|
reagovat
|
Diskuzní fórum HRY
příspěvky 381 - 400
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 19
- 20
- 21
- .
- 511
- 512
reaguje na:
Vardant
Ono tomu totiz nepomaha to, ze je tam dost postav podobnych, jako on. Takze moje myslenky byly: To je on, jen jina verze z alternativni reality.
|
reagovat
|
Clair Obscure: Expedition 33
Konec Létajících útesů, spoiler jako prase.
Emoce nula, protože jsem si říkal, že je přece hovadina, aby zabili hlavní postavu...
Až dnes to na mě doléhá, protože tomu teprve začínám věřit
Emoce nula, protože jsem si říkal, že je přece hovadina, aby zabili hlavní postavu...
Až dnes to na mě doléhá, protože tomu teprve začínám věřit

|
reagovat
|
reaguje na:
Godlike
Hlavně ta hudba je neskutečná. Totální mix žánrů, který funguje, i když to ze vteřiny na vteřinu přepne do pomalu techna.
Toto byl moment, kdy jsem se do té hry naplno zakoukal a podle komentářů nejsem jediný (1:48 je hudba pro Bohy)
Celý level Flying Waters je ukázkou toho, že podvodní level nemusí stát za ho.no
Toto byl moment, kdy jsem se do té hry naplno zakoukal a podle komentářů nejsem jediný (1:48 je hudba pro Bohy)
Celý level Flying Waters je ukázkou toho, že podvodní level nemusí stát za ho.no

|
reagovat
|
reaguje na:
(=LIFTY=)
Shodou okolností to začal hrát kamarád a je na tom podobně jak ty.
Co můžu říct je jen to, že vám fakt závidím, že to procházíte poprvé...
A ano, ten začátek, leč se to zdá šílený, fakt ještě nic není. A to je myšleno jen a jen v dobrém.
Nevím, kdy mě něco takhle naposledy vzalo jako celek.
Co můžu říct je jen to, že vám fakt závidím, že to procházíte poprvé...
A ano, ten začátek, leč se to zdá šílený, fakt ještě nic není. A to je myšleno jen a jen v dobrém.
Nevím, kdy mě něco takhle naposledy vzalo jako celek.
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
South of midnight
Nevedel jsem co si zahrat, tak jsem si zaplatil na pc xbox gamepass a nainstaloval south of midnight. Zatim jsem v 5. kapitole a doporucuji, krasna, obcas melancholicka hra s paradni grafikou ( nektere casti sveta a in game animace jsou zobrazeny v nizsim fps jako spidey paralelni svety)..
|
reagovat
|
Clair Obscur: Expedition 33
Jsem v tom 6 hodin a miluju to.
Postavy, hudbu, neskutečně cool souboje, svět, stovky nápadů, emoce (ten začátek!), příběh...
Hry od malých studií vládnou.
BTW jediná tahovka, která mě fakt bavila, byly ty dvě South Park hry.
Postavy, hudbu, neskutečně cool souboje, svět, stovky nápadů, emoce (ten začátek!), příběh...
Hry od malých studií vládnou.
BTW jediná tahovka, která mě fakt bavila, byly ty dvě South Park hry.
|
reagují:
Vardant
|
reagovat
|
reaguje na:
esmo
Me srdce bylo naposledy zlomeno starfieldovskym "1000 planet". "1000 npc" zni dost stejne. 🙃
|
reagovat
|
reaguje na:
Gonzi
To samozřejmě že ne, ale já těmto kecům nevěřím, když to někdo vytahuje do svýho propagačního materiálu a snaží se mě tímto nalákat na hru.
Prostě tam budou AI chodit po svých vyznačených trasách, někde se pomotají, někde na tebe budou pokřikovat a tím to hasne.
Řekneme se až to vyjde, ale nečekám od toho vůbec nic.
Úrovně KCD2 se to ani nedotkne.
Prostě tam budou AI chodit po svých vyznačených trasách, někde se pomotají, někde na tebe budou pokřikovat a tím to hasne.
Řekneme se až to vyjde, ale nečekám od toho vůbec nic.
Úrovně KCD2 se to ani nedotkne.
|
reagovat
|
reaguje na:
esmo
Tak ono to o ničem nevypovídá. KCD, Skyrim apod. mají podobné systémy taky a vlastně je to jen trochu atraktivnější okolí (ve smyslu že tam někdo pere prádlo v řece v rámci svojí rutiny a ne 24/7). Co mě zajímá je hloubka toho systému. Můžu někoho třeba zamknout u něj doma? Může to být strážný, který ráno otevírá vesnickou bránu? Co se stane pro rutiny ostatních, když tam nebude? Jak se dostanou na pole? Shnije jim obilí?
To by byly zajímavé interakce a to se víceméně vsadím, že tam nebude. Za mě je totiž na rutinách nejzajímavější interakce... pokud chci přepadnout tábor a můžu předtím kuchaři otrávit brambory, ze kterých on v rámci své rutiny udělá guláš pro celý tábor a pak tam přijdu a všichni mají půl života... tak je to super. Pokud jen chodí od brambor k hrnci a spouští animaci 'beru brambory/míchám hrnec', tak je to úplně k ničemu.
PS: Samozřejmě, v KCDII, které nevyhrálo RPG roku, toto funguje, takže např. lze strážným v noci ukrást jejich zbroj a pak ji ve dne nemají, lze gulášem otrávit všechny, kdo se jej nají, lze v noci ukrást majiteli truhly klíč od truhly a pak si ji otevřít apod.
To by byly zajímavé interakce a to se víceméně vsadím, že tam nebude. Za mě je totiž na rutinách nejzajímavější interakce... pokud chci přepadnout tábor a můžu předtím kuchaři otrávit brambory, ze kterých on v rámci své rutiny udělá guláš pro celý tábor a pak tam přijdu a všichni mají půl života... tak je to super. Pokud jen chodí od brambor k hrnci a spouští animaci 'beru brambory/míchám hrnec', tak je to úplně k ničemu.
PS: Samozřejmě, v KCDII, které nevyhrálo RPG roku, toto funguje, takže např. lze strážným v noci ukrást jejich zbroj a pak ji ve dne nemají, lze gulášem otrávit všechny, kdo se jej nají, lze v noci ukrást majiteli truhly klíč od truhly a pak si ji otevřít apod.

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
"1,000 NPCs all named, voiced and designed to be unique"
Chat-GPT jelo přesčas?
Jedničku si pamatuju jako fajn přímočaré a velmi kratičké dobrodružství, tohle podle popisu zní spíš jako pokus o open world sim, nikde snad ani zmínka o příběhu. No trailer pěkný, ale nějak tomu zatím moc nevěřím.
Chat-GPT jelo přesčas?

Jedničku si pamatuju jako fajn přímočaré a velmi kratičké dobrodružství, tohle podle popisu zní spíš jako pokus o open world sim, nikde snad ani zmínka o příběhu. No trailer pěkný, ale nějak tomu zatím moc nevěřím.
|
reagovat
|
reaguje na:
Ex-SOLDIER
Taktiež niekoľkokrát odsunuli vydanie. A pôvodne to malo byť MMORPG. Ako single-player hra to možno ešte majú šancu nejak zvládnuť a dobre nakombinovať aby tie mechanizmy spolu fungovali.
|
reagovat
|
TOP Diskuze
33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje