Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27461 - 27480 Napsat příspěvek

VOD

Když jsem si projížděl žebříček letošních premiér, tak je dost pravděpodobné, že mi Whiplash udělá Top3. Nicméně v kině jsem na tom nebyl, na DVD/blu jej vlastnit také nepotřebuji, a tak jsem si řekl, že bych mohl projet nabídku videoték a tvůrce podpořit tímto způsobem. Nejdostupnější je nejspíš Tesco a O2 (nedá se platit kartou), já vyzkoušel obě možnosti a... je to úplná katastrofa!!! 49 až 64,- Kč za film v SD kvalitě a pouze s českou stopou, to je prostě neskutečné a v roce 2015 totálně nepoužitelné! Snad jen jako možnost "ulevit svědomí", ale ne jako alternativa k uložto, torrentům nebo tedy koupi fyzického nosiče. HRŮZA!!!!!!!!! :o:o:o:(:(
638750
Když jsem si projížděl žebříček letošních premiér, tak je dost pravděpodobné, že mi Whiplash udělá Top3. Nicméně v kině jsem na tom nebyl, na DVD/blu jej vlastnit také nepotřebuji, a tak jsem si řekl, že bych mohl projet nabídku videoték a tvůrce podpořit tímto způsobem. Nejdostupnější je nejspíš Tesco a O2 (nedá se platit kartou), já vyzkoušel obě možnosti a... je to úplná katastrofa!!! 49 až 64,- Kč za film v SD kvalitě a pouze s českou stopou, to je prostě neskutečné a v roce 2015 totálně nepoužitelné! Snad jen jako možnost "ulevit svědomí", ale ne jako alternativa k uložto, torrentům nebo tedy koupi fyzického nosiče. HRŮZA!!!!!!!!! *:o**:o**:o**:(**:(*
VOD
0 0
reagovat
93 procent na RT a komentare jako "Of all the stanning Hollywood has been doing for NASA in the last few years, from Gravity to Interstellar to Tomorrowland, The Martian is, by many kilometers, the nerdiest. And that's also the reason it's the best."

Sem s Martanem...
638739
93 procent na RT a komentare jako "Of all the stanning Hollywood has been doing for NASA in the last few years, from Gravity to Interstellar to Tomorrowland, The Martian is, by many kilometers, the nerdiest. And that's also the reason it's the best." Sem s Martanem...
0 0
reagovat

Man Up

Takto dobre som sa pri romcome už dlhú dobu nebavil 8/10 :+
638729
Takto dobre som sa pri romcome už dlhú dobu nebavil 8/10 *:+*
Man Up
0 0
reagovat
638728
[b]Furious 7[/b] [link="http://variety.com/2015/film/news/furious-7-home-entertainment-records-1201601398/"]‘Furious 7’ Breaks Home Entertainment Records[/link]
0 0
reagovat
Asi tak. Mě vlastně sedmička upřímně zajímala jen kvůli Paulovi, jakožto jedna z jeho posledních rolí a rozloučení s ním.
638726
Asi tak. Mě vlastně sedmička upřímně zajímala jen kvůli Paulovi, jakožto jedna z jeho posledních rolí a rozloučení s ním.
0 0
reagovat
Jo. U šestky to ještě nebylo tak hrozný, ale u sedmičky už se mi palce předem kroutily prakticky pokaždý, kdy někdo otevřel hubu. Přepálená akce mi tolik nevadí, ale proslovy jako "Life is binary..." nebo Vinovo "street always wins" způsobily, že osmičku už fakt ani doma a zadarmo.
638722
Jo. U šestky to ještě nebylo tak hrozný, ale u sedmičky už se mi palce předem kroutily prakticky pokaždý, kdy někdo otevřel hubu. Přepálená akce mi tolik nevadí, ale proslovy jako "Life is binary..." nebo Vinovo "street always wins" způsobily, že osmičku už fakt ani doma a zadarmo.
0 0
reagovat

Fast & Furious 7

Myslel jsem, že s jiným rejžou (a navíc k tomu, když jde o Wana) se změní i přístup k látce, že to nebude tak dementní jako předchozí díl a ono je to nakonec ještě horší. Přepálená akce nad rámec snesitelnosti, kdy oči neobracíte v sloup jen jednou, ale rovnou několikrát a to snad při každý akční scéně, kterou vymýšlel zfetovaný scénárista s oblibou v bouračkách, ze které vždycky postavy vyváznou bez sebemenších škrábnutí, ale když se to stane ke konci filmu, tak je to najednou dramatický a jde opravdu o život. Pojebaný klišé na každým rohu. To v tom nikdo neviděl tu naprostou debilitu? Já ještě snesl pátý díl, protože to byl svěží vítr do série, ale šestkou to šlo z kopce, protože si tvůrci ukousli až moc velký sousto a snaží se zjistit, jak moc normální konzumní divák unese.

