Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27461 - 27480 Napsat příspěvek

Bouřlivé víno (1976)

Strašná normalizační slátanina, nikdo tam nemá co hrát (ani Menšík, jenž zjevně nemohl improvizovat, jak u něj bylo zvykem), navíc je to šíleně zdlouhavé. Trpěl jsem u toho jako zvíře. Bohužel Macourek s Vorlíčkem to museli natočit, aby mohli natočit Což takhle dát si špenát. Nejvíc ze všeho nechápu, proč se to pravidelně vysílá jako skvělá lidová komedie. Asi kvůli Vorlíčkovi, který za to získal Státní cenu Klementa Gottwalda, což vypovídá o mnohém... :-
639211
Strašná normalizační slátanina, nikdo tam nemá co hrát (ani Menšík, jenž zjevně nemohl improvizovat, jak u něj bylo zvykem), navíc je to šíleně zdlouhavé. Trpěl jsem u toho jako zvíře. Bohužel Macourek s Vorlíčkem to museli natočit, aby mohli natočit Což takhle dát si špenát. Nejvíc ze všeho nechápu, proč se to pravidelně vysílá jako skvělá lidová komedie. Asi kvůli Vorlíčkovi, který za to získal Státní cenu Klementa Gottwalda, což vypovídá o mnohém... *:-*
Bouřlivé víno (1976)
0 0
reagovat

okkac

Uz dlho sa mi to vala na disku, od doby Simpsonovcov to mam v hladaciku, temou aj zanrom mi to sedi jak prdel na serbel, ale az po tvojom citate som sa k tomu dokopal:+
639207
Uz dlho sa mi to vala na disku, od doby Simpsonovcov to mam v hladaciku, temou aj zanrom mi to sedi jak prdel na serbel, ale az po tvojom citate som sa k tomu dokopal*:+*
okkac
0 0
reagovat
Dohánění restů za nějaký čas:

Hoří, má panenko (1967)
Asi to nedoceňuji uplně tak, jak bych měl. Možná je to tím, že moc nemám rád, to moderní výkladové vákuum těžící z mylné domněnky, že prostý český člověk je zaprděný, zlý a všude na západě jsou všicni o 100% lepší! Ale jinak parádně zrežírovaná hříčka! 9/10

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)
Geniální konverzačka, o stále aktuálnějším tématu. 50 let staré, ale představte si něco podobného u nás teď.... 10/10

Psycho (1960)
Neskutečný masterpiece, škoda jen , že člověk zná většinu scén i záplatku z popkultury. 10/10

Velká země (1958)
Nádherná westernová romance. Mezi Charletonem Hestonem a Gregory Peckem to byl spíše souboj charismatu, než pěstí. Jean Simmons byla překrásná ženská, těžké by bylo se do ní nezamilovat. Škoda jen z dnešního pohledu těžkopádného úvodu, kdy se dlouhatánsky nic nestane. 9/10

Amadeus (1984)
Bohužel nemám rád kostýmní dramata a tohle období i hudba mne dvakrát neoslovuje. Nicméně řemeslně je to natolik dokonalé a s českou stopou, že to hodnotit špatně nejde. A popravdě mne mrzí, že mne tento asi český nejvýraznější zářez do světové kinematografie nepohltil do absolutoria.... Přesto F. Murray Abraham pravděpodobně jeden z nej záporáků filmové historie. Objektivně bych dal 10/10, subjektivně tak 7/10, což v mi v průměru vychází na osmičku.

Kladivo na čarodějnice (1969)
Jeden z nejdokonalejších českých filmů, i když je na něm poněkud vidět zub času. Ale dodnes nepochopím, jak se to Vávrovi za komančů podařilo prosadit. Čemu je to podobné muselo být jasné každému, snad mimo cenzorů, kteří se nechali zaslepit protináboženskou propagandou. 10/10

