reaguje na:
hroubek
Takže něco podobného jak Poštmistr proste film bez duše, já to teda ani nedokoukal vzdal jsem to v pulce myslim Poštmistra, bo tech restu filmových mám hodně a někdy je fakt lepší to dropnout, když člověk ví kam se to ubírá
|
reagovat
|
ale Green Knight styl by byl super
