reaguje na:
Vetrelec_v_tepl
Jsem kyborg, ale to nevadí s tím mám docela problém. Jako má to super námět, ale mě to šíleně nesedlo a měl jsem problém u toho vydržet. Nakonec jsem se nad tím lehce slitoval, ale určitě si to znova už nedám.
|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|


bizár od začatku do konce s krásnym obsazením od Brolina, Parkse, Fahey až po maskerský legendy Toma Saviniho až po super roli Tarantina, on je v těhle rolích boží a tady krapet ztratil koule 😬😂 taky je tu PÁN Willis, no baví mě na ty filmy koukat pořád dokola 