A mě opravdu nemusíš vysvětlovat jak DoF funguje

Já ti říkám že takový celek tam nemá, takže to co radíš je hovadina. Ostatně i ty srovnávací fotky reálného auta a RC auta jsou úplně evidentně na diametrálně rozdílné ohnisko. Nepoužívá mobil nejen pro tu focal length samozřejmě, ale už kvůli tomu - nemůže točit na široko protože by se mu tam nevlezlo pozadí. Používá 50" televizi, ne set jak z Mandaloriana.


