Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6581 - 6600 Napsat příspěvek

Avengers: Secret Wars

Vypadá to, že scénář bude psát Michael Waldron (Loki, DS2, interaktivní promo Quantum Encounter).
842893
Vypadá to, že scénář bude psát Michael Waldron (Loki, DS2, interaktivní promo Quantum Encounter).
Avengers: Secret Wars
4 -6
reagují: Milosh
reagovat

Mumie

Ten film je absolutně pořád top. Nestárne ani trochu. :D8):+
842886
Ten film je absolutně pořád top. Nestárne ani trochu. *:D**8)**:+*
Mumie
14 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Je to dobrý trailer. Má své momenty a i atmosféru, ale trailery na Thora 4 a Strange 2 se mi líbily víc. 
842858
Je to dobrý trailer. Má své momenty a i atmosféru, ale trailery na Thora 4 a Strange 2 se mi líbily víc. 
842846
2 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Namor je z mého pohledu zvláštní. 
842857
Namor je z mého pohledu zvláštní. 
842847
4 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Statham jako Namor by tuhle značku probral, change my mind. 
842855
Statham jako Namor by tuhle značku probral, change my mind. 
842847
7 -6
reagovat
reaguje na: hroubek
Když si vzpomenu na ty diskuze z dob kolem prvního Iron Mana, že by měl být Namor Jason Statham...:D
842847
Když si vzpomenu na ty diskuze z dob kolem prvního Iron Mana, že by měl být Namor Jason Statham...*:D*
842845
4 0
reagují: hroubek, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: hroubek
CGI nic moc, ale o tom trailer stejně nebyl. A celkově trošku horší, než minule, ale jako tyvole, husina až na prdeli. Tohle bude veliký.
842846
CGI nic moc, ale o tom trailer stejně nebyl. A celkově trošku horší, než minule, ale jako tyvole, husina až na prdeli. Tohle bude veliký.
842845
4 -5
reagují: hroubek
reagovat
Nový trailer na Black Panthera 2 - trailer
842845
Nový trailer na Black Panthera 2 - [url=https://www.youtube.com/watch?v=-ubNTau6yYo]trailer[/url]
5 -2
reagují: Ex-SOLDIER, verbst
reagovat

Avatar

Viděl jsem to asi po 10 letech v kině a je to stále výborný blockbuster, který nezestárl. Užil jsem si to a moc se těším na dvojku. 9/10
842844
Viděl jsem to asi po 10 letech v kině a je to stále výborný blockbuster, který nezestárl. Užil jsem si to a moc se těším na dvojku. [b]9/10[/b]
Avatar
9 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Wau8):+ hodně super. Mám rád tyhle Camripy s reakcemi publika. Má to pak větší hype 8):+
842742
Wau*8)**:+* hodně super. Mám rád tyhle Camripy s reakcemi publika. Má to pak větší hype *8)**:+*
842741
2 -1
reagovat

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

842741
D23 [url=https://vimeo.com/756028510]camrip trailer[/url].
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
8 -2
reagují: RainMakeR
reagovat
Každej další nadšenej divák Zulu je balzám na moji duši. 
842737
Každej další nadšenej divák Zulu je balzám na moji duši. 
10 -2
reagovat

Zulu 9/10

O tomhle filmu jsem snad ani nikdy neslyšel a přitom naprostá pecka, nekompromisní a hodně brutální krimi odehrávající se v současné JAR, klasicky výborný Whitaker, ale co mě nejvíc dostalo je naprosto neuvěřitelný Bloom, škoda, že nemá víc takových rolí, já ho ze začátku ani nepoznal, jak přesvědčivě toho cajta hraje!
842735
O tomhle filmu jsem snad ani nikdy neslyšel a přitom naprostá pecka, nekompromisní a hodně brutální krimi odehrávající se v současné JAR, klasicky výborný Whitaker, ale co mě nejvíc dostalo je naprosto neuvěřitelný Bloom, škoda, že nemá víc takových rolí, já ho ze začátku ani nepoznal, jak přesvědčivě toho cajta hraje!
Zulu 9/10
12 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jestli chceš špinavý filmy tak zkus třeba Eaten Alive, Deranged, taky je fajn The Burning atd.
842728
Jestli chceš špinavý filmy tak zkus třeba Eaten Alive, Deranged, taky je fajn The Burning atd.
842698
1 0
reagovat
Athena - Kazdy rok se ted objevi povedeny film na tohle tema. Nejdriv Bidnici, pak Severni Marseilles. Vsechny tri velice desive a moc dobre natocene. Tenhle je z nich nejslabsi, ale porad neco, co urcite stoji za videni. 6.5/10

The Greatest Beer Run Ever - Tady mi pripada, ze to Farrelly od nekterych US kritiku schytal za ten oscarovy uspech Green Book. Nevim, no. Je to uplne v pohode dramedy, idealni takhle na zacatek podzimu. Jasne, klouze to po povrchu a kdyz se pokusi o neco hlubsiho, tak je to takovy krecovity a usmevny, ale kdyz film vezmu za feel-good kousek bez nejakych vetsich ambici, tak za me naprosto ok. 7/10
842725
[b]Athena[/b] - Kazdy rok se ted objevi povedeny film na tohle tema. Nejdriv Bidnici, pak Severni Marseilles. Vsechny tri velice desive a moc dobre natocene. Tenhle je z nich nejslabsi, ale porad neco, co urcite stoji za videni. [b]6.5/10[/b] [b]The Greatest Beer Run Ever[/b] - Tady mi pripada, ze to Farrelly od nekterych US kritiku schytal za ten oscarovy uspech Green Book. Nevim, no. Je to uplne v pohode dramedy, idealni takhle na zacatek podzimu. Jasne, klouze to po povrchu a kdyz se pokusi o neco hlubsiho, tak je to takovy krecovity a usmevny, ale kdyz film vezmu za feel-good kousek bez nejakych vetsich ambici, tak za me naprosto ok. [b]7/10[/b]
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Namátkově z těch pořád nedávných The Dark and the Wicked a The Toll (tam to chce jen pár minut na začátku přečkat). A nehledě na letopočet: když nám vyšla ta ukázka na Last of us a Gaia není jediná, co tu hru připomíná - je tu ještě The Girl with All the Gifts

