Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29041 - 29060 Napsat příspěvek

Last Knights (2015)

link link :-D 5/10

Viděl jsem to včera odpoledne a ještě to nějak vstřebávám. Na tohle slova nestačí nebo jsem to asi nepochopil.
632281
http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2013/12/jim-carrey-liar-liar-oh-come-on-angry-its-enough.gif http://www.troll.me/images/bert/what-the-fuck-i-just-saw.jpg :-D 5/10 Viděl jsem to včera odpoledne a ještě to nějak vstřebávám. Na tohle slova nestačí nebo jsem to asi nepochopil.
Last Knights (2015)
0 0
reagovat

Starwars spam once again

a) Po kritice toho chlapíka je celkem k popukání dívat se na V a momentálně mám pocit že si vyloženě neviděl do huby, když ty nové epizody kritizoval. Jeho military grade růžové brýle bych chtěl mít.
b) Mezi řádky si uvědomuju v čem je jeden z mých hlavních problémů - ta nová trilogie se dá brát alespoň trochu jako scifi, ta stará prostě ne a já nejsem schopen vstřebávat fantasy zasazené do vesmírných bitev (tedy, minimálně v tomto pojetí). - Což jsou samozřejmě moje preference, a ne chyba Star Wars.
632279
a) Po kritice toho chlapíka je celkem k popukání dívat se na V a momentálně mám pocit že si vyloženě neviděl do huby, když ty nové epizody kritizoval. Jeho military grade růžové brýle bych chtěl mít. b) Mezi řádky si uvědomuju v čem je jeden z mých hlavních problémů - ta nová trilogie se dá brát alespoň trochu jako scifi, ta stará prostě ne a já nejsem schopen vstřebávat fantasy zasazené do vesmírných bitev (tedy, minimálně v tomto pojetí). - Což jsou samozřejmě moje preference, a ne chyba Star Wars.
Starwars spam once again
0 0
reagovat

The Disappearance of Eleanor Rigby: Him

Ach jaj. Tak nič. V spoločne zostrihanom filme bola motorom Eleanor a tu jej absencia filmu veľmi ublížila, pretože hlavný hrdina je celý čas až príliš pasívny a vo filme sa nič nedeje . Vidieť to prvé tak ani nepokračujem. Romantický film bez baby proste nefunguje a na psychologickú drámu je to príliš povrchné a totálne chladné. Samostatne iba ďalší nezaujímavý nezávislý film 5/10


kubqo
:D:D:D:D

Maverick

spávam 6-7 hodín denne a 2-3 filmy po práci sú IMHO úpne v pohode. Pretože hrabať mi začalo už dávno ( a nebolo to z filmov) :)
632275
Ach jaj. Tak nič. V spoločne zostrihanom filme bola motorom Eleanor a tu jej absencia filmu veľmi ublížila, pretože hlavný hrdina je celý čas až príliš pasívny a vo filme sa nič nedeje . Vidieť to prvé tak ani nepokračujem. Romantický film bez baby proste nefunguje a na psychologickú drámu je to príliš povrchné a totálne chladné. Samostatne iba ďalší nezaujímavý nezávislý film 5/10 kubqo *:D**:D**:D**:D* Maverick spávam 6-7 hodín denne a 2-3 filmy po práci sú IMHO úpne v pohode. Pretože hrabať mi začalo už dávno ( a nebolo to z filmov) *:)*
The Disappearance of Eleanor Rigby: Him
0 0
reagovat

Maverick

On je ako Batman filmov. Cez deň robí všedný job, cez noc sa premieňa na premietačku.
632274
On je ako Batman filmov. Cez deň robí všedný job, cez noc sa premieňa na premietačku.
Maverick
0 0
reagovat

pepo

A ty aj spávaš vôbec ? Z toho množstva filmov, čo dávaš ti už musí trochu aj hrabať.
632271
A ty aj spávaš vôbec ? Z toho množstva filmov, čo dávaš ti už musí trochu aj hrabať.
pepo
0 0
reagovat

