Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 341 - 360 Napsat příspěvek
969218
[url=https://youtu.be/HD0dMr3kAQs?si=yPfIJ3XBA7cTNdB7&t=61]Project Windless [/url] Nepodceňujte slepice! [url=https://ibb.co/yBSQbGqz]Již brzy na Slepičáři.[/url]
1 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
GoW je daleko větší IP, takže si to jakoby můžou dovolit no…
969217
GoW je daleko větší IP, takže si to jakoby můžou dovolit no…
969214
0 0
reagovat
reaguje na: connor
Za 710...
Silksong stál necelých 500 a je to úplně jiná liga.
969214
Za 710... Silksong stál necelých 500 a je to úplně jiná liga.
969213
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ta plošinovka náhodou vypadá pěkně. :)
969213
Ta plošinovka náhodou vypadá pěkně. *:)*
969212
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Je fajn, že oznámili remake prvních tří dílů God of War, ale pak tak navnadí na regulerní pokráčování, až je z toho... Hnusná prequelová plošinovka:D
U Raymana jsem doufal ve větší péči a nějaký HD remake. Tady ty imitace starých televizí nemusím... Ubisoft je totálně marný.
969212
Je fajn, že oznámili remake prvních tří dílů God of War, ale pak tak navnadí na regulerní pokráčování, až je z toho... Hnusná prequelová plošinovka*:D* U [url=https://youtu.be/6si6GIKIg24?si=H0JZJAlPJUS5FQcK]Raymana[/url] jsem doufal ve větší péči a nějaký HD remake. Tady ty imitace starých televizí nemusím... Ubisoft je totálně marný.
0 0
reagují: connor
reagovat
Kena 2:+

Musím dohnat jedničku.
969210
[url=https://youtu.be/ZfWWV4GN2U0?si=eohczNE74HsRsCW3]Kena 2*:+*[/url] Musím dohnat jedničku.
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:D
Zapomněl si na:
"Ale nesmíš se zlobit, že prvního půl roku budu jen hrát, chodit do práce a občas zapomenu, jestli máme vlastně holčičku nebo chlapečka. Maximálně občas kouknu, jestli dýchá, když si budu nabíjet ovladač... Nebo víš co? Za ušetřené peníze koupím dva a nemusím nic řešit."
969202
*:D* Zapomněl si na: "Ale nesmíš se zlobit, že prvního půl roku budu jen hrát, chodit do práce a občas zapomenu, jestli máme vlastně holčičku nebo chlapečka. Maximálně občas kouknu, jestli dýchá, když si budu nabíjet ovladač... Nebo víš co? Za ušetřené peníze koupím dva a nemusím nic řešit."
969201
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jako uplne vidím tu večerní diskuzi: "Zlato, můžu tě prosím dnes večer zkusit oplodnit? Je to pro to, že za devět měsíců možná vyjde hra, kterou pak budu pořád hrát. A představ si to, my na tom ušetřímě dobře osmdesát babek!!!"
969201
Jako uplne vidím tu večerní diskuzi: "Zlato, můžu tě prosím dnes večer zkusit oplodnit? Je to pro to, že za devět měsíců možná vyjde hra, kterou pak budu pořád hrát. A představ si to, my na tom ušetřímě dobře osmdesát babek!!!"
969200
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Super napad. Asi jako nabidnout barak pod sopkou zdarma v den výbuchu sopky:D

BTW už dostal "Floridský Joker" od Rockstar miliardy jako vyrovnani za inspiraci jedne postavy jeho vzhledem?:D
969200
Super napad. Asi jako nabidnout barak pod sopkou zdarma v den výbuchu sopky*:D* BTW už dostal "Floridský Joker" od Rockstar miliardy jako vyrovnani za inspiraci jedne postavy jeho vzhledem?*:D*
969195
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: connor
Je to bída. Jsme tady jen abychom trpěli. 😔🫠
969197
Je to bída. Jsme tady jen abychom trpěli. 😔🫠
969196
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Jo... a pak Rockstar hru zase posune, a nemáš ani GTA ani peníze min. dalších 18 let. :D
969196
Jo... a pak Rockstar hru zase posune, a nemáš ani GTA ani peníze min. dalších 18 let. *:D*
969195
7 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
969195
[url=https://ibb.co/WNhL78KZ]Obchod v Norsku vám dá GTA 6 zdarma, pokud vám žena v den vydání porodí dítě. [/url] Teď je nejlepší čas napustit je jak necky, aby to vyšlo akorát a [url=https://ibb.co/d0zkdzgr]vzít si rodičovskou dovolenou.[/url]
1 0
reagují: (=LIFTY=), connor
reagovat
Dnes v 23:00 Stat of Play.
969191
Dnes v 23:00 Stat of Play.
3 0
reagovat

Michael Scott in Fallout 4

969188
https://youtu.be/CeIPpWYRyOI?si=gVZ5joPU5Cey9mZ9
Michael Scott in Fallout 4
3 0
reagovat

Gothic Remake

Vyjde v cervnu
969162
Vyjde v cervnu
Gothic Remake
3 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Kamarad potvrzuje, ze kostymek by slecne padnul :D
969036
Kamarad potvrzuje, ze kostymek by slecne padnul *:D*
969027
0 0
reagovat
reaguje na: Vincent
PM. 
969027
PM. 
969026
0 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Asking for a friend... potrebuje fotku slecny, aby mohl porovnat :))
969026
Asking for a friend... potrebuje fotku slecny, aby mohl porovnat *:))*
968628
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Ano, to je přesně ona! Včera jsem už hledal nějaky kozplaye ... 8):D
968645
Ano, to je přesně ona! Včera jsem už hledal nějaky kozplaye ... *8)**:D*
968628
0 0
reagovat
reaguje na: earthworm
...ok tak ja tomu dám ešte šancu 8)
968641
...ok tak ja tomu dám ešte šancu *8)*
968627
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se