Rozumím...
K R* launcheru... Zapnutí hry vždy bez problémů a to hru zapínám denně již několik let. Pokud něco, spadla, nebo se nenačetla hra samotná. Je ovšem pravda, že jsem tak rok zpět zaregistroval, že měla řada lidí problémy, na to jsem zapomněl.
Vím ale, že nějaký rok zpět mělo dost lidí problémy, to je pravda.
U verze launcheru (moc nerozumím v čem konkrétně je problém) a podpory starších her (ty legacy tituly u nich mám téměř všechny, ale nehrál jsem ani jeden) pak nedokážu soudit, ale asi jak říkáš.
reaguje na:
Gonzi
|
reagovat
|



. To je ten můj první bod v praxi.