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

V podstate ten druh filmu, ktoré tak hrozne nenávidím. Príliš civilné, málo dejové a strašne pomalé. A navyše hrozne z toho cítiť, že sú to 2 rôzne filmy zlepené dohromady. Ale postavy sú sympatické, fantasticky zahrané ,majú úžasnú chémiu a zaujímalo ma čo sa s nimi bude diať a hrozne som im fandil. A to robí tak strašne , ale tak strašne veľa. Už sa veľmi teším na tie rozdelené príbehy. Zatiaľ provizórne 8/10. Po rozdelených filmoch to bude pravdepodobne ešte stúpne a snáď neklesne.
632263
V podstate ten druh filmu, ktoré tak hrozne nenávidím. Príliš civilné, málo dejové a strašne pomalé. A navyše hrozne z toho cítiť, že sú to 2 rôzne filmy zlepené dohromady. Ale postavy sú sympatické, fantasticky zahrané ,majú úžasnú chémiu a zaujímalo ma čo sa s nimi bude diať a hrozne som im fandil. A to robí tak strašne , ale tak strašne veľa. Už sa veľmi teším na tie rozdelené príbehy. Zatiaľ provizórne 8/10. Po rozdelených filmoch to bude pravdepodobne ešte stúpne a snáď neklesne.
The Disappearance of Eleanor Rigby: Them
0 0
reagovat

(=LIFTY=)

+ potom tá dohra s cigaretou v bare
632255
+ potom tá dohra s cigaretou v bare
(=LIFTY=)
0 0
reagovat

Cemetery Junction

Já si hlavně pamatuji scénu s odměnou za léta odpracovaná v jedné firmě... To je pro mě jedna z nejdepresivnějších scén, jakou jsem kdy viděl a ukázkové peklo...
632253
Já si hlavně pamatuji scénu s odměnou za léta odpracovaná v jedné firmě... To je pro mě jedna z nejdepresivnějších scén, jakou jsem kdy viděl a ukázkové peklo...
Cemetery Junction
0 0
reagovat

pepo

Super, díkec! :):+
632244
Super, díkec! *:)**:+*
pepo
0 0
reagovat

verbst

Skús aj Henry V. , Much ado about nothing, Dead Again,Frankensteina a Last Legion. To sú u mňa jeho ďalšie superpecky
632243
Skús aj Henry V. , Much ado about nothing, Dead Again,Frankensteina a Last Legion. To sú u mňa jeho ďalšie superpecky
verbst
0 0
reagovat

Patrick Doyle

To takhle v práci sjíždím "klasiky" Pottera 4, Eragona, Brave, Thora a Opičky a tak nějak si dovedu představit, že by někdy mohl dělat Star Wars. třeba ten druhej spin-off.
Má takovej svůj styl a do toho světa by imo zapadl docela dobře.
632241
To takhle v práci sjíždím "klasiky" Pottera 4, Eragona, Brave, Thora a Opičky a tak nějak si dovedu představit, že by někdy mohl dělat Star Wars. třeba ten druhej spin-off. Má takovej svůj styl a do toho světa by imo zapadl docela dobře.
Patrick Doyle
0 0
reagovat

Cemetery Junction

Já už něvím, kde jsem to opsal, ale je to jako Občanský průkaz, jenom o mnoho mnoho lepší, tam kde Hřebejk nudí Gervais s Merchantem baví viz. třeba hudební číslo na plese. "Sranda", že je to i přes generační výpověď šíleně nadčasový. Kdo nezažil u někoho v okolí, ideálně u sebe, linku s pojistkama, ať hodí kamenem. Osobně je mi to svým způsobem bližší, než hřebejkoviny a rodiče se na to dívali dost podobně, možná to bude tím, že britské maloměsto z roku 1973 nebylo předrevolučnímu Československu zas tak vzdálený. Ale tohle jsou jenom kecy, ta poetika a oči Felicity Jones! :)
632234
Já už něvím, kde jsem to opsal, ale je to jako Občanský průkaz, jenom o mnoho mnoho lepší, tam kde Hřebejk nudí Gervais s Merchantem baví viz. třeba hudební číslo na plese. "Sranda", že je to i přes generační výpověď šíleně nadčasový. Kdo nezažil u někoho v okolí, ideálně u sebe, linku s pojistkama, ať hodí kamenem. Osobně je mi to svým způsobem bližší, než hřebejkoviny a rodiče se na to dívali dost podobně, možná to bude tím, že britské maloměsto z roku 1973 nebylo předrevolučnímu Československu zas tak vzdálený. Ale tohle jsou jenom kecy, ta poetika a oči Felicity Jones! :)
Cemetery Junction
0 0
reagovat
:+:+:+
632232
*:+**:+**:+*
0 0
reagovat

