Ale mám radost, tahle Forza je fakt perfektní.


|
reagovat
|

|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|

|
reagovat
|
som síce na začiatku ale prešlo to mojím vibe testom na jednotku.|
reagovat
|

|
reagovat
|
Ale potešilo ma, že je to viac Uncharted/ letný blockbuster, než sandbox. Na letné večery to bude úplne ideálna hra. |
reagovat
|

|
reagovat
|
Ten Gotham je návykový. Nebyť lego štýlu, tak je to v podstate ďalšia Arkham hra od Rocksteady. Údajne im s tým aj nejaký menší tím veteránov z Rocksteady a WB Games Montreal pomáhal a je to vidieť. Naozaj paráda
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
Je to super, ale s optimalizáciou sa mohli asi viac vyhrať. Tie dopredu ohlásené hw požiadavky neklamali. 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
fabec
|
reagovat
|