Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19861 - 19880 Napsat příspěvek
Btw když už zmiňuješ Pravou krev, tak mi to nedá, ale musím nadhodit a lehce doporučit comicsovou reimaginaci původního Buffy seriálu link Já vím, není to sice kniha, ale píše to žena, je to krásně nakreslená věc a navíc Buffy je jaksi ikona feminismu, tohle zpracování ti pak sice bude dějově povědomé pokud jsi někdy alespoň zahlédl seriál, ale tentokrát bez všech chyb a dovedené k dokonalosti :+
759568
Btw když už zmiňuješ Pravou krev, tak mi to nedá, ale musím nadhodit a lehce doporučit comicsovou reimaginaci původního Buffy seriálu https://buffy.fandom.com/wiki/Buffy_the_Vampire_Slayer_(2019) Já vím, není to sice kniha, ale píše to žena, je to krásně nakreslená věc a navíc Buffy je jaksi ikona feminismu, tohle zpracování ti pak sice bude dějově povědomé pokud jsi někdy alespoň zahlédl seriál, ale tentokrát bez všech chyb a dovedené k dokonalosti *:+*
759531
2 -1
reagovat
Temná věž má jeden z nejlepších knižních konců. Takto mistrovsky ukončit sedm knih je umění. To má taky skvělý konec. Ale jako Svědectví nebo Nezbytné věci mají jedny z nejhorších...
759554
Temná věž má jeden z nejlepších knižních konců. Takto mistrovsky ukončit sedm knih je umění. To má taky skvělý konec. Ale jako Svědectví nebo Nezbytné věci mají jedny z nejhorších...
759531
4 -1
reagovat
Já teď (konečně) čtu Hyperion cantos, což je série, kterou bych si užil ještě víc, kdyby mi bylo o deset let míň, ale i tak si jí užívám (je mi 37) . Silné ženské hrdinky záporačky i antihrdinky jsou ve všech částech, i když to není nějak uvědomněle feministické, ženy tam mají nápadně často dominantní milostnou linku a chlapi tam drtivě převažujou...

Každopádně ženy z toho univerza jako Meina Gladstone,  Brawne Lamia, Rhadamanth Nemes, Siri, Moneta a Aenea, podle mě docela pokrývají představitelné spektrum "silných ženských postav"...

BTW River Song z Doctora Who je ve všech směrech horší rippoff Monety!
759550
Já teď (konečně) čtu Hyperion cantos, což je série, kterou bych si užil ještě víc, kdyby mi bylo o deset let míň, ale i tak si jí užívám (je mi 37) . Silné ženské hrdinky záporačky i antihrdinky jsou ve všech částech, i když to není nějak uvědomněle feministické, ženy tam mají nápadně často dominantní milostnou linku a chlapi tam drtivě převažujou... Každopádně ženy z toho univerza jako Meina Gladstone,  Brawne Lamia, Rhadamanth Nemes, Siri, Moneta a Aenea, podle mě docela pokrývají představitelné spektrum "silných ženských postav"... BTW River Song z Doctora Who je ve všech směrech horší rippoff Monety!
759531
0 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: do_Od
Jasně no, já tu dlouhodobě prosazuju aby každý četl, točil a psal co chce bez ohledu na pohlaví a rasu. 

Btw ta lež ti není jako místnímu redaktorovi blbá? Omluvu po tobě nechci, ale máš na víc. 
759548
Jasně no, já tu dlouhodobě prosazuju aby každý četl, točil a psal co chce bez ohledu na pohlaví a rasu.  Btw ta lež ti není jako místnímu redaktorovi blbá? Omluvu po tobě nechci, ale máš na víc. 
759545
4 -8
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:+
759546
*:+*
759544
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D tak určitě. Mě jen baví, jak už to svoje pokrytectví ani nedokážeš pořádně skrývat. 
759545
*:D* tak určitě. Mě jen baví, jak už to svoje pokrytectví ani nedokážeš pořádně skrývat. 
759543
8 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
link
(Lol, ten koment pod videem... :D )
759544
https://www.youtube.com/watch?v=zWO36L4W2Eg [i](Lol, ten koment pod videem... :D )[/i]
6 -1
reagují: Ne__Ty
reagovat
reaguje na: do_Od
To je tak sladké, když musíš lhát protože nepochopíš co napíšu. :D

Kostěj samozřejmě pochopil :+
759543
To je tak sladké, když musíš lhát protože nepochopíš co napíšu. *:D* Kostěj samozřejmě pochopil *:+*
759542
5 -7
reagují: do_Od
reagovat
Andy: Vybírat si knížku podle pohlaví autora je sexistické!
Also Andy: Ženy by neměly točit filmy, protože to neumí.
759542
Andy: Vybírat si knížku podle pohlaví autora je sexistické! Also Andy: Ženy by neměly točit filmy, protože to neumí.
12 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Možná, ale nebuďme jako oni ;).
759541
Možná, ale nebuďme jako [i]oni[/i] *;)*.
759534
4 -4
reagovat
759538
https://www.youtube.com/watch?v=4F4qzPbcFiA
759535
7 -2
reagovat
Protože jak přesně souvisí pohlaví autora s kvalitou literatury? 

A určitě to není nějakým vcítěním se do pohlaví hrdiny, jak můžeme vidět na tisícovkách příkladů, třeba i u toho Kinga nebo JKR.
759537
Protože jak přesně souvisí pohlaví autora s kvalitou literatury?  A určitě to není nějakým vcítěním se do pohlaví hrdiny, jak můžeme vidět na tisícovkách příkladů, třeba i u toho Kinga nebo JKR.
759535
7 -3
reagovat
Podle mne je teda maximálně sexistické vybírat si knihu podle toho, jestli jí napsala žena nebo muž. :-

Zábavná je trilogie od Romana Bureše - Propast času
759534
Podle mne je teda maximálně sexistické vybírat si knihu podle toho, jestli jí napsala žena nebo muž. *:-* Zábavná je trilogie od Romana Bureše - Propast času
759531
5 -7
reagují: Kostěj
reagovat
Stmívání
759532
Stmívání
759531
0 -2
reagovat
759521
https://9gag.com/gag/a7WEYAm *:D*
5 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
AMD má právě asi nejlepší free? reklamu na světě :D:D:D:D:D
jako pobavil jsem se hodně 8):o:+
759503
AMD má právě asi nejlepší free? reklamu na světě *:D**:D**:D**:D**:D* jako pobavil jsem se hodně *8)**:o**:+*
759499
1 -1
reagovat
759499
[url=https://www.instagram.com/tv/CCs-N1Eh2Z5/]Henry Cavill si v karanténě staví herní pc feat. Barry White[/url] *:)*
12 -1
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
Jsi trapný.
759337
Jsi trapný.
759329
3 -5
reagovat
reaguje na: Disketa1
Čím si Tě získal, že je pro Tebe Miloušem? Však to zajíček není...
759329
Čím si Tě získal, že je pro Tebe Miloušem? Však to zajíček není...
759322
3 -7
reagují: Disketa1
reagovat

Diskova kronika

Zemřel Milouš Jakeš. Bylo mu 97 let.
759322
Zemřel Milouš Jakeš. Bylo mu 97 let.
Diskova kronika
2 -7
reagují: Ne__Ty
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se