Jaká náhoda. Já jsem teď dojel Scream sérii, protože jsem si pomatoval jen jedničku a to ještě tak s bídou a další díly 2,3 jsem viděl jen útžky, enbo vůbec 4,5,6. Tak už mám konečně v ději jasno a na 7 asi půjdu i do kina.
A zrovna teď se chystám na Elm Street, protože z tho mám jen dětské vzpomínky ,ale vůbec netuším který to byl díl apod. Takže jsem zvědav, jak ta kvalita se bude zvedat nebo klesat.
|
reagují:
pepo
|
reagovat
|
od jednoho skvělýho člověka z Kanady, kterej s tebou bude zaníceně řešit i třeba to, jakou má mít barvu očí 

.