reaguje na:
(=LIFTY=)
Dneska odpoledne, až přijedu z práce, tak manželka s malou odjíždí pryč na víkend. Tím pádem budu mít taky klid na sledování :) A jak píšeš, kdybych se na to nepodíval hned dnes, asi bych se určitě někde na netu dočetl spoilerů.
|
reagovat
|


