On vypadá skvěle zábavně Stuntman.
Kdo by si v těch autech nechtěl zablbnout.
Může to být náhrada legendárního Flatoutu.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak to vypadá hezky, je to zas celý barevný jak předchozí dva díly. Zabíjíš tam kytičky a tak ... nejlepší na tom je ale ten internetovej pláč těch latentních homosexuálů, kterým vadí, že budou hrát za ženskou 


|
reagovat
|
chtěl jsem prodat Pročko, protože jsem ho fakt třeba půl roku nezapl, ale když vidím tady tyhle parády, tak si to asi rozmyslím 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Pak jsem přešel k Milesovi a tam si nejdřív u jakoby animovaného obleku z filmu pomyslím jací jsou vývojáři kabrňáci, že se pitvají i s takovou věcí jako je „trhaný“ pohyb z filmu. Avšak když jsem vrátil normální kostým, trhání postavy a všeho okolo zůstalo. Tak jsem si to nejdřív spojil s tím, že jsem se zrovna hrabal v nastavení tv a něco odchází. Ne, ten oblek spouští tuhle vlastnost, která tam zůstane pak furt, dokud to ručně nepřepnete (ale že mi to chvíli trvalo, místo toho jsem v menu přepínal framerate). Připomíná to zápisky „Stařec hraje videohry“, ale celkově - DLC fajn, i když jsem Hammerheada neuměl brát úplně vážně a připomínal zlo v podobě třeba Profesora Gangrény z Action Mana :) Miles zatim skvělej, nepůsobí to jako těžební nutnost zlaťáků ve stejném prostředí jako jednička. A tím nepoukazuju jen na zasněžené město, nemám pocit hraní podruhé toho stejného. Ať už díky úvodnímu tag teamu proti Rhinovi, nebo akci na mostě. Jsem o to víc zvědavej na dvojku.|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|