Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27441 - 27460 Napsat příspěvek
:D:D:D
639448
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat

ok, ok, I get it

Tak to bude asi první černobílý film co si kdy sám doma pustím :D
PS: třeba se pak rychleji dostanu ke Casablance :D
*Shame shield up*
639445
Tak to bude asi první černobílý film co si kdy sám doma pustím *:D* PS: třeba se pak rychleji dostanu ke Casablance *:D* *Shame shield up*
ok, ok, I get it
0 0
reagovat

Tony

Ja se pri te scene, kterou zminujes, zvedla z gauce, protoze jsem si byla jista, ze je konec. Nalila jsem si caj a umrzla jsem s hrnkem v ruce a otevrenou pusou. Nastesti z kuchynskeho koutu vidim na televizi. Nevim, jak dlouha je ta finalni scena, ale ja s tim cajem a otevrenou pusou stala mozna pul hodiny.
639422
Ja se pri te scene, kterou zminujes, zvedla z gauce, protoze jsem si byla jista, ze je konec. Nalila jsem si caj a umrzla jsem s hrnkem v ruce a otevrenou pusou. Nastesti z kuchynskeho koutu vidim na televizi. Nevim, jak dlouha je ta finalni scena, ale ja s tim cajem a otevrenou pusou stala mozna pul hodiny.
Tony
0 0
reagovat

pepo

To je fakt, taky jsem se na to hned v té době díval a takhle zpětně děkuju za tip.
639420
To je fakt, taky jsem se na to hned v té době díval a takhle zpětně děkuju za tip.
pepo
0 0
reagovat
Mně hrozně mrzí, že jsem to zažil takhle stupidně doma v nic moc kvalitě a neužil si to v kině jako re-release Sunset Blvd. což byl bez pochyb zážitek na celý život.
Ten konec jsem viděl včera jenom třikrát a to co odehrála Marlene na těch pár minut očima, to opravdu WOW, absolutně jsem něměl slov. A vážně je jí tady 56?

link Nerozumím, nechápu...


Jak zůstával zůstával sir Wilfrid v soudní síni, tak jsem si říkal, ty juo to bylo vážně super drama, moc jsem se bavil a už jsem skoro odcházel, že budou titulky. To co se pak dělo se nedá slovama popsat.
639397
Mně hrozně mrzí, že jsem to zažil takhle stupidně doma v nic moc kvalitě a neužil si to v kině jako re-release Sunset Blvd. což byl bez pochyb zážitek na celý život. Ten konec jsem viděl včera jenom třikrát a to co odehrála Marlene na těch pár minut očima, to opravdu WOW, absolutně jsem něměl slov. A vážně je jí[link="http://agathachristiereader.files.wordpress.com/2011/07/marlene.jpg"] tady[/link] 56? http://agathachristiereader.files.wordpress.com/2011/07/marlene.jpg Nerozumím, nechápu... [spoiler] Jak zůstával zůstával sir Wilfrid v soudní síni, tak jsem si říkal, ty juo to bylo vážně super drama, moc jsem se bavil a už jsem skoro odcházel, že budou titulky. To co se pak dělo se nedá slovama popsat.[/spoiler]
0 0
reagovat

TonyClifton

ten film je boží. tiež som ho tu pred časom hajpoval :)
639396
ten film je boží. tiež som ho tu pred časom hajpoval :)
TonyClifton
0 0
reagovat

Tony

Podepisuju! Marlene je naprosto dokonala, bavil me Williams a samozrejme Laughton. Ale twist v zaveru je...nemam slova. Vymyslela ho sama velka Agatha. Jeste ted mi beha mraz po zadech.
639382
Podepisuju! Marlene je naprosto dokonala, bavil me Williams a samozrejme Laughton. Ale twist v zaveru je...nemam slova. Vymyslela ho sama velka Agatha. Jeste ted mi beha mraz po zadech.
Tony
0 0
reagovat

Disketa1

Originál, němčina a čeština jsou naprosto TOP! :+
639369
Originál, němčina a čeština jsou naprosto TOP! *:+*
Disketa1
0 0
reagovat
Já jsem tvůj otec v různých jazycích. :+
639364
Já jsem tvůj otec [link="https://www.facebook.com/tucerebrodigital/videos/883830764961713/"]v různých jazycích[/link]. *:+*
0 0
reagovat

Svědek obžaloby (1957)