Stezky slávy (1957)
"A vy tomu, co jste mi právě řekl, věříte?" Aneb kterak si 28 letý Kubrick vycvičil veškerou protiválečnou filmografii a natočil film, kterému se Oliver Stone nepřiblížil za celou svou kariéru. Neskutečně silný a jednoduchý film o jedné zápletce a bitevní scéně, ale jaké! Fantastická výprava, věřím že tohle by prostě nešlo natočit lépe, nikdy. 10/10
639199
Dohánění restů za nějaký čas: [b]Hoří, má panenko (1967) [/b] Asi to nedoceňuji uplně tak, jak bych měl. Možná je to tím, že moc nemám rád, to moderní výkladové vákuum těžící z mylné domněnky, že prostý český člověk je zaprděný, zlý a všude na západě jsou všicni o 100% lepší! Ale jinak parádně zrežírovaná hříčka! 9/10 [b]Hádej, kdo přijde na večeři (1967) [/b] Geniální konverzačka, o stále aktuálnějším tématu. 50 let staré, ale představte si něco podobného u nás teď.... 10/10 [b]Psycho (1960) [/b] Neskutečný masterpiece, škoda jen , že člověk zná většinu scén i záplatku z popkultury. 10/10 [b]Velká země (1958) [/b] Nádherná westernová romance. Mezi Charletonem Hestonem a Gregory Peckem to byl spíše souboj charismatu, než pěstí. Jean Simmons byla překrásná ženská, těžké by bylo se do ní nezamilovat. Škoda jen z dnešního pohledu těžkopádného úvodu, kdy se dlouhatánsky nic nestane. 9/10 [b]Amadeus (1984) [/b] Bohužel nemám rád kostýmní dramata a tohle období i hudba mne dvakrát neoslovuje. Nicméně řemeslně je to natolik dokonalé a s českou stopou, že to hodnotit špatně nejde. A popravdě mne mrzí, že mne tento asi český nejvýraznější zářez do světové kinematografie nepohltil do absolutoria.... Přesto F. Murray Abraham pravděpodobně jeden z nej záporáků filmové historie. Objektivně bych dal 10/10, subjektivně tak 7/10, což v mi v průměru vychází na osmičku. [b]Kladivo na čarodějnice (1969)[/b] Jeden z nejdokonalejších českých filmů, i když je na něm poněkud vidět zub času. Ale dodnes nepochopím, jak se to Vávrovi za komančů podařilo prosadit. Čemu je to podobné muselo být jasné každému, snad mimo cenzorů, kteří se nechali zaslepit protináboženskou propagandou. 10/10 [b]Stezky slávy (1957)[/b] "A vy tomu, co jste mi právě řekl, věříte?" Aneb kterak si 28 letý Kubrick vycvičil veškerou protiválečnou filmografii a natočil film, kterému se Oliver Stone nepřiblížil za celou svou kariéru. Neskutečně silný a jednoduchý film o jedné zápletce a bitevní scéně, ale jaké! Fantastická výprava, věřím že tohle by prostě nešlo natočit lépe, nikdy. 10/10
0 0
reagovat

Peter Pan (2003)

Viděl jsem tenhle film už několikrát a pokaždé jsem nadšenější, když jej vidím znovu. Není to vysloveně pro děti, ale to vůbec nevadí, naopak. Nádherná hudba Jamese Newtona Howarda a hlavně přesné obsazení Jeremyho Sumptera a Jasona Isaacse, o Rachel Hurd-Wood nemluvě. Ten film je dnes zapadlý a hodně podceněný. Neprávem. Tohle je zkrátka klasika, na kterou nedám dopustit. :+
639198
Viděl jsem tenhle film už několikrát a pokaždé jsem nadšenější, když jej vidím znovu. Není to vysloveně pro děti, ale to vůbec nevadí, naopak. Nádherná hudba Jamese Newtona Howarda a hlavně přesné obsazení Jeremyho Sumptera a Jasona Isaacse, o Rachel Hurd-Wood nemluvě. Ten film je dnes zapadlý a hodně podceněný. Neprávem. Tohle je zkrátka klasika, na kterou nedám dopustit. *:+*
Peter Pan (2003)
0 0
reagovat

Sam.Vimes

"Náš předchozí bubeník se udusil zvratky. Zpětnou analýzou ale zjistili, že ty zvratky nebyly jeho." :D
639197
"Náš předchozí bubeník se udusil zvratky. Zpětnou analýzou ale zjistili, že ty zvratky nebyly jeho." *:D*
Sam.Vimes
0 0
reagovat

sam.vimes

ten film je MEGA :+:+:+ takisto každému odporúčam
639195
ten film je MEGA *:+**:+**:+* takisto každému odporúčam
sam.vimes
0 0
reagovat

This is Spinal Tap (1984)

Taky máte nějaké ty filmové resty, u kterých víte že jsou dobré, tušíte že vám asi i hodně sednou, ale prostě jste se k nim z nějakého důvodu nedostali? U mě byl takovým snímkem hrozně dlouho právě Spinal Tap - fiktivní dokument o rockové skupině, který důkladně paroduje všechny možné stereotypy světa tvrdší hudby. Výborně jsem se u toho bavil a vřele doporučuju každému, pro koho slovo "rock" znamená víc než jen kámen. 9/10
639188
Taky máte nějaké ty filmové resty, u kterých víte že jsou dobré, tušíte že vám asi i hodně sednou, ale prostě jste se k nim z nějakého důvodu nedostali? U mě byl takovým snímkem hrozně dlouho právě Spinal Tap - fiktivní dokument o rockové skupině, který důkladně paroduje všechny možné stereotypy světa tvrdší hudby. Výborně jsem se u toho bavil a vřele doporučuju každému, pro koho slovo "rock" znamená víc než jen kámen. [b]9/10[/b]
This is Spinal Tap (1984)
0 0
reagovat
Kurna, už i 1,5 miliónové Estonsko dokáže natočit velkofilm z 2. světové link a u nás po Tmavomodrém světě velký nic. Hlavně že se cpou prachy na Wilsonov.
639187
Kurna, už i 1,5 miliónové Estonsko dokáže natočit velkofilm z 2. světové http://www.youtube.com/watch?v=zIqt9y4bhoU a u nás po Tmavomodrém světě velký nic. Hlavně že se cpou prachy na Wilsonov.
0 0
reagovat
IMO otázka času
639175
IMO otázka času
0 0
reagovat

pepo

Za to bych dal malíček pravé ruky.
639174
Za to bych dal malíček pravé ruky.
pepo
0 0
reagovat

Ip Man

:D:D Vypada to super, no...
639173
*:D**:D* Vypada to super, no...
Ip Man
0 0
reagovat

KarelR

Nevidel. Počkám si na Russia cut :)
639172
Nevidel. Počkám si na Russia cut :)
KarelR
0 0
reagovat

Ip Man 3 (2015)

Mám radost, že třetí díl nakonec bude, i když to tak dlouho nevypadalo.