Jenže lidi na to do kina stejně pořád choděj, protože chtěj na myšlení-nenáročný, oddechový výplach, kde jde o rychlý auta, sexy šťabajzny (Ramsey je kost, to jo), dávání si do držky a výbuchy. Beru ten film takovej jakej je, ne všechno musí bejt intelektuální a tak, ale tohle už je opravdu nad rámec zdravýho rozumu. Na podrobnější analýzu (=stěžování si) by mě musela sedmička bavit o něco víc, ale já to radši uzavřu slovy Roger Murtaugha: I'm too old for this shit.

Ale závěrečný rozloučení s Paulem bylo pěkný a musím se přiznat, že i docela dojemný. Vin ty sentimentální rodinný proslovy myslí dobře a poslouchají se hezky, ale teprve v tomhle díle to bylo, vzhledem k tomu co se stalo, ještě emocionálnější, než kdy předtím.
638718
Myslel jsem, že s jiným rejžou (a navíc k tomu, když jde o Wana) se změní i přístup k látce, že to nebude tak dementní jako předchozí díl a ono je to nakonec ještě horší. Přepálená akce nad rámec snesitelnosti, kdy oči neobracíte v sloup jen jednou, ale rovnou několikrát a to snad při každý akční scéně, kterou vymýšlel zfetovaný scénárista s oblibou v bouračkách, ze které vždycky postavy vyváznou bez sebemenších škrábnutí, ale když se to stane ke konci filmu, tak je to najednou dramatický a jde opravdu o život. Pojebaný klišé na každým rohu. To v tom nikdo neviděl tu naprostou debilitu? Já ještě snesl pátý díl, protože to byl svěží vítr do série, ale šestkou to šlo z kopce, protože si tvůrci ukousli až moc velký sousto a snaží se zjistit, jak moc normální konzumní divák unese. Jenže lidi na to do kina stejně pořád choděj, protože chtěj na myšlení-nenáročný, oddechový výplach, kde jde o rychlý auta, sexy šťabajzny (Ramsey je kost, to jo), dávání si do držky a výbuchy. Beru ten film takovej jakej je, ne všechno musí bejt intelektuální a tak, ale tohle už je opravdu nad rámec zdravýho rozumu. Na podrobnější analýzu (=stěžování si) by mě musela sedmička bavit o něco víc, ale já to radši uzavřu slovy Roger Murtaugha: I'm too old for this shit. Ale závěrečný rozloučení s Paulem bylo pěkný a musím se přiznat, že i docela dojemný. Vin ty sentimentální rodinný proslovy myslí dobře a poslouchají se hezky, ale teprve v tomhle díle to bylo, vzhledem k tomu co se stalo, ještě emocionálnější, než kdy předtím.
Fast & Furious 7
0 0
reagovat

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Na to, že je film starý už 40 let, neztratil (pro mě) nic ze své působivosti. První, co člověka zaujme je samozřejmě bezchybný herecký výkon Jacka Nicholsona, který coby živelný McMurphy skutečně exceluje, za ním však nezaostává ani Louise Fletcherová, jako všemohoucí sestra ani zbytek "chovanců". To všechno podpořené uměřenou Formanovou režií a skvělým scénářem. 10/10
638714
Na to, že je film starý už 40 let, neztratil (pro mě) nic ze své působivosti. První, co člověka zaujme je samozřejmě bezchybný herecký výkon Jacka Nicholsona, který coby živelný McMurphy skutečně exceluje, za ním však nezaostává ani Louise Fletcherová, jako všemohoucí sestra ani zbytek "chovanců". To všechno podpořené uměřenou Formanovou režií a skvělým scénářem. 10/10
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
0 0
reagovat

pepo

Mám slabost pro filmy ze sportovního prostředí a tento, ačkoli rozhodně ne dokonalý, mi hodně sednul.8/10
638713
Mám slabost pro filmy ze sportovního prostředí a tento, ačkoli rozhodně ne dokonalý, mi hodně sednul.8/10
pepo
0 0
reagovat