Billy Wilder je definitivně můj nejoblíběnější režisér! A tohle byla zase pecka. 90% filmu to tancovalo mezi všemi možnými myslitelnými žánry tou nejvyšší možnou kvalitou. Parádně jsem se bavil. Ale ten konec, TEN KONEC! ...mě posadil na zadek. Čeština asi nenabízí dost superlativů. :) Marlene Dietrich okouzlující a to jí bylo v době natáčení 56 let, musel jsem se kouknout několikrát, jestli jsem se o dekádu, dvě nespletl. Laughton si neskutečně užíval kažou vteřinu vteřinu před kamerou a vdechnul siru Wilfridovi nezaměnitelné churchilovské charisma. Naprosto lahůdkový film a povinnost snad pro všechny, kdo to s filmem myslí alespoň trochu vážně. :) 10/10
639357
Billy Wilder je definitivně můj nejoblíběnější režisér! A tohle byla zase pecka. 90% filmu to tancovalo mezi všemi možnými myslitelnými žánry tou nejvyšší možnou kvalitou. Parádně jsem se bavil. Ale ten konec, TEN KONEC! ...mě posadil na zadek. Čeština asi nenabízí dost superlativů. :) Marlene Dietrich okouzlující a to jí bylo v době natáčení 56 let, musel jsem se kouknout několikrát, jestli jsem se o dekádu, dvě nespletl. Laughton si neskutečně užíval kažou vteřinu vteřinu před kamerou a vdechnul siru Wilfridovi nezaměnitelné churchilovské charisma. Naprosto lahůdkový film a povinnost snad pro všechny, kdo to s filmem myslí alespoň trochu vážně. :) 10/10
Svědek obžaloby (1957)
0 0
reagovat

Keith (2008)

Nenápadná teenagerská pecka. Prvú hodinu som bol nadšený. Celé zbližovanie postáv ma hrozne bavilo. Vynikajúca chémia medzi veľmi dobre napísanými a hlavne zahranými postavami, pekná atmosféra a jedna roztomilá scéna za druhou. Potom však príde scenáristická podpásovka, a z filmu sa stane zbierka klišé, ktorá je síce stále funkčná ale už stratí čaro.No vo svojom žánri, kde na jeden kvalitný film pripadá obrovské množstvo shitov je to stále výborné 8/10
639307
Nenápadná teenagerská pecka. Prvú hodinu som bol nadšený. Celé zbližovanie postáv ma hrozne bavilo. Vynikajúca chémia medzi veľmi dobre napísanými a hlavne zahranými postavami, pekná atmosféra a jedna roztomilá scéna za druhou. Potom však príde scenáristická podpásovka, a z filmu sa stane zbierka klišé, ktorá je síce stále funkčná ale už stratí čaro.No vo svojom žánri, kde na jeden kvalitný film pripadá obrovské množstvo shitov je to stále výborné 8/10
Keith (2008)
0 0
reagovat

Art of Getting By (2011)

Veľmi dobrá a veľmi príjemna žánrovka z ktorej by som skákal od nadšenia keby som mal o 15 rokov menej. A chcelo by to viac úloh pre Freddieho Highmora a Emmu Roberts, pretože sú super. 8/10
639294
Veľmi dobrá a veľmi príjemna žánrovka z ktorej by som skákal od nadšenia keby som mal o 15 rokov menej. A chcelo by to viac úloh pre Freddieho Highmora a Emmu Roberts, pretože sú super. 8/10
Art of Getting By (2011)
0 0
reagovat
Mommy (2014, r. X. Dolan) - 8/10
Pre mňa prvý film od zázračného dieťaťa všetkých cinefilov a vôbec nie zlé. Film vie oceniť aj človek, ktorému sa relatívne páčil nový Terminátor. Námet, herecké výkony super. Výtky sú klasika - dĺžka, tempo + vidieť, že režisér to točil tak, aby hlavne ohúril porotu na festivale.

Terminator: Genisys (2015, A. Taylor) - 6/10
Ako takto, casting je zlo, poslednú polhodinu by nedokázal nevysvetliť ani Ch. Stuckmann a N.D. Tyson, tlačenie Arnolda do komediálnej roviny bolo totálne mimo. Nemal som však pocit, že by mi niekto znásilnil detstvo ako väčšine ostatných. Vcelku to odsýpalo, hranie s časovými rovinami bolo vcelkju fajn, vlastne prvých 30-40 min. dosť dobré.

Ida (2013, Paweł Pawlikowski) - 5,5/10
Tohto ročný EU oscarový kráľ a prečo vlastne? (nie fakt niekto mi to povedzte.)
Film sa v rámci svojej minimalistickej stopáže (80 min. vrátane tituliek!) snaží vyrovnať s ťaživými otázkami Poľskej minulosti, ale vlastne je to otom, že mladá mníška, skôr ako sa definitívne oddá bohu, vyrazí z kláštora na road trip za cieľom stratenia panenstva, pričom ako zástierku použije pátranie po osude svojich rodičov. Je to čiernobiele, má to veľa umeleckých záberov na tváre, peknú prírodu, čiže cajk.

