reaguje na:
SteKi
VR headsety sa dajú zohnať za pár stoviek. Neviem či je v tom až taký rozdiel. VR neholdujem. Raz som to skúšal a mal som z toho príšernú bolesť hlavy ešte dva dni, ale imho nepotrebuješ VR za tisícku, keď si na tom chceš zahrať jednu hru.
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
Pozrieť na yt si to odmietam pre prípad, že by som sa k tomu raz dostal. Ale dávať 1000 euro za zariadenie, ktoré raz použijem a potom mi tu na to bude padať prach fakt odmietam. Keď to bude lacnejšie tak možno....alebo to kúpim cez alzu, rýchlo prejdem Alyx a vrátim to 




