Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6521 - 6540 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Mně přišel podezřelý až moc. Proto jsem trochu čekal, že tam bude nějaký twist
845405
[spoiler]Mně přišel podezřelý až moc. Proto jsem trochu čekal, že tam bude nějaký twist[/spoiler]
845400
2 -1
reagovat
Kdo viděl Barbariana:

Kdo z vás si fakt reálně myslel, ze Skarsgard je uchylny zmrd, který to jen dobře hraje? Dobrý šok, když se pak ukázal opak.
845400
Kdo viděl Barbariana: Kdo z vás si fakt reálně myslel, [spoiler]ze Skarsgard je uchylny zmrd, který to jen dobře hraje? Dobrý šok, když se pak ukázal opak. [/spoiler]
5 -1
reagují: Muel, Papricek
reagovat

Barbarian

Už dlouho se mi nestalo, abych byl tak nervózní při sledování nějakého hororu. Režisér odvedl luxusní práci, atmosféra, kamera, pomalejší a pečlivě budované napětí. Šikovně využité zvraty, napínavé scény, nepříjemné okamžiky. A pak bohužel přijde posledních 15 minut a všechno se rozpadne. A mě to hodně mrzí. Tohle je velká škoda. Chápu, že to byl záměr, ale osobně mi to nesedlo. 7/10
845380
Už dlouho se mi nestalo, abych byl tak nervózní při sledování nějakého hororu. Režisér odvedl luxusní práci, atmosféra, kamera, pomalejší a pečlivě budované napětí. Šikovně využité zvraty, napínavé scény, nepříjemné okamžiky. A pak bohužel přijde posledních 15 minut a všechno se rozpadne. A mě to hodně mrzí. Tohle je velká škoda. Chápu, že to byl záměr, ale osobně mi to nesedlo. [b]7/10[/b]
Barbarian
6 0
reagují: rollman69
reagovat

Dobrá sestra

Šikovní a dobří herci, zajímavá a nosná zápletka, a přesto z toho vylezl pomalý a lehce nudný film. Tomu filmu by prospělo, aby zatlačil lehce na pilu a byl dravější a nepříjemný - to se mu povede až ke konci. 6/10
845379
Šikovní a dobří herci, zajímavá a nosná zápletka, a přesto z toho vylezl pomalý a lehce nudný film. Tomu filmu by prospělo, aby zatlačil lehce na pilu a byl dravější a nepříjemný - to se mu povede až ke konci. [b]6/10[/b]
Dobrá sestra
2 0
reagovat

28.10. Braindead

Jeden z těch restů, za jaký jsem se trochu styděl a teď mě i zpětně štve, že jsem to neviděl dřív. Protože bych si to pouštěl pravidelně, jako druhý Evil dead.
Královsky jsem se bavil a když už jsem myslel, že ty největší šílenosti mám za sebou, tak přišly třeba vražedné vnitřnosti. Krásná filmařina a čiší z toho radost z možnosti si něco takového natočit. Nezlobil bych se, kdyby se Jackson ještě jednou vrátil k hororové komedii.
Podobně zábavné filmy točí dnes Wirkola - na druhý Dead Snow jsem si párkrát vzpomněl. 
845373
Jeden z těch restů, za jaký jsem se trochu styděl a teď mě i zpětně štve, že jsem to neviděl dřív. Protože bych si to pouštěl pravidelně, jako druhý Evil dead. Královsky jsem se bavil a když už jsem myslel, že ty největší šílenosti mám za sebou, tak přišly třeba vražedné vnitřnosti. Krásná filmařina a čiší z toho radost z možnosti si něco takového natočit. Nezlobil bych se, kdyby se Jackson ještě jednou vrátil k hororové komedii. Podobně zábavné filmy točí dnes Wirkola - na druhý Dead Snow jsem si párkrát vzpomněl. 
28.10. Braindead
7 0
reagovat

Eli (2019)

