Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19901 - 19920 Napsat příspěvek
reaguje na: Vardant
aha tak to som nezachytil :+
758794
aha tak to som nezachytil *:+*
758792
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
No měl s tím problém i Racing Point. Že prý to způsobovali vibrace.
758792
No měl s tím problém i Racing Point. Že prý to způsobovali vibrace.
758790
1 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Vardant
No je to zaujímavé. Možno tie menšie vylepšenia ktoré stihli zapracovať nemali šancu dôkladne otestovať alebo čo. Aj keď napríklad ja tomu mercedesu neverím. Pozeral som to v rušnom prostredí, ale čo som vyrozumel, tak obidvom monopostom odišlo nejaké čidlo na prevodovke? TRoška náhoda, nie? :) No to Raikkonenove odletené koleso bola pekná haluz.
758790
No je to zaujímavé. Možno tie menšie vylepšenia ktoré stihli zapracovať nemali šancu dôkladne otestovať alebo čo. Aj keď napríklad ja tomu mercedesu neverím. Pozeral som to v rušnom prostredí, ale čo som vyrozumel, tak obidvom monopostom odišlo nejaké čidlo na prevodovke? TRoška náhoda, nie? *:)* No to Raikkonenove odletené koleso bola pekná haluz.
758787
1 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: SteKi
Kdyby to takhle vypadalo častěji, tak bych se nezlobil. 
Jen je dost překvapivé, kolik týmů má problémy se spolehlivostí. 
758787
Kdyby to takhle vypadalo častěji, tak bych se nezlobil.  Jen je dost překvapivé, kolik týmů má problémy se spolehlivostí. 
758781
2 0
reagují: SteKi
reagovat

F1

No teda to bol závod :o:+:+:+
Mclaren na treťom a ešte k tomu s Landom, ktorý predviedol výbornú prácu v poslednom kole. Ako fanúšik mclarenu som realisticky ani nemohol dostať viac :+
758781
No teda to bol závod *:o**:+**:+**:+* Mclaren na treťom a ešte k tomu s Landom, ktorý predviedol výbornú prácu v poslednom kole. Ako fanúšik mclarenu som realisticky ani nemohol dostať viac *:+*
F1
2 0
reagují: Vardant
reagovat

sobotní rozjímání s kočárem

Pořád všude rezonuje, jak se dělaj vysvětlivky ohledně rasistických vyobrazení ve spoustě filmů a seriálů, apod. 
Ignorantsky přiznám, že furt nevím,, co si o tom myslet (možná taky díky "naší" zkušenosti s komančema) ale toto mi osobně přišlo jako nejzajímavější debata, kterou jsem zachytil. 

Ben Lawrence, Zach Braff, Donald Faison, Sarah Chalke a hlavně jejich podcast producentka Joelle... ze scrubs odvysílali speciální epizodu (BTW nejlepšího podcastu, kterej jsem kdy slyšel), kde debatujou o nejen scrubs a blackface, ale tak nějak o všem okolo. 
Je to zajímavej pohled, nebo respektive úhel pohledu, protože Bill se sám rozhodl stáhnout tři epizody, kde ten blackface měli. 

Slovy Orka: Nabízím, nevnucuji. 

link
758751
Pořád všude rezonuje, jak se dělaj vysvětlivky ohledně rasistických vyobrazení ve spoustě filmů a seriálů, apod.  Ignorantsky přiznám, že furt nevím,, co si o tom myslet (možná taky díky "naší" zkušenosti s komančema) ale toto mi osobně přišlo jako nejzajímavější debata, kterou jsem zachytil.  Ben Lawrence, Zach Braff, Donald Faison, Sarah Chalke a hlavně jejich podcast producentka Joelle... ze scrubs odvysílali speciální epizodu (BTW nejlepšího podcastu, kterej jsem kdy slyšel), kde debatujou o nejen scrubs a blackface, ale tak nějak o všem okolo.  Je to zajímavej pohled, nebo respektive úhel pohledu, protože Bill se sám rozhodl stáhnout tři epizody, kde ten blackface měli.  Slovy Orka: Nabízím, nevnucuji.  https://open.spotify.com/episode/2etZoSdYwRSGR1HN6nAnIM?si=YgJXkqNNThe0cFDra6jGDg
sobotní rozjímání s kočárem
1 -4
reagovat

Candyman

Tohle je super link :+:+:+
758493
Tohle je super https://www.youtube.com/watch?v=D9O9_-bv5qE&feature=emb_title *:+**:+**:+*
Candyman
2 -1
reagovat
reaguje na: Vardant
:+ o2tv. Toto ma vôbec nenapadlo. 
758440
*:+* o2tv. Toto ma vôbec nenapadlo. 
758437
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
No záleží na tom, kde jsi. V zahraničí je F1 TV a u nás mají appku skoro všechny TV(Skylink, O2TV atd.)
758437
No záleží na tom, kde jsi. V zahraničí je F1 TV a u nás mají appku skoro všechny TV(Skylink, O2TV atd.)
758434
2 0
reagují: SteKi
reagovat

