Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6541 - 6560 Napsat příspěvek
reaguje na: MKMZ
Přesně ten humor, který u Gunnových týmovek tak miluju:+ Asi budu mít novou Vánoční televizní tradici.
845117
Přesně ten humor, který u Gunnových týmovek tak miluju*:+* Asi budu mít novou Vánoční televizní tradici.
845109
4 -1
reagovat
reaguje na: MKMZ
:D:D:D:D:+
845114
*:D**:D**:D**:D**:+*
845109
2 -1
reagovat
reaguje na: MKMZ
Dost dobrý. 
845111
Dost dobrý. 
845109
2 -1
reagovat

Guardians of the Galaxy Holiday Special

Jsou tam! Kevin Bacon i Cosmo:D
845109
[url=https://twitter.com/gotgvoI3/status/1584943082893504512]Jsou tam[/url]! [spoiler]Kevin Bacon[/spoiler] i [spoiler]Cosmo[/spoiler]! *:D*
Guardians of the Galaxy Holiday Special
10 0
reagovat
Accident Man: Hitman’s Holiday:
Za mě asi dobrý. Jedničku si moc nepamatuji, ale asi není ani potřeba. Je to taková ta Adkinsova rutina. Efekty hrůza, ale když dojde na Souboje, je to super. Od 30 minuty je to vlastně souboj, 10 minut kecy a další bitka. Highlight filmu je rozhodně bitka s klaunem a Ninjou, jehož představitel je velice šikovný a očividně se hýbat umí. Jako jednohubka určitě fajn. Adkinse bych rád viděl někde s Taslimem a Ikem. 3,5*

Piggy:
Španělé už dávno nejsou zárukou hororové kvality. Doby Zatímco, co spíš nebo Los ojos de Julia jsou tatam. Piggy se z traileru tvářil jako revenge flick. Nakonec je to spíš víc drámo o velice tlusté slečně, která je šikanována partou holek(No, šikana, je to jedna scéna). Pak je někdo unese a ona to vidí a nic neřekne. Celý film je nestabilní, furt jen řve, únosce je takovej trošku mental a na gore ani krev moc nedojde. Takže jediná dobrá věc je finální konfrontace, která je docela zábavná. Těšil jsem se ale úplně na jiný druh filmu. Škoda. Snad napraví reputaci Španělsku Venus od režiséra REC. 3*
845073
[b]Accident Man: Hitman’s Holiday: [/b]Za mě asi dobrý. Jedničku si moc nepamatuji, ale asi není ani potřeba. Je to taková ta Adkinsova rutina. Efekty hrůza, ale když dojde na Souboje, je to super. Od 30 minuty je to vlastně souboj, 10 minut kecy a další bitka. Highlight filmu je rozhodně bitka s klaunem a Ninjou, jehož představitel je velice šikovný a očividně se hýbat umí. Jako jednohubka určitě fajn. Adkinse bych rád viděl někde s Taslimem a Ikem. [b]3,5* Piggy: [/b]Španělé už dávno nejsou zárukou hororové kvality. Doby [i]Zatímco, co spíš [/i]nebo [i]Los ojos de Julia [/i]jsou tatam. Piggy se z traileru tvářil jako revenge flick. Nakonec je to spíš víc drámo o velice tlusté slečně, která je šikanována partou holek(No, šikana, je to jedna scéna). Pak je někdo unese a ona to vidí a nic neřekne. Celý film je nestabilní, furt jen řve, únosce je takovej trošku mental a na gore ani krev moc nedojde. Takže jediná dobrá věc je finální konfrontace, která je docela zábavná. Těšil jsem se ale úplně na jiný druh filmu. Škoda. Snad napraví reputaci Španělsku [i]Venus[/i] od režiséra[i] REC. [b]3*[/b][/i]
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
:D:+ 
845062
*:D**:+* 
845054
1 -1
reagovat
Ghanaisky plakát na první Halloween.