Cemetery Junction (2010)

Človek by neveril k čomu sa dostane v diskusii ku Star Wars :) Vynikajúce. Občas to síce stráca drajv a je to až príliš obyčajné ( podobných filmov bol už kopec)ale aj napriek tomu skvelá, malá, nenanápadná filmová radosť. Je to milé, vtipné,romantické ale občas aj riadne depresívne . Výborný aj keď len klasicky postavený scenár, super atmosféra a hlavne úžasní herci. Film, ktorý sa bude páčiť každému (ale nie všetci z neho budú nadšený) 9/10
632230
Človek by neveril k čomu sa dostane v diskusii ku Star Wars :) Vynikajúce. Občas to síce stráca drajv a je to až príliš obyčajné ( podobných filmov bol už kopec)ale aj napriek tomu skvelá, malá, nenanápadná filmová radosť. Je to milé, vtipné,romantické ale občas aj riadne depresívne . Výborný aj keď len klasicky postavený scenár, super atmosféra a hlavne úžasní herci. Film, ktorý sa bude páčiť každému (ale nie všetci z neho budú nadšený) 9/10
Cemetery Junction (2010)
0 0
reagovat
BrusVejn: Začátek trojky je padající křižník a záchrana Palpatina...
632221
BrusVejn: Začátek trojky je padající křižník a záchrana Palpatina...
0 0
reagovat
Procházelk sem rozdíly SE a TC původní trojky (ano, sic na screenshotech) a až na pár totálně změněných záběrů je to jen otázka colorgradingu a hladšího klíčování. Největších změn doznaly efekty světelných mečů (na to si snad ani nikdo stěžovat nemůže) a nahradila se gumová loutka Jabby (snad to píšu dobře), která sice křičí "Digitál!", ale je to pořád vkusná úprava.
U jedničky v baru a před ním a ve trojce při úvodní sekvenci se přidávaly CGI potvory navíc a protože narušují původní kompozice, dost to ruší.
Po SE se ještě vylepšovalo na DVD - u VI se na konci samozřejmě nahradil Anakin pro lepší púrovázanost (to je opravdu změna na přes držku) a na BD, kde se u IV přidávalo hlavně na Tatooinu digitálního kamení a hlavně se strejda George začal pouštět i do zvukových úprav.
Do čeho se ani trochu nesahalo, tak to jsou právě ony vesmírné scény :D... A je fakt, že to ani v nejmenším nepotřebují.
Suma sumárum, ty změny jsou tak ze dvou třetin "neviditelné" a dost dobře filmu pomáhají k opravdu původní autorské vizi. Co je ale opravdu špatné, že Lucas dělá změny i u V a VI, což nejsou "jeho" filmy, i když i u nich jsou ty změny ve výše napsaném poměru k užitku...

