Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6561 - 6580 Napsat příspěvek
reaguje na: rollman69
Přesně. Proto se těším na každý film na kterém Tom maká jelikož jde do toho na 1000% a riskují smrt pro dokonalou scénu a záběr. 
843071
Přesně. Proto se těším na každý film na kterém Tom maká jelikož jde do toho na 1000% a riskují smrt pro dokonalou scénu a záběr. 
843068
5 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Hlavně, se mi líbí, jak on natáčí akční scény. Viz. série MI. Na to se prostě ku*evsky dobře kouká a víš, že tam na tom někdo maká a nestojí někde ve studiu před zeleným plátnem. MI 7 a 8 budou v tomhle opět neskutečné. 
843068
Hlavně, se mi líbí, jak on natáčí akční scény. Viz. série MI. Na to se prostě ku*evsky dobře kouká a víš, že tam na tom někdo maká a nestojí někde ve studiu před zeleným plátnem. MI 7 a 8 budou v tomhle opět neskutečné. 
843066
3 -1
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: rollman69
Cruise dělá ze všech hvězd v Hollywoodu nejlepší blockbustery. On je fakt ta HVĚZDA. 
843066
Cruise dělá ze všech hvězd v Hollywoodu nejlepší blockbustery. On je fakt ta HVĚZDA. 
843062
6 -1
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: hroubek
Já 2x v kině a 2x doma a jak píšeš, pořád stejný masterpiece.
843062
Já 2x v kině a 2x doma a jak píšeš, pořád stejný masterpiece.
843059
1 -2
reagují: hroubek
reagovat

Top Gun 2

Dal jsem si to podruhé doma a jsem znovu nadšený. Top blockbuster. Užil jsem si to a je to jeden z nejlepších filmů roku. 9/10
843059
Dal jsem si to podruhé doma a jsem znovu nadšený. Top blockbuster. Užil jsem si to a je to jeden z nejlepších filmů roku. [b]9/10[/b]
Top Gun 2
6 -2
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Zatím nejlepší minus od Capse. Měl jsem 4 plus asi pul hodiny a pak najednou jen tri a minus...
I ti nejlepší se občas spletou.
843035
Zatím nejlepší minus od Capse. Měl jsem 4 plus asi pul hodiny a pak najednou jen tri a minus... I ti nejlepší se občas spletou.
843008
3 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Už z prvních reakcí na Cinemaconu jsem věděl, že tohle bude smrtelně boží kombinace. Trailer je fajn, moc fajn. Wirkola umí, do toho produkce Leitche a Stahelskiho. Tam se nebojím, že by to byl špatný film. Kino na 100%.
843028
Už z prvních reakcí na Cinemaconu jsem věděl, že tohle bude smrtelně boží kombinace. Trailer je fajn, moc fajn. Wirkola umí, do toho produkce Leitche a Stahelskiho. Tam se nebojím, že by to byl špatný film. Kino na 100%.
843022
2 -1
reagovat
Nový Wirkola
Tady vzniká můj nový Vánoční film. Harbour je parádní :+
Trailer prozrazuje docela dost, tak opatrně.
843022
[url=https://m.youtube.com/watch?v=Hqa2VyZj8-Q]Nový Wirkola [/url]Tady vzniká můj nový Vánoční film. Harbour je parádní *:+* Trailer prozrazuje docela dost, tak opatrně.
4 -2
reagují: rollman69
reagovat

Septembrove hororove okienko

Doporucujem

Speak no Evil - do vacsiny hororov idem blind a pri tomto filme sa to oplatilo, pretoze ma nakoniec uplne odrovnal a ani neviem ci som niekedy zazil taky pocit nevole a uzkosti. Frustracia zo spravania hlavnych hrdinov je velka a nie kazdy sa cez to prenesie ale film od prveho momentu pracuje s tymto konceptom a postupne to len stupnuje, takze v racmi filmu to funguje. 8,5/10

Incantation - po vybornom minulrocnom Medium, prichadzaju aziati s dalsim filmom, ktory sa snazi ozivit slavu found footage a vdaka zaujimavemu folkloru sa im to aj dari. 7/10

