Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27481 - 27500 Napsat příspěvek
Prvy klip z Jobsa
Z tohto filmu si ucvrkne aj Tony;)
639675
[link="https://www.youtube.com/watch?v=-9ZQVlgfEAc"]Prvy klip z Jobsa[/link] Z tohto filmu si ucvrkne aj Tony*;)*
0 0
reagovat
Lee Marvina zepredu bych asi taky jeste poznal. Z boku uz jsem mel problem.
639659
Lee Marvina zepredu bych asi taky jeste poznal. Z boku uz jsem mel problem.
0 0
reagovat
Wolverine
639658
Wolverine
0 0
reagovat
A kdo je tam vpravo jako č. 10?
639654
A kdo je tam vpravo jako č. 10?
0 0
reagovat
1. Lee Marvin
3. Rock Hudson
4. Fred MacMurray
6. James Stewart
9. Laurence Harvey

I pro nás relativně noname jména jako Hudson, MacMurray nebo Harvey svého času áčkové hvězdy.
639652
1. Lee Marvin 3. Rock Hudson 4. Fred MacMurray 6. James Stewart 9. Laurence Harvey I pro nás relativně noname jména jako Hudson, MacMurray nebo Harvey svého času áčkové hvězdy.
0 0
reagovat

Tony

Potrebuju doplni nejaka jmena z te fotky. Zleva doprava:
1.
2. Clint Eastwood
3.
4.
5. John Wayne
6.
7. Ernest Borgnine
8. Michael Caine
9.
639650
Potrebuju doplni nejaka jmena z te fotky. Zleva doprava: 1. 2. Clint Eastwood 3. 4. 5. John Wayne 6. 7. Ernest Borgnine 8. Michael Caine 9.
Tony
0 0
reagovat
:o:+:+:+:+
639646
*:o**:+**:+**:+**:+*
0 0
reagovat
V roce 1969 hlásila NASA zvláštní zvláštní úkazy ve stratosféře. Ukázalo se, že je to charisma unikající z této sešlosti. :) link
639645
V roce 1969 hlásila NASA zvláštní zvláštní úkazy ve stratosféře. Ukázalo se, že je to charisma unikající z této sešlosti. :) http://i.imgur.com/d3GqAf1.jpg
0 0
reagovat

Můj nový oblíbený filmový Podcast


I Was There Too

If you're like Matt Gourley, then you know all the classic movie and television scenes so well it's like you were in the room when they happened. Well, you weren't. And neither was he. But the people Matt interviews were! Listen in as they tell the inside stories of how cinema and television history was made from a fly-on-the-wall perspective you've never heard.

Zatím jsem stihl poslechnout jen druhý díl "Aliens with Ricco Ross", který je perfektní. Podcast začal před necelým rokem a už má celkem 25 dílů mezi kterými je třeba Pulp Fiction with Phil LaMarr, Groundhog Day with Stephen Tobolowsky, nebo Captain America: The Winter Soldier with D.C. Pierson.
639600
[link="http://pca.st/3Vqj"]I Was There Too[/link] If you're like Matt Gourley, then you know all the classic movie and television scenes so well it's like you were in the room when they happened. Well, you weren't. And neither was he. But the people Matt interviews were! Listen in as they tell the inside stories of how cinema and television history was made from a fly-on-the-wall perspective you've never heard. Zatím jsem stihl poslechnout jen druhý díl "Aliens with Ricco Ross", který je perfektní. Podcast začal před necelým rokem a už má celkem 25 dílů mezi kterými je třeba [b]Pulp Fiction with Phil LaMarr[/b], [b]Groundhog Day with Stephen Tobolowsky[/b], nebo [b]Captain America: The Winter Soldier with D.C. Pierson[/b].
Můj nový oblíbený filmový Podcast
0 0
reagovat

Speed Racer (2008)

Tenhle film od Wachowských můžu vidět pořád a nikdy se to neokouká. Přechody mezi časovými rovinami, jedinečný audiovizuál, geniální střih... a vůbec všechno. Navíc na Blu-rayi je z toho pastva pro oči a uši. :+ Líbí se mi, jak si oba sourozenci ve své režijní tvorbě jdou pořád za svým a nebojí se experimentovat. Sense8 je jejich tvůrčím vrcholem. :)
639587
Tenhle film od Wachowských můžu vidět pořád a nikdy se to neokouká. Přechody mezi časovými rovinami, jedinečný audiovizuál, geniální střih... a vůbec všechno. Navíc na Blu-rayi je z toho pastva pro oči a uši. *:+* Líbí se mi, jak si oba sourozenci ve své režijní tvorbě jdou pořád za svým a nebojí se experimentovat. Sense8 je jejich tvůrčím vrcholem. *:)*
Speed Racer (2008)
0 0
reagovat