Gonzi: Pokud ti vadí masožraví červi atd, V pro tebe bude mít pořád své mouchy (ta obluda na asteoridu je právě tady), ale oproti všem ostatním SW filmům to má opravdu výhodu v tak obsáhlém ději, že to nemůže být nijak rozvleklé. Tempo se tam rovná plus mínus tempu u nové trojky... A samozřejmě je to uchopeno i trochu odlišně, takže to opravdu působí jinak, jak oba zbývající díly "Staré".
632219
Procházelk sem rozdíly SE a TC původní trojky (ano, sic na screenshotech) a až na pár totálně změněných záběrů je to jen otázka colorgradingu a hladšího klíčování. Největších změn doznaly efekty světelných mečů (na to si snad ani nikdo stěžovat nemůže) a nahradila se gumová loutka Jabby (snad to píšu dobře), která sice křičí "Digitál!", ale je to pořád vkusná úprava. U jedničky v baru a před ním a ve trojce při úvodní sekvenci se přidávaly CGI potvory navíc a protože narušují původní kompozice, dost to ruší. Po SE se ještě vylepšovalo na DVD - u VI se na konci samozřejmě nahradil Anakin pro lepší púrovázanost (to je opravdu změna na přes držku) a na BD, kde se u IV přidávalo hlavně na Tatooinu digitálního kamení a hlavně se strejda George začal pouštět i do zvukových úprav. Do čeho se ani trochu nesahalo, tak to jsou právě ony vesmírné scény *:D*... A je fakt, že to ani v nejmenším nepotřebují. Suma sumárum, ty změny jsou tak ze dvou třetin "neviditelné" a dost dobře filmu pomáhají k opravdu původní autorské vizi. Co je ale opravdu špatné, že Lucas dělá změny i u V a VI, což nejsou "jeho" filmy, i když i u nich jsou ty změny ve výše napsaném poměru k užitku... Gonzi: Pokud ti vadí masožraví červi atd, V pro tebe bude mít pořád své mouchy (ta obluda na asteoridu je právě tady), ale oproti všem ostatním SW filmům to má opravdu výhodu v tak obsáhlém ději, že to nemůže být nijak rozvleklé. Tempo se tam rovná plus mínus tempu u nové trojky... A samozřejmě je to uchopeno i trochu odlišně, takže to opravdu působí jinak, jak oba zbývající díly "Staré".
0 0
reagovat
Ja si naopak myslím, že taký kompletný CGI výblytok, ktorým bola Epizóda 2 zostarol oveľa viac ako ktorýkoľvek diel z pôvodnej trilógie.
632218
Ja si naopak myslím, že taký kompletný CGI výblytok, ktorým bola Epizóda 2 zostarol oveľa viac ako ktorýkoľvek diel z pôvodnej trilógie.
0 0
reagovat
Já se teda výjimečně přidám, o víkendu jsem viděl čtyřku a pětku, šestku zatím nikdy. Útok na Hvězdu mi přišel sice rozvláčnější, ale to je přece celej film; jak Memphis právě napsal. Vizuálně zestárl, dějově je z něj bolestně cítit, že trilogie se z toho udělala až dodatečně a tempo vážně není bůhvíjaký, ale má to těžko popsatelný, ale přesto hmatatelný kouzlo - i pro mě jakožto člověka krajně zaujatýho.

Oproti tomu moje vzpomínky na novou trilogii sestávaj z obsahově vyprázdněnejch, sáhodlouhejch bitevních CGI masakrů bez jakýhokoliv spádu; nekonečnejch frenetickejch šermovaček bez rozumný choreografie (prostě tam okolo sebe akrobaticky poletujou a bzučej u toho) a proslovů tak intenzivně dementních, až se mi z toho rolovaly ponožky.

Úvodní scéna trojky? To je takový to s Obi-Wanem a divnou ještěrkou jak tam pak bojuje s tím robotem? Taková ta akční scéna co trvá snad 25 minut a přitom se dá shrnout jednou větou? Díky, to si fakt radši dám znovu útok na Hoth, komický efekty neefekty..
632217
Já se teda výjimečně přidám, o víkendu jsem viděl čtyřku a pětku, šestku zatím nikdy. Útok na Hvězdu mi přišel sice rozvláčnější, ale to je přece celej film; jak Memphis právě napsal. Vizuálně zestárl, dějově je z něj bolestně cítit, že trilogie se z toho udělala až dodatečně a tempo vážně není bůhvíjaký, ale má to těžko popsatelný, ale přesto hmatatelný kouzlo - i pro mě jakožto člověka krajně zaujatýho. Oproti tomu moje vzpomínky na novou trilogii sestávaj z obsahově vyprázdněnejch, sáhodlouhejch bitevních CGI masakrů bez jakýhokoliv spádu; nekonečnejch frenetickejch šermovaček bez rozumný choreografie (prostě tam okolo sebe akrobaticky poletujou a bzučej u toho) a proslovů tak intenzivně [b]dementních[/b], až se mi z toho rolovaly ponožky. Úvodní scéna trojky? To je takový to s Obi-Wanem a divnou ještěrkou jak tam pak bojuje s tím robotem? Taková ta akční scéna co trvá snad 25 minut a přitom se dá shrnout jednou větou? Díky, to si fakt radši dám znovu útok na Hoth, komický efekty neefekty..
0 0
reagovat