Bodies Bodies Bodies - filmy od A24 su vzdy "ine" a urcite nie kazdemu sadnu a tento film nie je vynimka. Film si robi srandu z gen Z s cim je bohuzial spojene aj to, ze cely cas stravime v partii nesympatickych idiotov. Film s tymto ale pracuje zamerne a vdaka tomu, ze je uvedomely, to nakoniec cele funguje a zaverecna pointa je top. Hlavne neocakavat slasher. 7/10

Nedoporucujem

There is somebody in your House - kvoli zlemu hodnoteniu som tento slasher odkladal ale nakoniec je to prijemna jednohubka kopirujuca slashery z 90tych rokov so vsetkym zlym a dobrym co k tomu patri. Dialogy su casto dementne ale zrovna nedavno som sedel vedla teens a bohuzial ich to dost verne kopirovalo. 6/10

When I consume you - hororova zlozka nefunguje dokonale ale ako mala psychologicka sonda do znicenych zivotov poznamenanych minulostou je to velmi dobre. V podstate nedoporucujem len kvoli tomu, ze sa jedna o micro budget. 5/10

Beast - pamata niekto na film s levom a Megan Fox? Nie? Tak na toto si podobne tiez nikto nespomenie. 3/10

Odpad

Who invited them, Unhuman, Margaux, Mid-Century, House of Darkness, The Invitation (ale ak mate doma zenu a ma rada Hallmark romantiku, tak jej to kludne pustite)
843016
[b]Doporucujem [/b] [b]Speak no Evil[/b] - do vacsiny hororov idem blind a pri tomto filme sa to oplatilo, pretoze ma nakoniec uplne odrovnal a ani neviem ci som niekedy zazil taky pocit nevole a uzkosti. Frustracia zo spravania hlavnych hrdinov je velka a nie kazdy sa cez to prenesie ale film od prveho momentu pracuje s tymto konceptom a postupne to len stupnuje, takze v racmi filmu to funguje. [b]8,5/10[/b] [b]Incantation[/b] - po vybornom minulrocnom Medium, prichadzaju aziati s dalsim filmom, ktory sa snazi ozivit slavu found footage a vdaka zaujimavemu folkloru sa im to aj dari. [b]7/10[/b] [b]Bodies Bodies Bodies[/b] - filmy od A24 su vzdy "ine" a urcite nie kazdemu sadnu a tento film nie je vynimka. Film si robi srandu z gen Z s cim je bohuzial spojene aj to, ze cely cas stravime v partii nesympatickych idiotov. Film s tymto ale pracuje zamerne a vdaka tomu, ze je uvedomely, to nakoniec cele funguje a zaverecna pointa je top. Hlavne neocakavat slasher.[b] 7/10[/b] [b]Nedoporucujem[/b] [b]There is somebody in your House[/b] - kvoli zlemu hodnoteniu som tento slasher odkladal ale nakoniec je to prijemna jednohubka kopirujuca slashery z 90tych rokov so vsetkym zlym a dobrym co k tomu patri. Dialogy su casto dementne ale zrovna nedavno som sedel vedla teens a bohuzial ich to dost verne kopirovalo. [b]6/10[/b] [b]When I consume you[/b] - hororova zlozka nefunguje dokonale ale ako mala psychologicka sonda do znicenych zivotov poznamenanych minulostou je to velmi dobre. V podstate nedoporucujem len kvoli tomu, ze sa jedna o micro budget. [b]5/10[/b] [b]Beast[/b] - pamata niekto na film s levom a Megan Fox? Nie? Tak na toto si podobne tiez nikto nespomenie. [b]3/10[/b] [b]Odpad[/b] Who invited them, Unhuman, Margaux, Mid-Century, House of Darkness, The Invitation (ale ak mate doma zenu a ma rada Hallmark romantiku, tak jej to kludne pustite)
Septembrove hororove okienko
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Dobre opisane. Ten film je stale v mojej TOP3 najlepsich hororov.
843014
Dobre opisane. Ten film je stale v mojej TOP3 najlepsich hororov.
843008
3 0
reagovat

