Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14341 - 14360 Napsat příspěvek
Mě se teda moc nelíbí ty úhly 160/160. Sice se TNka hodně zlepšily, ale na filmy nevím. Radši bych si koupil lepší 24 než horší 26.
495532
Mě se teda moc nelíbí ty úhly 160/160. Sice se TNka hodně zlepšily, ale na filmy nevím. Radši bych si koupil lepší 24 než horší 26.
0 0
reagovat

cechacekd

Absolutní pohoda:) pokud nechceš kupovat 26" Belinea, která je bohužel bílý barvy, za podobný peníze, tak je to jasná volba, já bych do toho Samsungu šel, s kontrastem problém dozajista nemá;)
495521
Absolutní pohoda:) pokud nechceš kupovat 26" Belinea, která je bohužel bílý barvy, za podobný peníze, tak je to jasná volba, já bych do toho Samsungu šel, s kontrastem problém dozajista nemá*;)*
cechacekd
0 0
reagovat

Fluke

Dynamickej kontrast píšou 3000:1. Moc se v tom nevyznám takže nevim co je dobrá hodnota.
495517
Dynamickej kontrast píšou 3000:1. Moc se v tom nevyznám takže nevim co je dobrá hodnota.
Fluke
0 0
reagovat

cechacekd

Určitě je:+, taky mě láká a jestli ten kontrast je právě kontrast a ne dynamickej kontrast, tak pohoda.
495513
Určitě je*:+*, taky mě láká a jestli ten kontrast je právě kontrast a ne dynamickej kontrast, tak pohoda.
cechacekd
0 0
reagovat
az na ten kontrast
495503
az na ten kontrast
0 0
reagovat
A co si myslíte o tomhle monitoru link Je to dobrej kup? Je dobrej na sledování Blu-ray filmů?
495502
A co si myslíte o tomhle monitoru http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=54159 Je to dobrej kup? Je dobrej na sledování Blu-ray filmů?
0 0
reagovat

popik

link
Co rikas na tohle?
495501
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007X23B23CESX Co rikas na tohle?
popik
0 0
reagovat

popik

LG nebo Samsung;) na alze, czechcomputeru, mironetu nebo dxt. Mrkni na nabídky.
495500
LG nebo Samsung*;)* na alze, czechcomputeru, mironetu nebo dxt. Mrkni na nabídky.
popik
0 0
reagovat

popik

Potrebuju monitor 22" kolem 6000Kc nejakej kvalitni?
495498
Potrebuju monitor 22" kolem 6000Kc nejakej kvalitni?
popik
0 0
reagovat

st39.6

Ja si rikal, jestli to neni nejakym pretizenim, vsichni byli asi zvedavi na novy vzhled ;) Jinak souhlas, DTSko je dulezitejsi, ale kazdopadne, jak jsem jiz psal, STORE se povedl!
495470
Ja si rikal, jestli to neni nejakym pretizenim, vsichni byli asi zvedavi na novy vzhled *;)* Jinak souhlas, DTSko je dulezitejsi, ale kazdopadne, jak jsem jiz psal, STORE se povedl!
st39.6
0 0
reagovat
sou konstantne pretizeny servery. tim to je. jinak store vypada vyborne, ale mnohem dulezitejsi je prece DTSko ;)
495446
sou konstantne pretizeny servery. tim to je. jinak store vypada vyborne, ale mnohem dulezitejsi je prece DTSko ;)
0 0
reagovat

Fluke

Jedine co mi trosku vadi, ze se nejak dlouho obcas nacitaji ty obrazky... Mozna to je netem nebo, ze to je nove... Jinak HOME toho se take nemuzu dockat, uz aby to rozjeli! Ten by snad mel uz konencne byt nekdy v cervnu, ne?
495447
Jedine co mi trosku vadi, ze se nejak dlouho obcas nacitaji ty obrazky... Mozna to je netem nebo, ze to je nove... Jinak HOME toho se take nemuzu dockat, uz aby to rozjeli! Ten by snad mel uz konencne byt nekdy v cervnu, ne?
Fluke
0 0
reagovat
Hmm, tož abych se taky podíval:) já čekám hlavně na Home projekt:+
495444
Hmm, tož abych se taky podíval:) já čekám hlavně na Home projekt*:+*
0 0
reagovat
Ty brdo, tak jsem mel moznost si dnes poprve vyzkouset navy PS store a vypada to vyrazne lepe a prehledneji, jeste aby tam zacali sazet neco noveho ;)
495443
Ty brdo, tak jsem mel moznost si dnes poprve vyzkouset navy PS store a vypada to vyrazne lepe a prehledneji, jeste aby tam zacali sazet neco noveho *;)*
0 0
reagovat
:D JJ, tak uz vim, kde se stala chyba :))
495441
*:D* JJ, tak uz vim, kde se stala chyba *:))*
0 0
reagovat

terminator

A keby si vedel, kto všetko hraje v prequely ku Wall Street :))
495440
A keby si vedel, kto všetko hraje v prequely ku [link="http://www.dvd.co.uk/DVD/Wall-Street-Blu-Ray-Arnold-Schwarzenegger/0165307000/product.htm?sr=gsp"]Wall Street[/link] *:))*
terminator
0 0
reagovat
To jsem teda netusil, ze v Komnadu hral M.Douglas a reziroval ho O.Stone: link :D To je asi nejaky prequel, ne? :D Ne, vim ze se chybka obcas stane, ale tato je fakt dobra... ;)
495442
To jsem teda netusil, ze v Komnadu hral M.Douglas a reziroval ho O.Stone: http://www.dvd.co.uk/DVD/Commando-Blu-Ray-Michael-Douglas/0148407000/product.htm?sr=sa *:D* To je asi nejaky prequel, ne? *:D* Ne, vim ze se chybka obcas stane, ale tato je fakt dobra... *;)*
0 0
reagovat
Juch, tak Sweeney je jasná volba! :+
A Ramba ať si klidně nabouchaj do trenek. :-
495366
Juch, tak Sweeney je jasná volba! *:+* A Ramba ať si klidně nabouchaj do trenek. *:-*
0 0
reagovat
4ka vychází ve stejný den, ale asi kvůli RA je oddělená.
495355
4ka vychází ve stejný den, ale asi kvůli RA je oddělená.
0 0
reagovat
Silence: vsadim se, že to tak vyjde o půl roku pozdějc. Ale na to já vcelku kašlu.:D
495354
Silence: vsadim se, že to tak vyjde o půl roku pozdějc. Ale na to já vcelku kašlu.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se