reaguje na:
Leefko
Člověk, co to psal (David Simon), dělal v Baltimoru roky novináře zaměřeného na tamní zločin. Pak to všechno přetavil do vynikajících kriminálek, z nichž nejlepší je ale tenhle jeho magnus opum. Mně vlastně "zklamala" jen ta poslední série, která se nenesla v takovém tom klasickém uzavíracím stylu jako to bývá běžné, ale zachovala si svůj realismus, co mě tehdy docela nasralo. Zpětně bych asi byl smířlivější i k ní.
|
reagovat
|



) a pak čekání na nové kapitoly. Já koukám na anime od konce 