Formula 1

Je tu nejaký fanúšik, ktorý by mi poradil kde sledovať online prenos? Nevadí mi anglicky komentár, preferujem oficiálnu cestu kľudne si zaplatím. Chcem pozerať v piatok tréning ale nebudem doma a jediné čo som našiel bolo na oficiálnej formula 1 stránke nejaké online dáta ako časy a podobne
758434
Je tu nejaký fanúšik, ktorý by mi poradil kde sledovať online prenos? Nevadí mi anglicky komentár, preferujem oficiálnu cestu kľudne si zaplatím. Chcem pozerať v piatok tréning ale nebudem doma a jediné čo som našiel bolo na oficiálnej formula 1 stránke nejaké online dáta ako časy a podobne
Formula 1
1 0
reagují: Vardant
reagovat
Tak k této diskuzi si otevřu POP CORN.
758382
Tak k této diskuzi si otevřu POP CORN.
4 -1
reagovat
Ja sbiram POP figurky.
758381
Ja sbiram POP figurky.
5 -1
reagovat
reaguje na: kyller
ja to nemyslel nijak ofenzivne, ale uz to slovo k-pop... POP znaci ze to proste musi mit hodne shlednuti, coz je v dnesni dobe jedno z mala "objektivnich" meritek popularity, jeste taky pocet poslechu na spotify.

Uznavam, ze sem hledal jen na ofiko kanalu a nesel jinam.
758378
ja to nemyslel nijak ofenzivne, ale uz to slovo k-pop... POP znaci ze to proste musi mit hodne shlednuti, coz je v dnesni dobe jedno z mala "objektivnich" meritek popularity, jeste taky pocet poslechu na spotify. Uznavam, ze sem hledal jen na ofiko kanalu a nesel jinam.
758377
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Nie, že by som súhlasil s tvrdením "čím viac zhliadnutí, tým väčšia kvalita", ale jej najsledovanejšie video má 130 mil. zhliadnutí. link
A medzi k-pop komunitou je veľmi populárna aj u nás. 
758377
Nie, že by som súhlasil s tvrdením "čím viac zhliadnutí, tým väčšia kvalita", ale jej najsledovanejšie video má 130 mil. zhliadnutí. [url=https://www.youtube.com/watch?v=ur0hCdne2-s]https://www.youtube.com/watch?v=ur0hCdne2-s[/url]  A medzi k-pop komunitou je veľmi populárna aj u nás. 
758372
2 -2
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: kyller
to neni moc pro k-pop fanousky, kdyz jeji nejsledovanejsi video ma jen pod 8 mega shlednuti, ne? Tak mozna pro k-pop masochisty, co sjedou vsechno :-D
758372
to neni moc pro k-pop fanousky, kdyz jeji nejsledovanejsi video ma jen pod 8 mega shlednuti, ne? Tak mozna pro k-pop masochisty, co sjedou vsechno :-D
758363
3 -1
reagují: kyller
reagovat
Sú tu nejakí k-pop fanúšikovia? :D Sunmi vydala nový singel :+ link
758363
Sú tu nejakí k-pop fanúšikovia? *:D* Sunmi vydala nový singel *:+* [url=https://www.youtube.com/watch?v=Is7glC9Jp7Q]https://www.youtube.com/watch?v=Is7glC9Jp7Q[/url]
2 -2
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
Kto dá toto, prežije všetko! 8)
758304
Kto dá toto, prežije všetko! *8)*
758303
1 -1
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Asi bych nepřežil. Myslel jsem, že mě zabije už samotný článek, takže jsem jeho dočítání vzdal.
758303
Asi bych nepřežil. Myslel jsem, že mě zabije už samotný článek, takže jsem jeho dočítání vzdal.
758302
5 0
reagují: Sub-Zero
reagovat

Motivačné čítanie

Prežili by ste zombie apokalypsu?!
Ja hej! Ako ste na tom Vy? :D
758302
Prežili by ste [url=https://lajk.iprima.cz/viraly/tohle-se-s-vami-stalo-pri-zombie-apokalypse-podle-znameni-zverokruhu-lvi-byli-za-hrdinu-ryby-ale?fbclid=IwAR3dV3m5cz7oAwOJh3fDxuF0EkRsmwPEb3NtlXBbOhbEstbjKCwh1uXR9mc]zombie apokalypsu[/url]?! Ja hej! Ako ste na tom Vy? *:D*
Motivačné čítanie
2 -2
reagují: Ne__Ty
reagovat

PochlubseZone

Tak jsem dostal na kolaudaci stejnou kytku, jakou měl Simon Pegg v Hot Fuzz:D  Je fajn mít švagrovou, která mě zná:+
758289
Tak jsem dostal na kolaudaci stejnou kytku, jakou měl Simon Pegg v Hot Fuzz*:D*  Je fajn mít švagrovou, která mě zná*:+*
PochlubseZone
9 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se