Když to začínalo, tak jsem dal 50/50 jestli začít koukat na Stranger Things nebo Expanse...
Zatím jsem to nedohnal, uvidím časem.
reaguje na:
TedGeorge
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|




