Tady zastávám názor, že opravdu záleží na tom jak je seriál koncipovaný, natočený a jestli umí pracovat s cliffhangery na konci epizod. U některých seriálu týdenní rozestup nevadí ba dokonce je pro seriál prospěšný. Pak jsou minisérie případné příběhové jinak vystavené záležitosti a tam ten binge je fajn. Docela mi sedí jak to dělá Prime, že dá dvě tři epizody za týden a za měsíc vidíme cely seriál. Kdo má čas tak si dá všechny díly daný týden naráz nebo si to rozkouskuje na celý týden.
|
reagovat
|



