Těším se na Miss Kobayashi a City the Animation, ale hodně mě zajímá ta Ruri dragon, která je až na konci


|
reagovat
|

) a pak čekání na nové kapitoly. Já koukám na anime od konce Wano a od stejného bodu čtu týdenně i mangu, kterou jsem přečetl před těmi pár lety asi za 4 týdny. Aspoň jsem nemusel dlouhodobě trpět při tom post timeskip tempu anime. 
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagují:
MarvinP
|
reagovat
|
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
když se mi někdo líbí, tak o tom většinou nikdo neví. Často ani ten člověk 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(pro Diska a Vetřelce-pro polonahého Stokese a Pankowa)|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|

|
reagovat
|