4.10. Texaský Masakr Motorovou Pilou 1974

Čistokrevné zlo, strach, znechucení, hnus a intenzivní násilí. Účel filmu šokovat splněn na maximum. Doslova si tam chodili všichni na porážku a vidět to v době největší slávy, kdy nebyl Leatherface ještě provařený, tak se z jeho prvního objevení zese.u. Některé scény sice působí dnes už směšně, vozíčkář je otravný a ten stopař by letěl už při nástupu do auta, ale z hlavy to narozdíl od dalších sequelu jen tak nedostanu.
Škoda, že Hooper pak sklouzl do céčkových hororu. Nikdo mu ale nevezme, že stvořil fenomén, kterým se inspirovaly hromady jiných filmu, i her (RE 7) 
Věřím, že to byl Blair Witch své doby.
843008
Čistokrevné zlo, strach, znechucení, hnus a intenzivní násilí. Účel filmu šokovat splněn na maximum. Doslova si tam chodili všichni na porážku a vidět to v době největší slávy, kdy nebyl Leatherface ještě provařený, tak se z jeho prvního objevení zese.u. Některé scény sice působí dnes už směšně, vozíčkář je otravný a ten stopař by letěl už při nástupu do auta, ale z hlavy to narozdíl od dalších sequelu jen tak nedostanu. Škoda, že Hooper pak sklouzl do céčkových hororu. Nikdo mu ale nevezme, že stvořil fenomén, kterým se inspirovaly hromady jiných filmu, i her (RE 7)  Věřím, že to byl Blair Witch své doby.
4.10. Texaský Masakr Motorovou Pilou 1974
3 -2
reagovat

The Greatest Beer Run Ever

Viděl někdo? Za mě úplně v pohodě. Efron je super, Crow po dlouhé době seriózní role, ne jak v Thorovi 4, kdy byl trapák. Je to takové feel good a na konci se to pěkně mění v takové menší drama. Zac se mi začíná líbit s výběrem rolí čím dál víc Viz. GOLD. Nechybí humor, trocha akce, občasná krev. Vše tady funguje ve správnou chvíli a hudba taky solidní. 4*z 5 jak nic ;)
843005
Viděl někdo? Za mě úplně v pohodě. Efron je super, Crow po dlouhé době seriózní role, ne jak v Thorovi 4, kdy byl trapák. Je to takové feel good a na konci se to pěkně mění v takové menší drama. Zac se mi začíná líbit s výběrem rolí čím dál víc Viz. GOLD. Nechybí humor, trocha akce, občasná krev. Vše tady funguje ve správnou chvíli a hudba taky solidní. 4*z 5 jak nic *;)*
The Greatest Beer Run Ever
9 -1
reagovat

Smile

Ono se dnes v hororovém žánru tolik nového zas vymyslet nedá, a jestli si myslíte že jo, tak to zkuste sami a uvidíte, jestli se vám producentský hlavy vysmějou či ne.

Mě stačilo, že Smile dbal na všechny šablonovitý žánrový klišé, ale pojal je trochu jinak, víc ve svěžím formátu, kdy lekačky opravdu fungují, ne vždy je očekáváte, kamera je hravá a snaží se nastínit pocit zmatenosti, tempo odsýpá, herci nepůsobí jak karikatury, kteří se tu ocitly náhodou a hudba je mrazivě děsivá a dokáže řezat ušní bubínky, pokud jste v kině.

Audiovizuální & technická stránka za mě teda obstála na výbornou, ze scenáristické se může vytknout pár věcí, ale jak říkám... zkuste to v dnešní době vymyslet líp.
842995
Ono se dnes v hororovém žánru tolik nového zas vymyslet nedá, a jestli si myslíte že jo, tak to zkuste sami a uvidíte, jestli se vám producentský hlavy vysmějou či ne. Mě stačilo, že Smile dbal na všechny šablonovitý žánrový klišé, ale pojal je trochu jinak, víc ve svěžím formátu, kdy lekačky opravdu fungují, ne vždy je očekáváte, kamera je hravá a snaží se nastínit pocit zmatenosti, tempo odsýpá, herci nepůsobí jak karikatury, kteří se tu ocitly náhodou a hudba je mrazivě děsivá a dokáže řezat ušní bubínky, pokud jste v kině. Audiovizuální & technická stránka za mě teda obstála na výbornou, ze scenáristické se může vytknout pár věcí, ale jak říkám... zkuste to v dnešní době vymyslet líp.
Smile
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je mozne, myslim, ze to uz pri jednom filme urobil ale podla vsetkeho to bol on, kto bol nespokojny so scenarom a vsetkym, takze marvel sa mu skor prisposobuje.
842977
To je mozne, myslim, ze to uz pri jednom filme urobil ale podla vsetkeho to bol on, kto bol nespokojny so scenarom a vsetkym, takze marvel sa mu skor prisposobuje.
842971
4 0
reagovat
Mahershala se jim na to brzo vys.re a nebudu se divit.
842971
Mahershala se jim na to brzo vys.re a nebudu se divit.
8 0
reagují: HellblazerZabud
reagovat