Gonzi

Tak je jasný, že sledovat Novou naději nebo třeba Khanův hněv dnešní optikou, kdy jsou některý blockbustery v podstatě nepřetržitým sledem trikových záběrů, kdy většina z nich má překombinovanej děj a nějakou substanci se snaží nahradit zběsilým tempem, moc nejde. Tyhle filmy prostě stárnou rychlejc. Já se ale přiznávám, že i finální útok na Hvězdu smrti v Nový naději na mě vždycky působí. To napětí a následná satisfakce tam prostě jsou, a Williamsova hudba taky udělá svý (ani se nesnažte začít s tím, že nová trilogie má lepší soundtrack, to prostě NENÍ pravda. :D).

Mimochodem, všechny vesmírný scény v Návratu Jediho jsou taky výborný. Nevim, jak to vypadalo v TC a nakolik je to práce SE, ale celá bitva a především pak průlet Hvězdou smrti vypadaj skvěle a v žádným jiným filmu jsem zatím neviděl nic lepšího.
632212
Tak je jasný, že sledovat Novou naději nebo třeba Khanův hněv dnešní optikou, kdy jsou některý blockbustery v podstatě nepřetržitým sledem trikových záběrů, kdy většina z nich má překombinovanej děj a nějakou substanci se snaží nahradit zběsilým tempem, moc nejde. Tyhle filmy prostě stárnou rychlejc. Já se ale přiznávám, že i finální útok na Hvězdu smrti v Nový naději na mě vždycky působí. To napětí a následná satisfakce tam prostě jsou, a Williamsova hudba taky udělá svý (ani se nesnažte začít s tím, že nová trilogie má lepší soundtrack, to prostě NENÍ pravda. *:D*). Mimochodem, všechny vesmírný scény v Návratu Jediho jsou taky výborný. Nevim, jak to vypadalo v TC a nakolik je to práce SE, ale celá bitva a především pak průlet Hvězdou smrti vypadaj skvěle a v žádným jiným filmu jsem zatím neviděl nic lepšího.
Gonzi
0 0
reagovat

Gorecki

Celkem často a hodně glorifikuje starou trilogii a shazuje novou. U jedničky měl někdy dobré poznámky, jindy slabší, jiné úplně mimo, ale jeho kritika trojky je už (po půl hodině) tak mimo, až je to nekoukatelné. Třeba tam kritizuje úvodní scénu za to, že to je dlouhé CGI a že "kdyby to bylo s modely, tak by to bylo působivé" - opravdu mě nezajímá jak těžké je to natočit, ale jak dobře se na to kouká (podobně mi je jedno jak dlouho se jídlo dělá, ale jak chutná - a naopak, jestli už se dělá dlouho, tak čekám že bude o tolik lepší), nemluvě o tom, že jestli něco byla onanie nad tím, že můžeme, tak je to právě útok na hvězdu smrti v IV, který je nudný, bez jakéhokoli dějového obsahu a bez jakéhokoli vizuálního nadšení vzhledem k době (kdyby to byla minutová smyčka x15 tak to vypadá stejně).
Ty vidka mi víc než cokoli jiného potvrdily tu nekritičinost ke staré trilogii a nenaplněnost očekávání u nové (proč vykreslili Anakina "až tak" zle, bylo to nutné? Asi že jeho Anakin až tak zlý nebyl nebo co :D:D:D)