Leviatan (2014, r. Andrej Zvjagincev) - 7/10
Je to dobré. Pekne nasnímané. Bolo by to super keby dej zostal v rovine človek vs. príroda, byrokracia a korupcia. Bohužiaľ pre mňa zápletka postupom času odbočí niekam inam.

Heartburn (1986, r. Mike Nichols) - 6,5/10
Nicholson + Streep, podľa scenára N. Ephron. Vo filme sa obajví veľmi mladý J. Daniels + je to prvý film K. Spaceyho. Keby som bol žena, tak by hodnotenie išlo dosť vyššie (našťastie nie som).

China Syndrome (1979, r. James Bridges) - 8/10
Ja podobný typ filmov nemusím, ale toto je jeden z mála, ktorý môžem. Skvelý Jack Lemmon, ktorého má väčšina zafixovaného ako komedianta, ale vážnejšia poloha mu tiež išla od ruky. J. Fonda tiež dobrá, M. Douglas mi miestami vadil.

Return to Sender (2015, r. Fouad Mikati) - 5/10
Scénaristický paškvil. Viacej slov ani netreba. Otázka Nick Nolte je jediný v Amerike, kto vie presvedčivo zahrať sockára, alebo je to sním už tak, zlé, že ho do tých rolí obsadzujú automaticky?
639288
Mommy (2014, r. X. Dolan) - 8/10 Pre mňa prvý film od zázračného dieťaťa všetkých cinefilov a vôbec nie zlé. Film vie oceniť aj človek, ktorému sa relatívne páčil nový Terminátor. Námet, herecké výkony super. Výtky sú klasika - dĺžka, tempo + vidieť, že režisér to točil tak, aby hlavne ohúril porotu na festivale. Terminator: Genisys (2015, A. Taylor) - 6/10 Ako takto, casting je zlo, poslednú polhodinu by nedokázal nevysvetliť ani Ch. Stuckmann a N.D. Tyson, tlačenie Arnolda do komediálnej roviny bolo totálne mimo. Nemal som však pocit, že by mi niekto znásilnil detstvo ako väčšine ostatných. Vcelku to odsýpalo, hranie s časovými rovinami bolo vcelkju fajn, vlastne prvých 30-40 min. dosť dobré. Ida (2013, Paweł Pawlikowski) - 5,5/10 Tohto ročný EU oscarový kráľ a prečo vlastne? (nie fakt niekto mi to povedzte.) Film sa v rámci svojej minimalistickej stopáže (80 min. vrátane tituliek!) snaží vyrovnať s ťaživými otázkami Poľskej minulosti, ale vlastne je to otom, že mladá mníška, skôr ako sa definitívne oddá bohu, vyrazí z kláštora na road trip za cieľom stratenia panenstva, pričom ako zástierku použije pátranie po osude svojich rodičov. Je to čiernobiele, má to veľa umeleckých záberov na tváre, peknú prírodu, čiže cajk. Leviatan (2014, r. Andrej Zvjagincev) - 7/10 Je to dobré. Pekne nasnímané. Bolo by to super keby dej zostal v rovine človek vs. príroda, byrokracia a korupcia. Bohužiaľ pre mňa zápletka postupom času odbočí niekam inam. Heartburn (1986, r. Mike Nichols) - 6,5/10 Nicholson + Streep, podľa scenára N. Ephron. Vo filme sa obajví veľmi mladý J. Daniels + je to prvý film K. Spaceyho. Keby som bol žena, tak by hodnotenie išlo dosť vyššie (našťastie nie som). China Syndrome (1979, r. James Bridges) - 8/10 Ja podobný typ filmov nemusím, ale toto je jeden z mála, ktorý môžem. Skvelý Jack Lemmon, ktorého má väčšina zafixovaného ako komedianta, ale vážnejšia poloha mu tiež išla od ruky. J. Fonda tiež dobrá, M. Douglas mi miestami vadil. Return to Sender (2015, r. Fouad Mikati) - 5/10 Scénaristický paškvil. Viacej slov ani netreba. Otázka Nick Nolte je jediný v Amerike, kto vie presvedčivo zahrať sockára, alebo je to sním už tak, zlé, že ho do tých rolí obsadzujú automaticky?
0 0
reagovat