Blade

Poměrně velkou šanci na převzetí režijní sesle má skladatel Michael Giacchino, který si to už osahal ve speciálu Werewolf By Night. Dávalo by to smysl alespoň z pohledu monster-části MCU, protože v projektu měl Mahershala Ali původně debutovat a Man-Thinga uvidíme ve vícero snímcích.
842969
Poměrně velkou šanci na převzetí režijní sesle má skladatel Michael Giacchino, který si to už osahal ve speciálu Werewolf By Night. Dávalo by to smysl alespoň z pohledu monster-části MCU, protože v projektu měl Mahershala Ali původně debutovat a Man-Thinga uvidíme ve vícero snímcích.
Blade
3 -3
reagovat
reaguje na: speta.jr
- okej, jasné, ak to porovnávaš s artovkami, tak to ani omylom, uvedomujem si to. :D ale porovnávam to s inými marvelovkami, t.j. black widow a thor 4, to je tento film už teraz lepší.
842966
- okej, jasné, ak to porovnávaš s artovkami, tak to ani omylom, uvedomujem si to. *:D* ale porovnávam to s inými marvelovkami, t.j. black widow a thor 4, to je tento film už teraz lepší.
842961
4 -3
reagovat
reaguje na: Muel

Autorske?

..si jedl lisohlavky? Prej zacala sezona. Rikal kamarad 
842961
..si jedl lisohlavky? Prej zacala sezona. Rikal kamarad 
Autorske?
842956
6 -5
reagují: Muel
reagovat
- ten black panther 2 vyzerá super a konečne mám pocit, že sa reálne na nejakú marvelovku teším. je to autorské, je to veľkolepé a len si pri sledovaní traileru hovorím, že takto super využiť peniaze na blockbuster by mal vedieť každý rejža komiksovky. a nie, nemám pocit, že to ťaží z úmrtia chadwicka. no, uvidíme, ale toto by mohlo fakt klapnúť.
842956
- ten black panther 2 vyzerá super a konečne mám pocit, že sa reálne na nejakú marvelovku teším. je to autorské, je to veľkolepé a len si pri sledovaní traileru hovorím, že takto super využiť peniaze na blockbuster by mal vedieť každý rejža komiksovky. a nie, nemám pocit, že to ťaží z úmrtia chadwicka. no, uvidíme, ale toto by mohlo fakt klapnúť.
5 -5
reagují: speta.jr
reagovat
1.10. Osvícení
Geniálně atmosfericky natočený horor, který má však tu smůlu, že je podle jedné z nejlepších Kingových knih a hrozně málo si z ní bere.
Příběh okolo hotelu, minulosti Jacka i onoho Osvícení je tady málo. Dokonce v Evropské verzi je vynechána i scéna, která naznačuje, že je Jack násilník a Dannymu v minulosti ublížil. Nejlepší doporučení je se na ten film podívat a když diváka zaujme ten svět, tak si jako doplnění příběhu dát knihu.
Kubrick se soustředil na dokonalou podobu scén, ale trochu u toho zapomněl právě na scénář a zbytečné změny. Například postava Halloranna, která je tady vyloženě za blbce, co cestuje přes půl země, aby dopadl tak, jak dopadla. Naopak televizní série se soustředí na scénář, ale to zpracování je hrozné. Nejlepší by byla nová mini série, kterou by si vzal na starosti Flanagan, který uchopil Doktora spánka za správný konec a že to měl s navazováním na úplně jiný konec Osvícení sakra těžké. Ale to by u fanoušků Kubricka těžce neprošlo.
Jinak ty dvě a půl hodiny utekly neskutečně rychle a díky hudbě, vizuální stránce a hercům - Nicholson je fakt ďábel a co tady předvádí je herectví s velkým H, ale má tu smůlu, že od první scény z něj křičí: "Já jsem psychopat"

