Spoiler: Russovu smrt nominuji jako zatím nejsmutnější smrt v tomto roce


|
reagovat
|
Ale když je to filmová výzva, tak to musí být pořádná výzva
Já to taky na jeden zátah nikdy nedávám. Naštěstí je tam ta vědomá pauza přímo v obraze, která to dobře rozděluje. Je fakt, ze to neni uplne film, co jde naproti divakovi, ale spis to musi byt naopak. Ja to docenil az na druhy pokus.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
pepo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Po Endgame jsem se komiksovek rychle přejedl ale letos se mi trefují do noty. Ano pořád je to o záchraně světa ale rozdíl je, že v F4, Supermanovi i Thunderbolts na mě fungují osobní příběhy postav a přeji jim šťastný konec. A vlastně mě baví i ten optimistický tón u Supíka a F4. Za mě parádních 7+/10 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
sem rád, že jsem si to po letech zase oživil |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
|
reagovat
|