Me & Earl & the Dying Girl

Vynikajúci film. S veľkou chuťou a osobitosťou natočený aj zahraný. Hromada odkazov na staré klasiky potešila a scéna s pozeraním filmu dojala ako máločo v poslednej dobe. 9/10
639281
Vynikajúci film. S veľkou chuťou a osobitosťou natočený aj zahraný. Hromada odkazov na staré klasiky potešila a scéna s pozeraním filmu dojala ako máločo v poslednej dobe. 9/10
Me & Earl & the Dying Girl
0 0
reagovat

Pahorek / The Hill (1965)

Sugestivní drama, překvapivě nestojící na Conneryho charismatu. Naprosto nádherně to ke konci graduje. Přitom zápletka tak jednoduchoučká. Pravděpodobně nejpodceňovanější vězeňské drama. Netwistuje se tu jako Darabonta, není to tak těžkopádné jako Motýlci, ale jednoduchost tomu neubírá na kvalitách, naopak! a hrozně žeru kvalitu těch pozdně černobílých filmů. Nevysvětlí mi to někdo technicky zdatnější? Protože šedesátkové černobílé filmy mi prostě obrazově přijdou lepší, než cokoliv co se pak natočilo. Z Wilderova Bytu na BD jsem svého času seděl na prdeli, to je obrazově, jak kdyby to někdo natočil včera. 10/10
639277
Sugestivní drama, překvapivě nestojící na Conneryho charismatu. Naprosto nádherně to ke konci graduje. Přitom zápletka tak jednoduchoučká. Pravděpodobně nejpodceňovanější vězeňské drama. Netwistuje se tu jako Darabonta, není to tak těžkopádné jako Motýlci, ale jednoduchost tomu neubírá na kvalitách, naopak! a hrozně žeru kvalitu těch pozdně černobílých filmů. Nevysvětlí mi to někdo technicky zdatnější? Protože šedesátkové černobílé filmy mi prostě obrazově přijdou lepší, než cokoliv co se pak natočilo. Z Wilderova Bytu na BD jsem svého času seděl na prdeli, to je obrazově, jak kdyby to někdo natočil včera. 10/10
Pahorek / The Hill (1965)
0 0
reagovat

Mr. Hlad

Jo, to je ono. Dlouho jsem to hledal, díky moc.
639246
Jo, to je ono. Dlouho jsem to hledal, díky moc.
Mr. Hlad
0 0
reagovat
Mohl by to být Osud světa
639245
Mohl by to být [link="http://www.csfd.cz/film/148619-osud-sveta/prehled/"]Osud světa[/link]
0 0
reagovat

Hledám film

Myslím, že to je asi japonská produkce, pamatuju si jen z traileru, že tam alieni zaútočili na Zem, jedna holka odcestovala do naší přítomnosti tomu zabránit a bylo to tam i nějaké dopravní letadlo, co se myslím nějak transformovalo. Ví někdo?
639242
Myslím, že to je asi japonská produkce, pamatuju si jen z traileru, že tam alieni zaútočili na Zem, jedna holka odcestovala do naší přítomnosti tomu zabránit a bylo to tam i nějaké dopravní letadlo, co se myslím nějak transformovalo. Ví někdo?
Hledám film
0 0
reagovat

Summertime (1955)

Veľmi pekná romanca ale nerozsekalo ma to tak ako podobný Brief Encounter od rovnakého režiséra, takže trošičku sklamanie. V súčasnosti je z filmu "iba" parádne (nádherná kamera!!!) natočená "steelovka" s úžasnou Kathenire Hepburn a posledný Leanov komorný nádych pred pred megatriom Kwai - Lawrence -Zhivago. Ale mám pocit, že skvelá Linklaterova Before trilógia tomuto filmu mnohé dlží, takže je to v podstate povinný študijný materiál. Čo som napísal vyzerá trošku kriticky ale je to fakt výborné a záver budem mať v hlave a srdci ešte veľmi dlho. 8/10
639239
Veľmi pekná romanca ale nerozsekalo ma to tak ako podobný Brief Encounter od rovnakého režiséra, takže trošičku sklamanie. V súčasnosti je z filmu "iba" parádne (nádherná kamera!!!) natočená "steelovka" s úžasnou Kathenire Hepburn a posledný Leanov komorný nádych pred pred megatriom Kwai - Lawrence -Zhivago. Ale mám pocit, že skvelá Linklaterova Before trilógia tomuto filmu mnohé dlží, takže je to v podstate povinný študijný materiál. Čo som napísal vyzerá trošku kriticky ale je to fakt výborné a záver budem mať v hlave a srdci ešte veľmi dlho. 8/10
Summertime (1955)
0 0
reagovat

TonyClifton

:+
639212
*:+*
TonyClifton
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se