reaguje na:
Cinefil
V práci mám klasiku 60hz, doma těch 144… a že bych si odpoledne řekl, jo teď je to fakt pohodlnější při tom scrollování na moviezone, to jsem si nikdy nevšiml. Hry jo… ale tady mi to přijde prostě zbytečný honění čísel, stejně jako u TV, konzole stejně dávají sotva 60fps.
|
reagovat
|

… jo 144hz mám na pc, protože hraju střílečky, tam je to fakt znát. Ale u telefonu je to asi to poslední co bych vyžadoval… raději lepší baterii 