2.10. Goodnight Mommy 2022
Originál jsem kdysi zkoušel, ale ta ústřední dvojce kluků byla v otravnosti na úrovni toho smrada z Babadooka v dvojnásobku a nedal jsem to.
Nový film má hrdiny sympatičtější, na nic se nečeká a minimálně v první půlce je napínavý. Jenže ve druhé půlce už mi po jednom rozhovoru bylo úplně jasné, kam to směřuje a bylo to jen prodloužené čekání na závěrečný twist, který byl navíc zbytečně doslovný. Navíc podobnou pointu má i jiný celkem známý horor, co se také dočkal amerického remaku.

3.10. Rocky Horror Picture Show

Tim Curry je tady kouzelný a fakt mě mrzí, že už nikde kvůli prodělané mrtvici nehraje. Susan Sarandon je nádherná a když zpívá o tom, že chce být Dirty, tak ji musíte milovat.
Jinak je to kult, který mě minul a už je pozdě jej dohánět. Má to svoje skvělé momenty a chytlavou hudbu, ale ke konci už je toho kýče a blbnutí bez nějakého scénáře moc, nikam to nesměřuje a na konec jsem se vyloženě těšil.
842918
[b]1.10. Osvícení[/b] Geniálně atmosfericky natočený horor, který má však tu smůlu, že je podle jedné z nejlepších Kingových knih a hrozně málo si z ní bere. Příběh okolo hotelu, minulosti Jacka i onoho Osvícení je tady málo. Dokonce v Evropské verzi je vynechána i scéna, která naznačuje, že je Jack násilník a Dannymu v minulosti ublížil. Nejlepší doporučení je se na ten film podívat a když diváka zaujme ten svět, tak si jako doplnění příběhu dát knihu. Kubrick se soustředil na dokonalou podobu scén, ale trochu u toho zapomněl právě na scénář a zbytečné změny. Například postava Halloranna, která je tady vyloženě za blbce, co cestuje přes půl země, aby dopadl tak, jak dopadla. Naopak televizní série se soustředí na scénář, ale to zpracování je hrozné. Nejlepší by byla nová mini série, kterou by si vzal na starosti Flanagan, který uchopil Doktora spánka za správný konec a že to měl s navazováním na úplně jiný konec Osvícení sakra těžké. Ale to by u fanoušků Kubricka těžce neprošlo. Jinak ty dvě a půl hodiny utekly neskutečně rychle a díky hudbě, vizuální stránce a hercům - Nicholson je fakt ďábel a co tady předvádí je herectví s velkým H, ale má tu smůlu, že od první scény z něj křičí: "Já jsem psychopat" [b]2.10. Goodnight Mommy 2022[/b] Originál jsem kdysi zkoušel, ale ta ústřední dvojce kluků byla v otravnosti na úrovni toho smrada z Babadooka v dvojnásobku a nedal jsem to. Nový film má hrdiny sympatičtější, na nic se nečeká a minimálně v první půlce je napínavý. Jenže ve druhé půlce už mi po jednom rozhovoru bylo úplně jasné, kam to směřuje a bylo to jen prodloužené čekání na závěrečný twist, který byl navíc zbytečně doslovný. Navíc podobnou pointu má i jiný celkem známý horor, co se také dočkal amerického remaku. [b] 3.10. Rocky Horror Picture Show[/b] Tim Curry je tady kouzelný a fakt mě mrzí, že už nikde kvůli prodělané mrtvici nehraje. Susan Sarandon je nádherná a když zpívá o tom, že chce být Dirty, tak ji musíte milovat. Jinak je to kult, který mě minul a už je pozdě jej dohánět. Má to svoje skvělé momenty a chytlavou hudbu, ale ke konci už je toho kýče a blbnutí bez nějakého scénáře moc, nikam to nesměřuje a na konec jsem se vyloženě těšil.
7 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se