reaguje na:
Snipsley
Imo i ten Battlefield 6 by klidně mohl stát 20 éček a ne, nezkrachovali by, kdyby to byla stejně dobrá hra jako Hollow Knight. Právě protože to jsou sračky, co vsázejí na brand memberberries a sto miliónové marketingy, aby aspoň pořádně vyždímali velryby na mikrotransakcích, tak si můžou dovolit znásilňovat i běžného spotřebitele vysokou cenovkou. Ten focus nejde na tvorbu dobré hry, ale na iluzi luxusního produktu.
|
reagovat
|





.