:+
639171
Mám radost, že třetí díl nakonec [link="https://www.youtube.com/watch?v=krWC51RAVS8"]bude[/link], i když to tak dlouho nevypadalo. *:+*
Ip Man 3 (2015)
0 0
reagovat

pepo

Viděl jsi už unrated? Furt jsem se k ní nedostal.
639170
Viděl jsi už unrated? Furt jsem se k ní nedostal.
pepo
0 0
reagovat

pepo

R.I.P kniha
639169
R.I.P kniha
pepo
0 0
reagovat

World War Z

čím viac ten film vidím, tým je lepší. už mi ani nevadí tá divná posledná tretina
639168
čím viac ten film vidím, tým je lepší. už mi ani nevadí tá divná posledná tretina
World War Z
0 0
reagovat
Muž na laně má mít nějakou zoofilní zápletku z lesů?
639155
Muž na laně má mít nějakou zoofilní zápletku z lesů?
0 0
reagovat

The Joker

Diskuze pod podobnými články nemá smysl číst. Mě spíš štve, že jsem třeba právě proto zaplatil a výsledný zápas, film, seriál stejně neuvidím. Třeba jsem si to zaplatil mnohem dřív než O2 koupila teritoriální práva a teď co s tím. A přejít k O2 není řešení, protože jejich TV jede jen přes jejich kabel, takže bych třeba musel překopat půl zahrady a vymoct si ve vesnici novou ústřednu.
Takhle to bohužel může dopadnout i s Netflixem či jinou službou, viz pokus o regulaci internetových sázek blokováním jejich stránek na národní úrovni, a hypoteticky se opravdu může Prima Cool rozhodnout že BBT je jen jejich a chtít odstřihnout ostatní cesty jak se k tomu obsahu dostat jakžtakž legálním způsobem i u jiného poskytovatele.
639135
Diskuze pod podobnými články nemá smysl číst. Mě spíš štve, že jsem třeba právě proto zaplatil a výsledný zápas, film, seriál stejně neuvidím. Třeba jsem si to zaplatil mnohem dřív než O2 koupila teritoriální práva a teď co s tím. A přejít k O2 není řešení, protože jejich TV jede jen přes jejich kabel, takže bych třeba musel překopat půl zahrady a vymoct si ve vesnici novou ústřednu. Takhle to bohužel může dopadnout i s Netflixem či jinou službou, viz pokus o regulaci internetových sázek blokováním jejich stránek na národní úrovni, a hypoteticky se opravdu může Prima Cool rozhodnout že BBT je jen jejich a chtít odstřihnout ostatní cesty jak se k tomu obsahu dostat jakžtakž legálním způsobem i u jiného poskytovatele.
The Joker
0 0
reagovat
Axis: Vždycky u těchto článků žeru ty komenty v diskuzích... "Proč to není zadarmo?? To si můžu stáhnout!!" atd. :D:D:D
639132
Axis: Vždycky u těchto článků žeru ty komenty v diskuzích... "Proč to není zadarmo?? To si můžu stáhnout!!" atd. *:D**:D**:D*
0 0
reagovat

TonyClifton, Milosh

No třeba tahle kauza nahrává spíš Tonyho vidění světa. Jinak být divákem zainteresovaných TV tak jdu do soudu, protože jsem si něco zaplatil (např. slovenskou tv) a nemůžu ji plnohodnotně využívat.
I když by asi stejně došlo na klasická výmluva na nepřečtení plného znění obchodních podmínek, změněných u nich na webu před 10 minutami, s tím že v minulých obchodních podmínkách byla doložka že si vyhrazují právo je kdykoliv změnit.
639128
No třeba tahle [link="http://www.novinky.cz/ekonomika/382136-kabelovky-musi-pri-lize-mistru-zacernovat-obrazovky-vymohla-si-o2-u-soudu.html"]kauza[/link] nahrává spíš Tonyho vidění světa. Jinak být divákem zainteresovaných TV tak jdu do soudu, protože jsem si něco zaplatil (např. slovenskou tv) a nemůžu ji plnohodnotně využívat. I když by asi stejně došlo na klasická výmluva na nepřečtení plného znění obchodních podmínek, změněných u nich na webu před 10 minutami, s tím že v minulých obchodních podmínkách byla doložka že si vyhrazují právo je kdykoliv změnit.
TonyClifton, Milosh
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se