem psal (a co psaly všechna herní média), protože někteří tu mají problém číst - několik dní nejprodávanější hra na Steamu a nejúspěšnější start pro EA hru na Steamu vůbec.
Ano, žijeme ve smutné době, ale ta uřvaná minorita co se spoléhá na YouTube griftery si za to bohužel může sama. Nenávidí všechno, co nějakým způsobuje vybočuje a sami se tak ochuzují a hlavně omezují. Což je pro ně asi to nejpříznačnější slovo.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|