reaguje na:
Godlike
Uz konecne nejaku solid state battery by to chcelo ale o co vytasit v tom air modeli
|
reagovat
|
|
reagovat
|
… takhle to se mnou je. Ničeho jsem si fakt nevšiml|
reagovat
|
Dělej!



|
reagovat
|


|
reagovat
|
), nemám na výber, tak to budem obhajovať ako je to vlastne dobré a viac nepotrebujem. V podstate nie, nepotrebujem, ale ani farebný displej vlastne nepotrebujem. Načo, veď čo som grafik? A určite by to šetrilo baterku! 
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|
.|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|