Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14241 - 14260 Napsat příspěvek
Tak jako, nejde o kvantitu, ale o kvalitu 8)
496667
Tak jako, nejde o kvantitu, ale o kvalitu *8)*
0 0
reagovat
:D vtipná poznámka, ale jedna je někdy více:+
496666
*:D* vtipná poznámka, ale jedna je někdy více*:+*
0 0
reagovat

Quisp

Posílaj i po jedný kytce? :D
496665
Posílaj i po jedný kytce? *:D*
Quisp
0 0
reagovat
Nevim jestli je to to co hledáte, ale já jsem párkrát využil
tohle a spokojenost
:+
496664
Nevim jestli je to to co hledáte, ale já jsem párkrát využil [link="http://www.kytice.cz/"]tohle [/link] a spokojenost *:+*
0 0
reagovat

Charlotte, KarelR

Pokud něco kvalitního najdete, dejte vědět i mě, tohle se cení zlatem:+

btw. Naše videopůjčovna začala s modrými disky, bohužel jsou to, ale "Blue-raye":)), za 39,-, první titul Resident Evil Apokalypsa:D
496659
Pokud něco kvalitního najdete, dejte vědět i mě, tohle se cení zlatem*:+* btw. Naše videopůjčovna začala s modrými disky, bohužel jsou to, ale "Blue-raye"*:))*, za 39,-, první titul Resident Evil Apokalypsa*:D*
Charlotte, KarelR
0 0
reagovat
I když mám pocit, že připojení přes DVI by mělo nabídnout lepší obraz, teoreticky. Páni odborníci, jak je to?
496657
I když mám pocit, že připojení přes DVI by mělo nabídnout lepší obraz, teoreticky. Páni odborníci, jak je to?
0 0
reagovat

popik

Sorry, D-sub=VGA, takže DVI kabel není potřeba.
496656
Sorry, D-sub=VGA, takže DVI kabel není potřeba.
popik
0 0
reagovat

popik

No ten tvůj monitor VGA vstup nemá, takže určitě DVI kabel.
496655
No ten tvůj monitor VGA vstup nemá, takže určitě DVI kabel.
popik
0 0
reagovat

Popik

Co staci?
496654
Co staci?
Popik
0 0
reagovat
popik > staci
496652
popik > staci
0 0
reagovat
KarelR: Michal mi poradil, ať si skočím do Botanické zahrady:))
496651
KarelR: Michal mi poradil, ať si skočím do Botanické zahrady:))
0 0
reagovat

Popik

jo a mam tenhle ten monitor: link
496649
jo a mam tenhle ten monitor: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514000L000000H5N
Popik
0 0
reagovat

Charlotte

Jako, jestli něco objevíš, tak dej vědět. Do budoucna se mi to bude určitě hodit. Jednou určitě přijde moment, kdy poslechnu volání mého guru Barneyho a vydám se prozkoumávat obsah pražských barů ;)
496647
Jako, jestli něco objevíš, tak dej vědět. Do budoucna se mi to bude určitě hodit. Jednou určitě přijde moment, kdy poslechnu volání mého guru Barneyho a vydám se prozkoumávat obsah pražských barů *;)*
Charlotte
0 0
reagovat

Popik

Cus bus autobus. Jedna otazecka chci-li sledovat trailery a spol v HD je nutne si poridit i propojovaci DVI-kabel nebo staci VGA?
496646
Cus bus autobus. Jedna otazecka chci-li sledovat trailery a spol v HD je nutne si poridit i propojovaci DVI-kabel nebo staci VGA?
Popik
0 0
reagovat

Karelr

Zanech planých nadějí, to zařizuji pro maminku od tatínka k výročí :D
496644
Zanech planých nadějí, to zařizuji pro maminku od tatínka k výročí *:D*
Karelr
0 0
reagovat

Charlotte

Tuhle otázku jsem vždycky bál vyslovit, ale... bože, co bych za něco takovýho dal. Míň ztracenýho času, víc romantiky... ideální věc :)
496642
Tuhle otázku jsem vždycky bál vyslovit, ale... bože, co bych za něco takovýho dal. Míň ztracenýho času, víc romantiky... ideální věc *:)*
Charlotte
0 0
reagovat
Když už jsme u těch netových obchodů, mohl byste mi někdo doporučit odzkoušené online-květinářství? Potřebuji splašit nějakou floru s dovozem po Praze. Děkuji. :)
496639
Když už jsme u těch netových obchodů, mohl byste mi někdo doporučit odzkoušené online-květinářství? Potřebuji splašit nějakou floru s dovozem po Praze. Děkuji. :)
0 0
reagovat
No z toho bych mel prave strach...
496590
No z toho bych mel prave strach...
0 0
reagovat
Pixmania: pokud CZ servis není, čeká tě toto link
496587
Pixmania: pokud CZ servis není, čeká tě toto http://pixy.cz/pixynergia/2008/kdyz-vas-vyrobce-zorientuje-zaopatrte-krabici-aneb-jak-se-reklamuje-na-pixmanii/
0 0
reagovat
Snad to tady take jeste nebylo - Sony by na E3 mela oznamit digitalni distribuci filmu na PS3 - link
496450
Snad to tady take jeste nebylo - Sony by na E3 mela oznamit digitalni distribuci filmu na PS3 - http://videogamecentral.com/gamersvoice/index.php/2008/sony-to-announce-ps3-digital-video-download-service-at-e3/
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se