Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49861 - 49880 Napsat příspěvek
.. všude se tu válejí kusy masa ..
473086
.. všude se tu válejí kusy masa ..
0 0
reagovat
Vinc: I muži mají své dny ;)... A ty o tom víš ostatně svoje, že Vinženzo Don Chuanezo :)
473085
Vinc: I muži mají své dny ;)... A ty o tom víš ostatně svoje, že Vinženzo Don Chuanezo :)
0 0
reagovat
Karlos má svojí periodu ?)
473084
Karlos má svojí periodu *?)*
0 0
reagovat
imf: Budu se snažit ;):D:)... Damn it... Už je to tu zase... A moje parohy nech v pokoji odpočívat, koho bys pak podváděl :D:D:D:D...
p.s.: Teď mě neberte moooc vážně, přišlo to na mě, a jsem k neudržení :):):)
473083
imf: Budu se snažit ;):D:)... Damn it... Už je to tu zase... A moje parohy nech v pokoji odpočívat, koho bys pak podváděl :D:D:D:D... p.s.: Teď mě neberte moooc vážně, přišlo to na mě, a jsem k neudržení :):):)
0 0
reagovat

Karlos

Jestli ty smajliky neomezis (nejak citim, ze se dostavas na Shimitzovu uroven, viz hlavni diskuze), prijdes o parohy. :)
473082
Jestli ty smajliky neomezis (nejak citim, ze se dostavas na Shimitzovu uroven, viz hlavni diskuze), prijdes o parohy. :)
Karlos
0 0
reagovat
Shimitz: Nic mi to neříká, ale nějak jsem se neudržel... Promiň :D:D:D:D:D
473081
Shimitz: Nic mi to neříká, ale nějak jsem se neudržel... Promiň :D:D:D:D:D
0 0
reagovat
Znáááme, ale neřeknem, héééč ;):D:D:D
473080
Znáááme, ale neřeknem, héééč ;):D:D:D
0 0
reagovat
chlapi, neznáte náhodou takový dva osmiminutový kraťasy, který točili myslim nějací Skandinávci a celý je to o tom, že Santa Clausové jsou vbyrábění na zakazku a posíláni do světa...
Potřeboval bych znát jména těchhle geniálně natočených filmečků...znáte?
473079
chlapi, neznáte náhodou takový dva osmiminutový kraťasy, který točili myslim nějací Skandinávci a celý je to o tom, že Santa Clausové jsou vbyrábění na zakazku a posíláni do světa... Potřeboval bych znát jména těchhle geniálně natočených filmečků...znáte?
0 0
reagovat
tusik: Jak říkám, skromný kamerový experiment ;). Filmem bych to nenazýval... Ale mě spíš šlo (jde ;) o to, abych si mohl něco kamerou nasnímat, následně k tomu udělat odpovídající střih, komponovaný na hudbu... Ke všemu jsem neměl ani dostatečné množství natočeného materiálu, a "nevyužíval" jsem tam "herců", tudíž sux ;):)... Ony ty uvozovky nam nejsou pro nic za nic... pokusy o natáčení jakéhokoli byť i monologu se mi krutě vymstilo...
Pokud se ale ptáš kvůli tomu, že si chceš zkusit něco natočit, nemůžu než jen doporučit, ať jdeš do toho... Minimálně ti to řekne, jestli tě to opravdu baví a ukáže ti to pravou tvář amatérského filmu... Tu, ve které je možné prakticky všechno a přitom nic ;):D... Záleží, jak moc máš silné nervy a veliké štěstí......
473078
tusik: Jak říkám, skromný kamerový experiment ;). Filmem bych to nenazýval... Ale mě spíš šlo (jde ;) o to, abych si mohl něco kamerou nasnímat, následně k tomu udělat odpovídající střih, komponovaný na hudbu... Ke všemu jsem neměl ani dostatečné množství natočeného materiálu, a "nevyužíval" jsem tam "herců", tudíž sux ;):)... Ony ty uvozovky nam nejsou pro nic za nic... pokusy o natáčení jakéhokoli byť i monologu se mi krutě vymstilo... Pokud se ale ptáš kvůli tomu, že si chceš zkusit něco natočit, nemůžu než jen doporučit, ať jdeš do toho... Minimálně ti to řekne, jestli tě to opravdu baví a ukáže ti to pravou tvář amatérského filmu... Tu, ve které je možné prakticky všechno a přitom nic ;):D... Záleží, jak moc máš silné nervy a veliké štěstí......
0 0
reagovat

KARLOS

a co to bylo?
473077
a co to bylo?
KARLOS
0 0
reagovat

st39.5

rofl :D:+, to je prostě masakr :))
473076
rofl *:D**:+*, to je prostě masakr *:))*
st39.5
0 0
reagovat

st39.6

já už se tak těším:))..tohle bylo dokonalý:)
473075
já už se tak těším*:))*..tohle bylo dokonalý*:)*
st39.6
0 0
reagovat
doufam, ze uz to nekdo nehazel do profilu .... klip z Transformers. Nic spoileroidniho ani zadna akce, nebojte .... ale neskutecna prdel :D
link
473074
doufam, ze uz to nekdo nehazel do profilu .... klip z Transformers. Nic spoileroidniho ani zadna akce, nebojte .... ale neskutecna prdel :D http://home.comcast.net/~hlbimages12/Shia_Leno.avi
0 0
reagovat

tusik

Call">link of Chlumec a Bratrstvo ohrozenych (dost to prasi komprese, kdyztak muzu nekam hodit avicka ve vyssi kvalite)
473073
[link="http://http://youtube.com/watch?v=U6r6CNkaygc"]Call of Chlumec[/link] a [link="http://youtube.com/watch?v=6AeG6KYuW6Y"]Bratrstvo ohrozenych[/link] (dost to prasi komprese, kdyztak muzu nekam hodit avicka ve vyssi kvalite)
tusik
0 0
reagovat
tusik: I já něco vytvářel, ale veřejně na zhlédnutí to není ;):)
473072
tusik: I já něco vytvářel, ale veřejně na zhlédnutí to není ;):)
0 0
reagovat

Spazz,scroochy

a da se to nekde stahnout nebo se na to podivat?
473071
a da se to nekde stahnout nebo se na to podivat?
Spazz,scroochy
0 0
reagovat

tusik

Já vytvořil jeden film a stál za hovno :o))
473070
Já vytvořil jeden film a stál za hovno :o))
tusik
0 0
reagovat

tusik

ja obcas neco vytvorim :) nic umeleckyho, spis takovy akcnaky :)
473069
ja obcas neco vytvorim :) nic umeleckyho, spis takovy akcnaky :)
tusik
0 0
reagovat
Tak prave koukam na Psycho z sedesatyho a Norman Bates pri vysvetlovani proc meni povleceni argumentoval: "Old habits die hard" :D
473068
Tak prave koukam na Psycho z sedesatyho a Norman Bates pri vysvetlovani proc meni povleceni argumentoval: "Old habits die hard" *:D*
0 0
reagovat
ted jsem se dival ze imf ma v profilu napsany ze nekdy i toci filmy...provozuje to tady taky nekdo?
473067
ted jsem se dival ze imf ma v profilu napsany ze nekdy i toci filmy...provozuje to tady taky nekdo?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se