Něco mi říká, že tahle verze by mohla být lepší, než závěr nové trilogie.
845054
[url=https://preview.redd.it/ghanaian-halloween-poster-v0-iki54cmttrv91.jpg?auto=webp&s=331ff054668d13d30db440a17e298247c047574b]Ghanaisky plakát na první Halloween. [/url] Něco mi říká, že tahle verze by mohla být lepší, než závěr nové trilogie.
8 -1
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: RainMakeR
To je rozhodně blíž. ;)
844939
To je rozhodně blíž. *;)*
844937
3 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Galadriel?
844937
Galadriel?
844935
5 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ty asi nevíš, co je Mary Sue, viď?
844935
Ty asi nevíš, co je Mary Sue, viď?
844934
15 -1
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Muel

Antman3

Meh. To je divný. Zase postava Mary Sue. Jedním nevinným pokusem se zase všechno posere.
To prostředí bude určitě úžasný. Ale působí to na mě dojmem ala Dr. Stranger. Úžasnej visual ale celý to bude takový o hovně....
844934
Meh. To je divný. Zase postava Mary Sue. Jedním nevinným pokusem se zase všechno posere. To prostředí bude určitě úžasný. Ale působí to na mě dojmem ala Dr. Stranger. Úžasnej visual ale celý to bude takový o hovně....
Antman3
844917
8 -11
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Muel
Zrovna jsem to chtěl sdílet. Vypadá to dobře a Kang je skvělý. Těším se. Tohle by mohl být pro fázi 5 skvělý začátek. Uvidíme. 8)
844919
Zrovna jsem to chtěl sdílet. Vypadá to dobře a Kang je skvělý. Těším se. Tohle by mohl být pro fázi 5 skvělý začátek. Uvidíme. *8)*
844917
6 -3
reagovat

Ant-Man 3

- looking pretty good! :+

link
844917
- looking pretty good! *:+* [url=https://youtu.be/ycKHxBFaDaU]link[/url]
Ant-Man 3
7 -6
reagují: RainMakeR, rollman69
reagovat
reaguje na: earthworm
- praveže si myslím, že to skoro ten level Parazita dosiahlo. minimálne teda tie prvé 2 party. a proste svojou autenticitou a živými postavami ma nič nerozosmialo tento rok viac, ako toto. 
844895
- praveže si myslím, že to skoro ten level Parazita dosiahlo. minimálne teda tie prvé 2 party. a proste svojou autenticitou a živými postavami ma nič nerozosmialo tento rok viac, ako toto. 
844888
3 0
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Taky mě to napadlo8)Trojka bude určitě. V USA to vydělalo dost  na takový snímek a fanoušci to žerou. 
844889
Taky mě to napadlo*8)*Trojka bude určitě. V USA to vydělalo dost  na takový snímek a fanoušci to žerou. 
844886
1 -1
reagovat
reaguje na: Sigi
Mě naopak poslední kapitola bavila asi nejvíc a doslovná až ubíjející mi přišla právě už ta druhá. Ta změna prostředí ke konci imho spíš pomohla film trochu osvěžit.
Celkově mi přijde, že se to pokoušelo o podobnou věc jako Parazit, ale zdaleka ne tak chytře.
844888
Mě naopak poslední kapitola bavila asi nejvíc a doslovná až ubíjející mi přišla právě už ta druhá. Ta změna prostředí ke konci imho spíš pomohla film trochu osvěžit. Celkově mi přijde, že se to pokoušelo o podobnou věc jako Parazit, ale zdaleka ne tak chytře.
844875
3 0
reagují: Muel
reagovat