Memphis
Ne že bych tomu nerozuměl, ale pro mě třeba zrovna souboje nejsou "bezvýznamné" (ani všezachraňující). Pokud na to nemám, tak to nedělám. Chápu hrdinu, kterému fandím, o tom žádná, ale pokud se ten hrdina s někým pomalu fackuje a film mi to servíruje s kamennou tváří, tak to prostě neberu. IV jsem viděl nedávno (v rámci půl roku, až roku) a přišla mi velmi zdlouhavá, stormtroopeři se super přesností(útok na vozidlo), ale nikdy jindy se nikam netrefí, Hrdinové snažící se zabránit masivnímu vyhlazení jejich armády(takže tam je správná motivace), ale pak se dívám jak tam 15 minut nalítávají nějakým kanálem, do supersilné zbraně, která má rovnou ventilační šachtu až k reaktoru, ikonická postava tam je opice s laserovou kuší (doteď nevím, jak to má fungovat a proč to vůbec existuje), v odpadcích plave masožravá žížala... pro mě to prostě není jakkoli "dokonalé" (narozdíl od třeba toho Jurského parku či Čelistí) a místy to na mě působí skoro jako obhajoba tohoto: link

KARLOS
Pokud je tedy V jiná než IV, tak jsem celkem zvědavý (já to tehdy po IV vzdal, protože i když se říká že ty další jsou lepší, tak to říkají vždy lidi, co glorifikují všechny tři).
632209
Celkem často a hodně glorifikuje starou trilogii a shazuje novou. U jedničky měl někdy dobré poznámky, jindy slabší, jiné úplně mimo, ale jeho kritika trojky je už (po půl hodině) tak mimo, až je to nekoukatelné. Třeba tam kritizuje úvodní scénu za to, že to je dlouhé CGI a že "kdyby to bylo s modely, tak by to bylo působivé" - opravdu mě nezajímá jak těžké je to natočit, ale jak dobře se na to kouká (podobně mi je jedno jak dlouho se jídlo dělá, ale jak chutná - a naopak, jestli už se dělá dlouho, tak čekám že bude o tolik lepší), nemluvě o tom, že jestli něco byla onanie nad tím, že můžeme, tak je to právě útok na hvězdu smrti v IV, který je nudný, bez jakéhokoli dějového obsahu a bez jakéhokoli vizuálního nadšení vzhledem k době (kdyby to byla minutová smyčka x15 tak to vypadá stejně). Ty vidka mi víc než cokoli jiného potvrdily tu nekritičinost ke staré trilogii a nenaplněnost očekávání u nové (proč vykreslili Anakina "až tak" zle, bylo to nutné? Asi že jeho Anakin až tak zlý nebyl nebo co *:D**:D**:D*) [b]Memphis[/b] Ne že bych tomu nerozuměl, ale pro mě třeba zrovna souboje nejsou "bezvýznamné" (ani všezachraňující). Pokud na to nemám, tak to nedělám. Chápu hrdinu, kterému fandím, o tom žádná, ale pokud se ten hrdina s někým pomalu fackuje a film mi to servíruje s kamennou tváří, tak to prostě neberu. IV jsem viděl nedávno (v rámci půl roku, až roku) a přišla mi velmi zdlouhavá, stormtroopeři se super přesností(útok na vozidlo), ale nikdy jindy se nikam netrefí, Hrdinové snažící se zabránit masivnímu vyhlazení jejich armády(takže tam je správná motivace), ale pak se dívám jak tam 15 minut nalítávají nějakým kanálem, do supersilné zbraně, která má rovnou ventilační šachtu až k reaktoru, ikonická postava tam je opice s laserovou kuší (doteď nevím, jak to má fungovat a proč to vůbec existuje), v odpadcích plave masožravá žížala... pro mě to prostě není jakkoli "dokonalé" (narozdíl od třeba toho Jurského parku či Čelistí) a místy to na mě působí skoro jako obhajoba tohoto: http://www.youtube.com/watch?v=XJ-ATwRq5KY [b]KARLOS[/b] Pokud je tedy V jiná než IV, tak jsem celkem zvědavý (já to tehdy po IV vzdal, protože i když se říká že ty další jsou lepší, tak to říkají vždy lidi, co glorifikují všechny tři).
Gorecki
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se