Najlepšiu definíciu čo som na RDR2 počul a v podstate s ňou súhlasím je, že sa jedná o "dokonalý prequel."
Ono vzhľadom na dejové mantinely ktoré pri tvorbe prequelu bývajú, sa to po príbehovej stránke ani lepšie spraviť nedalo.
reaguje na:
KARLOS
|
reagovat
|
Ono to jaksi nebylo o Dutchovi a jeho zradě, ale o Arthurovi a jeho poznávání sebe sama na sklonku života. Já mám s R* problém s jejich nulovou integrací děje do gameplaye, ale ani ve snu by mě nenapadlo jejich děj kritizovat. Ten poměr kvality a kvantity mají snadno nejlepší ze všech.