Terrifier 2

Je to fajn a uzil som si to ale jednotku mam radsej lebo bola nekompromisna a na nic sa nehrala. Tu bola 2 a pol hodinova stopaz a lore len minimalne nacrtnuty. Ta stopaz by sa dala ospravedlnit keby je tu viac preskumana a aspon trochu vysvetlena prave ta mytologia. Verim, ze bude aj trojka a mozno je Art otec Sienny?
844886
Je to fajn a uzil som si to ale jednotku mam radsej lebo bola nekompromisna a na nic sa nehrala. Tu bola 2 a pol hodinova stopaz a lore len minimalne nacrtnuty. Ta stopaz by sa dala ospravedlnit keby je tu viac preskumana a aspon trochu vysvetlena prave ta mytologia. Verim, ze bude aj trojka a mozno je [spoiler]Art otec Sienny?[/spoiler]
Terrifier 2
3 0
reagují: rollman69
reagovat

Pearl

Mia Goth si zasluzi nominaciu na Oscara :+ Perfekne.
844884
Mia Goth si zasluzi nominaciu na Oscara *:+* Perfekne.
Pearl
2 -1
reagovat

Trojúhelník smutku

Hodně ambivalentní kino zážitek. První třetina vynikající, druhá zábavná ale povrchní a třetí už pouze ubíjející a doslovná. Plus naprosto přepálená stopáž. 20 min mohlo letět z okna. Ve výsledku zklamání ale i tak jsem rád, že jsem to viděl. :+
6,5/10
844875
Hodně ambivalentní kino zážitek. První třetina vynikající, druhá zábavná ale povrchní a třetí už pouze ubíjející a doslovná. Plus naprosto přepálená stopáž. 20 min mohlo letět z okna. Ve výsledku zklamání ale i tak jsem rád, že jsem to viděl. *:+* [b]6,5/10[/b]
Trojúhelník smutku
2 -2
reagují: earthworm
reagovat

Hellraiser (2022)

Vážně o moc lepší, než jsem čekal, i když mě ten stereotyp zhrzený přítelkyně, která v závěru filmu prohlédne a svýho podrazáckýho/nevyhovujícího boyfrienda nechá umučit/upálit/strčí pod jedoucí tramvaj už poněkud leze krkem, zvlášť s ohledem na to, jaká strašlivá píča to v tomhle filmu byla. Toxický maskulinity má každej plnou hubu, ale "hell hath no fury..." je pořád zábavnej bonmot, žejo...

Jinak ale není moc co vytknout. Cenobiti šeredný, hell priest famózní - IMO lepší než Bradley, výtečná hudba a sound design, myšlenkový podhoubí na horor vyloženě nadstandardní, plus pár docela odvážnejch rozhodnutí, jako mít za hlavní hrdinku hnusnou krávu (což nemyslím ani v nejmenším sarkasticky). Závěr filmu díky tomu vlastně působil docela jako katarze - opět bez ironie nebo škodolibosti. Pokud se dočkáme pokračování, k čemuž má závěr decentně otevřený dvířka, budu se fakt těšit. Bruckner umí. [8,5/10]
844871
Vážně o moc lepší, než jsem čekal, i když mě ten stereotyp [spoiler]zhrzený přítelkyně, která v závěru filmu prohlédne a svýho podrazáckýho/nevyhovujícího boyfrienda nechá umučit/upálit/strčí pod jedoucí tramvaj už poněkud leze krkem, zvlášť s ohledem na to, jaká strašlivá píča to v tomhle filmu byla. Toxický maskulinity má každej plnou hubu, ale "hell hath no fury..." je pořád zábavnej bonmot, žejo...[/spoiler] Jinak ale není moc co vytknout. Cenobiti šeredný, hell priest famózní - IMO lepší než Bradley, výtečná hudba a sound design, myšlenkový podhoubí na horor vyloženě nadstandardní, plus pár docela odvážnejch rozhodnutí, jako mít za hlavní hrdinku hnusnou krávu (což nemyslím ani v nejmenším sarkasticky). Závěr filmu díky tomu vlastně působil docela jako katarze - opět bez ironie nebo škodolibosti. Pokud se dočkáme pokračování, k čemuž má závěr decentně otevřený dvířka, budu se fakt těšit. Bruckner umí. [b][8,5/10][/b]
Hellraiser (2022)
4 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se