The Wire je na nekonečném watch listu.
Ale podepisuji parádní minisérie Nadějte mi hrdinu i Město patří nám.
reaguje na:
KarelR
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

) a pak čekání na nové kapitoly. Já koukám na anime od konce Wano a od stejného bodu čtu týdenně i mangu, kterou jsem přečetl před těmi pár lety asi za 4 týdny. Aspoň jsem nemusel dlouhodobě trpět při tom post timeskip tempu anime. 
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagují:
MarvinP
|
reagovat
|
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
když se mi někdo líbí, tak o tom většinou nikdo neví. Často ani ten člověk 
|
reagovat
|
|
reagovat
|