Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29061 - 29080 Napsat příspěvek
Ten koment na youtube pod tou scénou Mily se Zoe...

"I was checking all about down's syndrome. And i got here lol..."

:D
631736
Ten koment na youtube pod tou scénou Mily se Zoe... "I was checking all about down's syndrome. And i got here lol..." *:D*
0 0
reagovat
čmuchám čmuchám rasistu :D
631734
čmuchám čmuchám rasistu :D
0 0
reagovat
po dvojke directors cut nymfomanky v živote nechcem vidieť. a to sa mi jednička veľmi páčila
631733
po dvojke directors cut nymfomanky v živote nechcem vidieť. a to sa mi jednička veľmi páčila
0 0
reagovat
directors cut nymfomanky si dava celou adélu k snídani :)
631732
directors cut nymfomanky si dava celou adélu k snídani :)
0 0
reagovat
však píšem, že pre umelcov :D
631731
však píšem, že pre umelcov *:D*
0 0
reagovat

pepo

Tak to šlo komplet mimo a navíc ta šílená stopáž.
631730
Tak to šlo komplet mimo a navíc ta šílená stopáž.
pepo
0 0
reagovat
pre umelcov odporúčam Život Adele
631729
pre umelcov odporúčam Život Adele
0 0
reagovat

TedGeorge

...a dál? Teď je to na studený ručník, s tím že si půjdu zaběhat po nákladový rampě.
631728
...a dál? Teď je to na studený ručník, s tím že si půjdu zaběhat po nákladový rampě.
TedGeorge
0 0
reagovat
A tohle znáte? link
Nepřivodí vám to erekci na 24 hodin jako Zoe a Mila, ale je to sympatická romantika se dvěma moc pěknýma lesbičkama.

Apropo, když už jsme u lesbiček....
631727
A tohle znáte? http://www.csfd.cz/film/195269-svatba-ve-trech/ Nepřivodí vám to erekci na 24 hodin jako Zoe a Mila, ale je to sympatická romantika se dvěma moc pěknýma lesbičkama. Apropo, když už jsme u lesbiček....
0 0
reagovat

Axis

ja som to kukal niekedy v polovici 90.rokov a vtedy ma to moc nechytilo. Ale možno skúsim reparát

TedGeorge

Stačí, že už tretí deň kukám horory ty mi prisypeš ďalšiu vec na nespavosť :) :) :)
631726
ja som to kukal niekedy v polovici 90.rokov a vtedy ma to moc nechytilo. Ale možno skúsim reparát TedGeorge Stačí, že už tretí deň kukám horory ty mi prisypeš ďalšiu vec na nespavosť :) :) :)
Axis
0 0
reagovat
Jo a Tede měl by sis koupit PS4 (pokud jí nemáš) a k tomu Bloodborne. Tobě jako hororu milému člobrdovi by tahle hra neskutečně sedla.
631725
Jo a Tede měl by sis koupit PS4 (pokud jí nemáš) a k tomu Bloodborne. Tobě jako hororu milému člobrdovi by tahle hra neskutečně sedla.
0 0
reagovat
To máte moc vymytý mozky z těch hororů, že vám uniknou tak zásadní filmy jako tohle 8)
631724
To máte moc vymytý mozky z těch hororů, že vám uniknou tak zásadní filmy jako tohle *8)*
0 0
reagovat

TedGeorge

A to tam s Zoe a Milou je ještě Emmanuelle Chriqui :o:o
Jinak je to fajn oddychovka :+
631722
A to tam s Zoe a Milou je ještě [link="http://www.gotceleb.com/wp-content/uploads/celebrities/emmanuelle-chriqui/18th-annual-espy-awards/emmanuelle-chriqui-18th-annual-espy-awards-09-2200x3306.jpg"]Emmanuelle Chriqui[/link] *:o**:o* Jinak je to fajn oddychovka *:+*
TedGeorge
0 0
reagovat

pepo

Fakt ne? Vždyť je to naprosto geniální pohádkovej horor, skoro bych ho přirovnal k drsnější verzi Hvězdnýho Prachu nebo Jestřábí ženy. A pán co si hraje na psychiatra s maskou je boží.
631721
Fakt ne? Vždyť je to naprosto geniální pohádkovej horor, skoro bych ho přirovnal k drsnější verzi Hvězdnýho Prachu nebo Jestřábí ženy. A pán co si hraje na psychiatra s maskou je boží.
pepo
0 0
reagovat

Axis

Nightbreed som dakedy dávno začal pozerať v telke a nedopozeral som to :)
631719
Nightbreed som dakedy dávno začal pozerať v telke a nedopozeral som to :)
Axis
0 0
reagovat

TedGeorge

Neuvěřitelný, asi si to, jako fanda Guardians, budu muset sehnat.
pepo
Můj oblíbenej horor ve stylu Sandmana a toho nejlepšího od Clive Barkera s menším šmrncem Lovecrafta. Doporučuji hned skouknout film Plod Noci, bude se ti na stopro líbit.
631717
Neuvěřitelný, asi si to, jako fanda Guardians, budu muset sehnat. [b]pepo[/b] Můj oblíbenej horor ve stylu Sandmana a toho nejlepšího od Clive Barkera s menším šmrncem Lovecrafta. Doporučuji hned skouknout film Plod Noci, bude se ti na stopro líbit.
TedGeorge
0 0
reagovat

Hellraiser (1987)

Na mňa príliš nechutné a psychopatické. Ale aj originálne, osobité, napínavé, pútavé s výbornou hudbou. Miesto medzi hororovými legendami zaslúžené. 8/10
631716
Na mňa príliš nechutné a psychopatické. Ale aj originálne, osobité, napínavé, pútavé s výbornou hudbou. Miesto medzi hororovými legendami zaslúžené. 8/10
Hellraiser (1987)
0 0
reagovat

Axis

Zoe + Mila, to je prostě zabijácký... No dopr :o:o:o
Příjemné sny všem :D
631715
Zoe + Mila, to je prostě zabijácký... No dopr *:o**:o**:o* Příjemné sny všem *:D*
Axis
0 0
reagovat
I guess its little salty! Ou tak to nám Tede takhle na noc nedělej! :+:+:+
631713
I guess its little salty! Ou tak to nám Tede takhle na noc nedělej! *:+**:+**:+*
0 0
reagovat
WTF WTF WTF? O tomhle filmu jsem doteď neslyšel, ale podle týhle ukázky to vypadá jako ten nejlepší film na světě link ?):))
631712
WTF WTF WTF? O tomhle filmu jsem doteď neslyšel, ale podle týhle ukázky to vypadá jako ten nejlepší film na světě http://www.youtube.com/watch?v=YvQKs5rbUeY *?)**:))*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se