Tam je super, ze je tam aspoň lavička blízko, ale taky jsem u něj mel zasek. Navíc jsem se potom dival, ze někteří hráči mají v tuto dobu uz dash a ten jsem získal až potom.
Ja se na hodinu zasekl jinde - v te aréně, kde ti pomáhá "mapař"
Cesta tam trvá tak 5 minut, protože lavička nikde, navic pres ty proklete odrazove kytky a pak to je totálně neřízený chaos, kde nevim, kdo útočí, kdo je jen mrtvola a kdo ještě živý. To jsem měl solidní nervy.
reaguje na:
Gonzi
|
reagovat
|