Draft Day (2014)

Veľmi slušná športová dráma z filmársky zatiaľ nevyužitého prostredia. Formálne miestami možno trochu zbytočne prvoplánovo efektné, veľmi dobre zahrané a svižné. 7/10
638712
Veľmi slušná športová dráma z filmársky zatiaľ nevyužitého prostredia. Formálne miestami možno trochu zbytočne prvoplánovo efektné, veľmi dobre zahrané a svižné. 7/10
Draft Day (2014)
0 0
reagovat
jeden z mala kterej jsem viděl taky, a nedá se nesouhlasit. je to takovej divnej slepenec
638709
jeden z mala kterej jsem viděl taky, a nedá se nesouhlasit. je to takovej divnej slepenec
0 0
reagovat

Wet Hot American Summer (2001)

WTF?!? Verím, že v určitých kruhoch to musí byť veľká kultovka ale mňa to úplne míňalo. 4/10
638708
WTF?!? Verím, že v určitých kruhoch to musí byť veľká kultovka ale mňa to úplne míňalo. 4/10
Wet Hot American Summer (2001)
0 0
reagovat

Star Wars: The Force Awakens

638707
ILM Xlab právě na FB zveřejnilo [link="https://www.facebook.com/StarWars/videos/1030579940326940/"]360° video zachycující projížďku Reyiným speederem po Jakku[/link]!
Star Wars: The Force Awakens
0 0
reagovat

xxendxx

Rekl bych, ze vetsina lidi tady. Aspon co se Pepovych komentu tyce. Jsi se zase spatne vyspal, nebo se jenom pokousis byt vtipnej?
638694
Rekl bych, ze vetsina lidi tady. Aspon co se Pepovych komentu tyce. Jsi se zase spatne vyspal, nebo se jenom pokousis byt vtipnej?
xxendxx
0 0
reagovat
ja ano
638693
ja ano
0 0
reagovat
ty si fakt porad myslis, ze to nekdo cte? :D
638690
ty si fakt porad myslis, ze to nekdo cte? :D
0 0
reagovat

70 pecek pred SW

Ten článok už začína byť rovnakou legendou ako Karlovo učínkovanie v MZ Live. Nakoniec to vyrieši tak, že si prebehne túto diskusiu, náhodne vyberie 70 filmov ktoré sme hodnotili 9 a vyššie, skopčí naše komenty a nakoniec napíše "Napsali jste to moc hezky, kluci. Ve všem s váma souhlasím" :D:D:D
638689
Ten článok už začína byť rovnakou legendou ako Karlovo učínkovanie v MZ Live. Nakoniec to vyrieši tak, že si prebehne túto diskusiu, náhodne vyberie 70 filmov ktoré sme hodnotili 9 a vyššie, skopčí naše komenty a nakoniec napíše "Napsali jste to moc hezky, kluci. Ve všem s váma souhlasím" *:D**:D**:D*
70 pecek pred SW
0 0
reagovat

KARLOS

Jj... tentokrát vyhrává žena, která mi minulej víkend udělila volno, abych mohl psát :D
638686
Jj... tentokrát vyhrává žena, která mi minulej víkend udělila volno, abych mohl psát *:D*
KARLOS
0 0
reagovat
KarelR: Taky bych chtěl mít "blůčkový resty" v podobě max dva měsíce starých novinek :D?)... Ale tak před náma je prodloužený víkend, tak máš program jasný, žejo ;)...
638685
KarelR: Taky bych chtěl mít "blůčkový resty" v podobě max dva měsíce starých novinek *:D**?)*... Ale tak před náma je prodloužený víkend, tak máš program jasný, žejo *;)*...
0 0
reagovat

KARLOS

Minulej víkend už jsem to málem začal psát, ale pak jsem radši dohnal blůčkový resty (Max, Avengers, Fast) a jsem tam, kde jsem byl ?)
638684
Minulej víkend už jsem to málem začal psát, ale pak jsem radši dohnal blůčkový resty (Max, Avengers, Fast) a jsem tam, kde jsem byl *?)*
KARLOS
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se