Jinak bez fantasy prvků něco podobné se těžko hledá. Ještě mě napadlo třeba Léto s Marnie, ale tam to fantasy je též.
Pak už nezbývá než čekat, že někdo natočí anime podle mangy Sbohem, Eri
od mága Tatsuki Fujimoto. Námět to má úžasný.
od mága Tatsuki Fujimoto. Námět to má úžasný. |
reagovat
|
|
reagují:
Demonic8
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Demonic8
|
reagovat
|
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|