reaguje na:
kristian.nguyen
Je to horší než Poštmistr. Hollandovo Uncharted je proti tomu veledílo. Já tomu na ČSFD dal jednu hvězdu, a to jen kvůli Eize Gonzalez a tomu, že to narozdíl od podobných Netflixovin nesmrdí green screenem v každé scéně. Trailery na film nebyly o ničem, protože si s nima jen dali málo práce, v tom filmu není jediná scéna nebo dialog, který by byl jakkoliv zábavný/zajímavý a který bys do toho traileru mohl dát.
|
reagovat
|
ale Green Knight styl by byl super
