A že mi nějakou dobu tehdy trvalo, postřehnout že to, co slyším v EW, na konci Dannyho parťáků, v určité pasáži Muže v ohni atd. je pořád v určitých úpravách Clair de Lune :)
Jinak, napoprvé jsem měl špatný načasování, poprvé jsem EW rozehrál těsně před vydáním Red Dead Redemption 2 a pak dlouho nic jinýho nehrál. Napodruhý přišel pozdějc bratr s nápadem, že když se časově potkáme, budeme hrát EW. Vzdal to po souboji s Laurou v tý spalovně :) Já, co jsem dohledal, tak tehdy před Red skončil u Traumase. Do třetice by to klapnout mohlo.
reaguje na:
t_gon
|
reagovat
|