Wau! Ale fakt hodně wau! Boha, konečně jednou duchařina, co nenudí - a konec je tak moc dobrej! Tohle je Netflix, jaký chceme!
845372
Wau! Ale fakt hodně wau! Boha, konečně jednou duchařina, co nenudí - a konec je tak moc dobrej! Tohle je Netflix, jaký chceme!
Eli (2019)
3 -1
reagovat
Jsem viděl trailer na vánoční speciál Strážci Galaxie a super. A kdy tu taky bude přidán trailer na "Princezna zakletá v čase 2" ten nejnovější se povedl.
845340
Jsem viděl trailer na vánoční speciál Strážci Galaxie a super. A kdy tu taky bude přidán trailer na "Princezna zakletá v čase 2" ten nejnovější se povedl.
3 -6
reagovat
Overhyped? Urcite. A zrejme nas caka len klasicky blockbuster. Zase ale nezabudajme, ze kazdy projekt z faze 4 (okrem Werewolfa) schytal dost mixed reakcie, takze toto su prve vyrazne pozitivne po dlhej dobe. Takze mne pride dost vtipne ako hned kazdy na to nadava a vtipkuje. Tesi ma chvala Namora. 
845317
Overhyped? Urcite. A zrejme nas caka len klasicky blockbuster. Zase ale nezabudajme, ze kazdy projekt z faze 4 (okrem Werewolfa) schytal dost mixed reakcie, takze toto su prve vyrazne pozitivne po dlhej dobe. Takze mne pride dost vtipne ako hned kazdy na to nadava a vtipkuje. Tesi ma chvala Namora. 
4 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
- yes! :+:+
845295
- yes! *:+**:+*
845291
3 -2
reagovat
Podle ohlasů dostáváme nejlepší Marvelovky a DC filmy permanentně pořád.
845294
Podle ohlasů dostáváme nejlepší Marvelovky a DC filmy permanentně pořád.
18 -2
reagovat
reaguje na: Muel
Nejvíc na premiéře BP2 zaujala Rihanna 8)
845291
Nejvíc na premiéře BP2 zaujala Rihanna *8)*
845283
3 0
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: Muel
Ah shit, here we go again.
845286
[i]Ah shit, here we go again.[/i]
845283
10 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Pod Barbarian sa podpisujem. Preferujem sice artovejsie horory ale lepsi "mainstream" horor tu uz dlho nebol.
845284
Pod Barbarian sa podpisujem. Preferujem sice artovejsie horory ale lepsi "mainstream" horor tu uz dlho nebol.
845271
3 0
reagovat

Black Panther 2

- ja nechcem byť naivný, ale podľa prvých reakcií by sme mali dostať fakt poctivú marvelovku po dlhej dobe. veľmi opatrne sa začínam tešiť.
845283
- ja nechcem byť naivný, ale podľa prvých reakcií by sme mali dostať fakt poctivú marvelovku po dlhej dobe. veľmi opatrne sa začínam tešiť.
Black Panther 2
4 -6
reagují: RainMakeR, Memphis
reagovat
23.10. Mys hrůzy 1991
Škoda, že se toho Hitchcock nedožil, protože tohle byla mistrovská pocta jeho dílům. Nádherné kamerové hrátky, skvěle zahraný nechutný De Niro a ne tak kladný hrdina Nolte. Oscarovou nominaci pro Lewis ale nechápu, na můj vkus tu blbku mladou moc táhla do extrému a přehrávala.
Konec mohli zkrátit, De Niro měl podobně životu, jako Bacon v Muži beze stínu. Jinak k tomu výhrady nemám. A pobavilo, že znělka Leváka Boba a celá jeho postava má inspiraci odsud.

24.10. V/H/S 99
Mám pro tuto sérii slabost, protože se tam téměř pokaždé objeví jeden geniální segment (minulý mecha byl luxusní) ale tady teda nic moc...
Prvni je totální nepřehledná s.acka. Druhý má jedno ztělesnění mojí noční můry, jinak nic. Třetí je taková celkem zabavná hovadina s dementním koncem. Čtvrtá fajn nápad s urychleným koncem. Pátá od režiséra nedávného Deadstream je nejvíc originální a má parádní konec, ale sakra... Nejenom, že tam hraje úplně stejná herecká sestava... Ona je tam v jednom záběru i příšera z toho filmu. To pak působí, že si to natočili při jednom. Zpracování bohužel levné, zasloužilo by si to vyšší rozpočet. Nejzábavnější tak zůstávají hrátky s vojáčky, které tady nahrazují nějaký ten zbytečný příběh na pozadí.

25.10. Noc oživlých mrtvol 1968
Otec všech zombie filmů, který nastolil pravidla na dalších desítky let dopředu. Nebál se být revoluční i v obsazení afroameričana do hlavní role a naštěstí se Romero nezaprodal studiím, které nechtěly ten nekompromisní a tím pádem skvělý konec.
V mnoha momentech je to děsivější, než většina dnešních filmů. A nápad se zjišťováním informací z televize a rádia? Tak nějak by to v reálné apokalypse mělo fungovat.

