
reaguje na:
do_Od
To ako vyzerá MJ je mi úplne jedno, hlavne nech za ňu nemusím hrať ako v jednotke 

|
reagují:
Papricek
|
reagovat
|
Nová tvár hlavnej postav je asi to posledné čo by som u hry riešil.



