Má pravdu.
Neexistuje momentálně větší seriálový fenomén.
9 let je 9 let. Někteří s tím seriálem vyrůstají a je to ten jejich Harry Potter.
Během finále zase spadne Netflix a Disk bude muset oprášit Bondovky.
reaguje na:
TedGeorge
|
reagovat
|


tolik na to meli casu a predvedli jen tohle?
