
Ale když napíšeš, že lidé skáčou na "propagandu o kvalitách" Supermana jak debilové, rozhodně tím chceš snížit názor jednotlivých lidí, kterým se ten film líbil. Ať už si o nich myslíš nebo nemyslíš cokoliv.
Možná že ty (nemluvě o lidech, co dávaj hodnocení 3/10 apod.) jsi zase skočil na propagandu zdejší redakce a jejich názoru na tento film, kdo ví...




