Díky zdejší doporučovačce Esmovi na chatu mám v plánu sjet ten korejský Asylum a Lake Mungo. Ještě něco scary na letní noci?
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

a to rap nemám rád, ale tady jsem si to v kombinaci s tou pohodovou atmosférou velmi užil. Zvlášť ty uvěřitelné a zábavné postavy byly super. A ještě různé historky, některé mě fakt dostávaly
. 