26.10. Barbar 2022
Výborné a pro všechny hororové fanoušky povinnost. Dlouho jsem neviděl tak hravý film, kdy jsem opravdu netušil, co na mě scenárista vybali v další scéně. Nic si o tom nezjišťujte, trailer dokonale klamal tělem.  A vůbec, co tady sedíte, běžte si to pustit na Disney+8)
845271
[b]23.10. Mys hrůzy 1991 [/b]Škoda, že se toho Hitchcock nedožil, protože tohle byla mistrovská pocta jeho dílům. Nádherné kamerové hrátky, skvěle zahraný nechutný De Niro a ne tak kladný hrdina Nolte. Oscarovou nominaci pro Lewis ale nechápu, na můj vkus tu blbku mladou moc táhla do extrému a přehrávala. Konec mohli zkrátit, De Niro měl podobně životu, jako Bacon v Muži beze stínu. Jinak k tomu výhrady nemám. A pobavilo, že znělka Leváka Boba a celá jeho postava má inspiraci odsud. [b]24.10. V/H/S 99[/b] Mám pro tuto sérii slabost, protože se tam téměř pokaždé objeví jeden geniální segment (minulý mecha byl luxusní) ale tady teda nic moc... Prvni je totální nepřehledná s.acka. Druhý má jedno ztělesnění mojí noční můry, jinak nic. Třetí je taková celkem zabavná hovadina s dementním koncem. Čtvrtá fajn nápad s urychleným koncem. Pátá od režiséra nedávného Deadstream je nejvíc originální a má parádní konec, ale sakra... Nejenom, že tam hraje úplně stejná herecká sestava... Ona je tam v jednom záběru i příšera z toho filmu. To pak působí, že si to natočili při jednom. Zpracování bohužel levné, zasloužilo by si to vyšší rozpočet. Nejzábavnější tak zůstávají hrátky s vojáčky, které tady nahrazují nějaký ten zbytečný příběh na pozadí. [b]25.10. Noc oživlých mrtvol 1968 [/b]Otec všech zombie filmů, který nastolil pravidla na dalších desítky let dopředu. Nebál se být revoluční i v obsazení afroameričana do hlavní role a naštěstí se Romero nezaprodal studiím, které nechtěly ten nekompromisní a tím pádem skvělý konec. V mnoha momentech je to děsivější, než většina dnešních filmů. A nápad se zjišťováním informací z televize a rádia? Tak nějak by to v reálné apokalypse mělo fungovat. [b]26.10. Barbar 2022 [/b]Výborné a pro všechny hororové fanoušky povinnost. Dlouho jsem neviděl tak hravý film, kdy jsem opravdu netušil, co na mě scenárista vybali v další scéně. Nic si o tom nezjišťujte, trailer dokonale klamal tělem.  A vůbec, co tady sedíte, běžte si to pustit na Disney+*8)*
4 0
reagují: HellblazerZabud
reagovat
reaguje na: Disketa1
Chtěl jsi napsat fanouš*ci a fanyn*ky.
845196
Chtěl jsi napsat fanouš*ci a fanyn*ky.
845193
2 -6
reagovat
Líbí se mi oba díly Strážců galaxie. Moc se těším na závěrečný díl a jsem rád, že si fanoušci a fanynky vynutili Gunnův návrat. V rámci marvelovek jde o kvalitní autorskou sérii. :+
845193
Líbí se mi oba díly Strážců galaxie. Moc se těším na závěrečný díl a jsem rád, že si fanoušci a fanynky vynutili Gunnův návrat. V rámci marvelovek jde o kvalitní autorskou sérii. *:+*
8 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: SteKi
Naprosto chápu a respektuju, že Gunn někomu z tvůrčím způsobem nesedí, ale ten posun proti původní SS a ostatním DC seriálům tam snad musí vidět každý...
845192
Naprosto chápu a respektuju, že Gunn někomu z tvůrčím způsobem nesedí, ale ten posun proti původní SS a ostatním DC seriálům tam snad musí vidět každý...
845191
8 -5
reagovat
Ja si tu niekedy pripadám ako totálny sráč bez vkusu. Ale Suicide Squad je pre mňa totálny priemer s jedným dobrým vtipom a jednou cool scénou. A Peacemaker nuda kde som sa nedostal cez druhý diel.
845191
Ja si tu niekedy pripadám ako totálny sráč bez vkusu. Ale Suicide Squad je pre mňa totálny priemer s jedným dobrým vtipom a jednou cool scénou. A Peacemaker nuda kde som sa nedostal cez druhý diel.
8 -7
reagují: AndyKaufman
reagovat
Vám uniká smysl, proč to dostal. A Strážci s tím možná nemají nic společného.
Vytáhnul z totalnich hoven jednu z nejhorších komiksovek Suicide Squad, obnovil tam postavy, co mají za sebou i dva příšerné filmy jako Harley Quinn apod Přišel s mrakem zábavných postav a z ničeho za  postavil v podstatě už kultovní zábavný seriál se skvělou mytologií - Peacemaker, který byl podle všeho levný, ale nikdy úplně levně nepůsobí. 

A tam je potřeba z hoven vytáhnout uplně všechno a mytologie je tam nefunkční nebo chybí. 
845188
Vám uniká smysl, proč to dostal. A Strážci s tím možná nemají nic společného. Vytáhnul z totalnich hoven jednu z nejhorších komiksovek Suicide Squad, obnovil tam postavy, co mají za sebou i dva příšerné filmy jako Harley Quinn apod Přišel s mrakem zábavných postav a z ničeho za  postavil v podstatě už kultovní zábavný seriál se skvělou mytologií - Peacemaker, který byl podle všeho levný, ale nikdy úplně levně nepůsobí.  A tam je potřeba z hoven vytáhnout uplně všechno a mytologie je tam nefunkční nebo chybí. 
14 -5
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se