Dál nenápadný Ghost Stories, A House on the Bayou (kde je možná až moc přetwistováno, ale jako u Toll bych řekl, že to pracuje se zajímavým nápadem).
Nedávno jsem si dával zas Šílenství od Carpentera, ale to jsi asi viděl (když jsme u Sama Neila, přibalil bych k tomu i Posedlost z roku 1981) + tehdy to tuším hojně doporučoval Mr. Hlad a je to skvělý, starší Závod s ďáblem. Ještě bych Ti určitě doporučil něco od Španěl - Angustia (už jsem to sem házel kdysi, nekoukej na čsfd, protože pointa je hned v popisku filmu). A ještě od Poláků Démon - tam je to spíš psychologický drama než horor, ale má to něco do sebe.

A takový odpočinkový trio sice v průměru, ale byly tam i věci, co mi utkvěly v hlavě: klaunský Haunt, Hra na utrpení a The Hole in the Ground (jak asi vznikaj castingy na ty děsivý děti - vaše je fakt hrůzný, bereme ho? :D)
842721
Namátkově z těch pořád nedávných [b]The Dark and the Wicked[/b] a [b]The Toll[/b] (tam to chce jen pár minut na začátku přečkat). A nehledě na letopočet: když nám vyšla ta ukázka na Last of us a Gaia není jediná, co tu hru připomíná - je tu ještě [b]The Girl with All the Gifts[/b].  Dál nenápadný [b]Ghost Stories, A House on the Bayou[/b] (kde je možná až moc přetwistováno, ale jako u Toll bych řekl, že to pracuje se zajímavým nápadem). Nedávno jsem si dával zas [b]Šílenství [/b]od Carpentera, ale to jsi asi viděl (když jsme u Sama Neila, přibalil bych k tomu i [b]Posedlost [/b]z roku 1981) + tehdy to tuším hojně doporučoval Mr. Hlad a je to skvělý, starší [b]Závod s ďáblem[/b]. Ještě bych Ti určitě doporučil něco od Španěl - [b]Angustia [/b](už jsem to sem házel kdysi, nekoukej na čsfd, protože pointa je hned v popisku filmu). A ještě od Poláků [b]Démon [/b]- tam je to spíš psychologický drama než horor, ale má to něco do sebe. A takový odpočinkový trio sice v průměru, ale byly tam i věci, co mi utkvěly v hlavě: klaunský [b]Haunt, Hra na utrpení[/b] a [b]The Hole in the Ground[/b] (jak asi vznikaj castingy na ty děsivý děti - vaše je fakt hrůzný, bereme ho? *:D*)
842698
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já doporučuji Macabre. Neskutečný masakr :)
842715
Já doporučuji Macabre. Neskutečný masakr :)
842698
1 -1
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Dům u hřbitova, nejlepší Italský horor od Fulciho
842713
Dům u hřbitova, nejlepší Italský horor od Fulciho
842693
3 0
reagovat
Díky za tipy, některé jsem vůbec neznal a Near dark vypadá hodně dobře, protože špinavé filmy ve stylu Vrány můžu.:+
Molocha jsem neviděl, určitě někdy zkusím.
Oko nebo Itchi the Killer jsem taky přemýšlel. Nakonec to vyhrál Shutter.
Na Poughkeepsie zatím nemám odvahu a Innocents zase nemůžu pouštět doma, protože žena je milovnice koček.:D
Každopádně z těch divočin si určitě dám nějakého ranného Petera Jacksona a z Itálie buď remake Suspirie (ale bojím se, že budu hodně srovnávat s originálem) nebo Argentovu Phenomenu (mladá Connelly, která vyšetřuje vraždy tak, že komunikuje s hmyzem?!)
842698
Díky za tipy, některé jsem vůbec neznal a Near dark vypadá hodně dobře, protože špinavé filmy ve stylu Vrány můžu.*:+* Molocha jsem neviděl, určitě někdy zkusím. Oko nebo Itchi the Killer jsem taky přemýšlel. Nakonec to vyhrál Shutter. Na Poughkeepsie zatím nemám odvahu a Innocents zase nemůžu pouštět doma, protože žena je milovnice koček.*:D* Každopádně z těch divočin si určitě dám nějakého ranného Petera Jacksona a z Itálie buď remake Suspirie (ale bojím se, že budu hodně srovnávat s originálem) nebo Argentovu Phenomenu (mladá Connelly, která vyšetřuje vraždy tak, že komunikuje s hmyzem?!)
2 0
reagují: Gacy, Ash_Black, rollman69
reagovat
Tohle je paráda - člověk se ani nemusí ptát a na volný víkend je tu tak parádní výběr! Díky všem!
842697
Tohle je paráda - člověk se ani nemusí ptát a na volný víkend je tu tak parádní výběr! Díky všem!
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se