Nightcrawler

Napínák jak se patří, s bezchybným Jakeem, coby sociopatem s touhou co nejvíc se ve své branži prosadit, melancholickým vizuálem nočního LA a správně sednoucí hudbou, to vše dělá ze Slídila nadprůměrný thriller o profesi, která vyžaduje silný žaludek a schopnost manipulovat s lidmi, o čemž vlastně média ve zkratce jsou. Skvělá záležitost doporučena pro milovníky konstantního napětí. :+
639465
Napínák jak se patří, s bezchybným Jakeem, coby sociopatem s touhou co nejvíc se ve své branži prosadit, melancholickým vizuálem nočního LA a správně sednoucí hudbou, to vše dělá ze Slídila nadprůměrný thriller o profesi, která vyžaduje silný žaludek a schopnost manipulovat s lidmi, o čemž vlastně média ve zkratce jsou. Skvělá záležitost doporučena pro milovníky konstantního napětí. *:+*
Nightcrawler
0 0
reagovat

Svědek obžaloby

ok, nebylo to marné (právník byl super a u jeho ježdění po schodech jsem svíjel smíchy), ale věděl jsem že tam je zvrat a vzhledem ke kontextu mi to trochu spoilovalo film/šok. Vše před tímto okamžikem bylo jen "v pohodě" (první řekněme třetina mi přišla mnohem zábavnější než zbytek, který se "jen nudně táhl").

Vrtal jsem, takže se mi ten chlápek nepozdával už v té právní kanceláři. Dopisy mi pak přišly až moc jako dar z nebes, zvlášť když byly tak kritické. Samozřejmě jsem netušil co vše ona udělala a z jakých důvodů, ale v tu chvíli to bylo "oh, tak to je ten zvrat" :-D a vše ostatní bylo v ten okamžik velmi očekávatelné (dovolená,vražda).
639463
ok, nebylo to marné (právník byl super a u jeho ježdění po schodech jsem svíjel smíchy), ale věděl jsem že tam je zvrat a vzhledem ke kontextu mi to trochu spoilovalo film/šok. Vše před tímto okamžikem bylo jen "v pohodě" (první řekněme třetina mi přišla mnohem zábavnější než zbytek, který se "jen nudně táhl"). [spoiler]Vrtal jsem, takže se mi ten chlápek nepozdával už v té právní kanceláři. Dopisy mi pak přišly až moc jako dar z nebes, zvlášť když byly tak kritické. Samozřejmě jsem netušil co vše ona udělala a z jakých důvodů, ale v tu chvíli to bylo "oh, tak to je ten zvrat" :-D a vše ostatní bylo v ten okamžik velmi očekávatelné (dovolená,vražda).[/spoiler]
Svědek obžaloby
0 0
reagovat

Gonzi

Ani Clerks? :D
639461
Ani Clerks? *:D*
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

Hehe
639460
Hehe
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

:D
639456
*:D*
Gonzi
0 0
reagovat
8)
639449
*8)*
0 0
reagovat
:D:D:D
639448
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat

ok, ok, I get it

Tak to bude asi první černobílý film co si kdy sám doma pustím :D
PS: třeba se pak rychleji dostanu ke Casablance :D
*Shame shield up*
639445
Tak to bude asi první černobílý film co si kdy sám doma pustím *:D* PS: třeba se pak rychleji dostanu ke Casablance *:D* *Shame shield up*
ok, ok, I get it
0 0
reagovat

Tony

Ja se pri te scene, kterou zminujes, zvedla z gauce, protoze jsem si byla jista, ze je konec. Nalila jsem si caj a umrzla jsem s hrnkem v ruce a otevrenou pusou. Nastesti z kuchynskeho koutu vidim na televizi. Nevim, jak dlouha je ta finalni scena, ale ja s tim cajem a otevrenou pusou stala mozna pul hodiny.
639422
Ja se pri te scene, kterou zminujes, zvedla z gauce, protoze jsem si byla jista, ze je konec. Nalila jsem si caj a umrzla jsem s hrnkem v ruce a otevrenou pusou. Nastesti z kuchynskeho koutu vidim na televizi. Nevim, jak dlouha je ta finalni scena, ale ja s tim cajem a otevrenou pusou stala mozna pul hodiny.
Tony
0 0
reagovat

pepo

To je fakt, taky jsem se na to hned v té době díval a takhle zpětně děkuju za tip.
639420
To je fakt, taky jsem se na to hned v té době díval a takhle zpětně děkuju za tip.
pepo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se