kdyz jsem dal vetsi rozliseni, bojoval jsem s velikosti pisma, na ktery dost dobre nevidim z dalky a ten windousackej upscale na 125/150/175% mi vzdycky rozesral velikost textu v nejaky aplikaci kterou pouzivam, ze pak treba v nastaveni uz nebyly videt "pouzit" a "zpet" tlacitka.... tak jsem formou nejmensiho odporu a podle nejakyho fora nastavil tohle. Je pravda, ze pred tim, nez jsem doinstaloval (dnes) uplne nejnovejsi drajvry, tak jsem mel na vyber jen 100/120 hz... ted jsem tam soupnul 60hz. takze kdyz tady ctu ty vase elaboraty, kde polovine veci nerozumim, necham si poradit..... idealne varianta pro blbce.... kup tenhle kabel, nastav tam tohle a tohle na tolik a tolik a takhle zvec pismo ve woknech



.