
link
Grafika žere nějakých 310W, ale co jsem týden procházel recenze, tak jsou tam spiky až skoro ke 400W, proto jsem raději opatrnější než obvykle.

|
reagovat
|
|
reagovat
|


Sice v remake verzi, ale stejně
)|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|
Když je WoW stále lehce jedno z nejhranějších MMORPG vůbec. A zvlášť teď, když před 2 týdny vyšel novej velkej patch. |
reagují:
Tyller
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|